Kiralanan Araç İle Kaza Yapınca Ne Olur?

Kiralanan Araç İle Kaza Yapınca Ne Olur?

Kiralanan Araç İle Kaza Yapınca Ne Olur?

Araç kiralama her ne kadar kişiler için avantajlı bir yol olsa da, zaman zaman yaşanan çeşitli sıkıntılar da mevcuttur. Bu sorunlardan en önde geleni de, kiralık araçlarla yapılan kazalardır. Daha önce hiç araç kiralamamış olan kişilerin merak ettiği sorulardan birisi de, ''kiralık araç ile kaza yapınca ne olur?'' sorusudur. Kiralanan bir araç ile yapılan kazalarda, araçlara ait her türlü masraf, aracı kiralayan kişi tarafından karşılanır. Bununla ilgili tüm faturaları, şirketler sizin ödemenizi beklemektedir. Eğer daha ciddi bir kazaya sebep olduysanız ve araç tanınamayacak hale geldiyse, bu durumda da araç kiralarken sözleşmede yazdığı gibi araca ait bedeli şirkete ödemeniz gerekmektedir. Bu gibi sorunların yaşanmaması için özellikle araç kiralayan kişilerin, aracın kiralık olduğunu unutmadan sürmeleri gerekmektedir. Kısacası gerekli tüm evraklar sağlandığında kiraladığınız araç kasko tarafından yapılır.


İlginizi Çekebilir
 • İzmir Bornova araç kiralama hizmeti
  İzmir Bornova araç kiralama hizmeti almak için bizlerden mutlaka fiyat almayı unutmayın. Her bütçeye uygun araç ve kiralama hizmeti sunan ZGR rent a car seçenekleri, aylık, günlük ve yıllık kiralama imkanı sunmaktadır.
 • İzmir Buca araç kiralama hizmeti
  İzmir Buca arac kiralama hizmetini şimdi deneyin! Fırsatları kaçırmayın.
 • İzmir Balçova Araç Kiralama
  İzmir Balçova araç kiralama hizmeti almak için bizlerden mutlaka fiyat almayı unutmayın. Her bütçeye uygun araç ve kiralama hizmeti sunan ZGR rent a car seçenekleri, aylık, günlük ve yıllık kiralama imkanı sunmaktadır.
 • İzmir Çeşme araç kiralama hizmeti
  İzmir Çeşme araç kiralama hizmeti almak için bizlerden mutlaka fiyat almayı unutmayın.
 • İzmir Bayındır Araç Kiralama
  İzmir Bayındır araç kiralama hizmeti almak için bizlerden mutlaka fiyat almayı unutmayın.
Whatsapp Telefon