Kiralık Aracı Teslim Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kiralık Aracı Teslim Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kiralık Aracı Teslim Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?


            Şirketlerden araç kiralamak insan ihtiyaçları bakımından faydalı bir iş olsa da, bazı noktalarda hassasiyet gösterilmediği durumlarda çeşitli sorunlara da yol açabilmektedir. Bu noktada da akıllara kiralık aracı teslim almadan önce nelere dikkat edilmelidir sorusu gelmektedir.


            Kişiler şirketlerden aracı teslim almadan önce, araçta iyi bir inceleme yapmak gerekir. Araçta önceki kiralamadan kalan ve gözden kaçan hasarlar, sizin sorumluluğunuz altına girebilir. Bu nedenle aracı iyi inceleyerek, hasar varsa görevliye bildirmek gerekir. Yine benzin göstergelerini iyi takip etmek gerekir. Aracı teslim aldığınızdaki benzin miktarını, teslim ederken de eşit seviyede bırakmanız gerekmektedir. Ve tabiki imzalanan sözleşme de iyice okunmalı ve ne gibi yükümlülük altına girdiğinizin iyice kavranması gerekmektedir.
Araç Kiralanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
İlginizi Çekebilir
 • Sigortalı İzmir araç kiralama hizmeti
  Sigortalı Araç Kiralama, Araç Kiralama Sigorta Seçenekleri, İzmir Mobilden Araç Kiralama, İzmir Araç Kiralama
 • Kurban Bayramında İndirimli Araç Kiralama
  İzmir bayramda araç kiralama konusunda en güvenilir adres yine ZGR. Bayram yaklaşırken geç kalmadan bayram araç kiralama fırsatlarımızdan yararlanın.
 • Kiralık Araçta Günlük Km
  Kiralık Araçta Günlük Km Sınırını Geçersem Fazla Para Öder miyim? ya da ödemeli miyim? diye düşünülürse, günlük KM sınırını aşmanız durumunda firmanın talep ettiği ücreti ödemek zorundasınız.
 • Park Halinde Meydana Gelen Kazalarda Ne Yapmalısınız?
  Aracınızın park halindeyken bir kazaya karışması halinde yapılması gereken işlemlerin eksiksiz ve en kısa zaman da yapılması gerektiği unutulmamalıdır.
 • Sözleşme İmzalamak Zorunlu Mudur?
  Sağlıklı bir kiralama hizmetinde, sözleşme zorunludur. Hukuki alanda büyük sorunları ortadan kaldıran sözleşme, İzmir araç kiralama hizmetinde, kiralayan ve firma arasında, 'akit' anlamına gelmektedir. Kiralama ücreti sözleşmede geçtiği zaman, İzmir rent a car hizmetler...
Whatsapp Telefon