Araç Kiralamak İçin Kredi Kullanabiliyorsunuz.

Araç Kiralamak İçin Kredi Kullanabiliyorsunuz.

Araç Kiralama Kredisi ZGR Rent a Car'da

Günümüz koşullarda araç kiralamak ciddi maliyetler ortaya çıkarmaktadır. Bankalar ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ile her geçen gün size kolaylıklar sağlamaya deva ediyoruz. 10.000.00₺ ye kadar 6 Ay ötemeli araç kiralama kredisi ZGR Rent a Car 'da.

Dilerseniz 12,24,36 aya varan kredi seçenekleri ile bankaya gitmeye gerek kalmadan ofisimizde 5dk içerisinde araç kiralama kredinizi kullanabilirsiniz.

Farklı ödeme seçenekleri ile ZGR Rent a Car siz değerli müşterilerine taksitli ödeme imkanı ile rahat bir nefes almanızı sağlıyor.

İzmir'e yolunuz düşerse, ziyaret edilecek harika yerlerden bazılarını kaçırmayın. Şehrin zengin tarihini keşfetmekten canlı kültürü özümsemeye kadar burada herkes için bir şeyler var. Hazır gelmişken tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için İzmir ZGR Rent a Car'a göz atmayı unutmayın. Kredili araç kiralama ve kolay taksit seçenekleri (12, 24, hatta 36 ay) gibi seçeneklerle araç kiralamak hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı.

Bize güvenin - pişman olmayacaksınız!

İzmir'e bir gezi planlıyorsanız, ziyaret edilecek harika yerlerden bazılarına kesinlikle göz atmalısınız. Gitmişken İzmir Havalimanı'na uğramayı ve araç kiralama hizmetimizden yararlanmayı unutmayın. 36 aya varan taksit seçenekleriyle uygun ödeme seçenekleri sunuyoruz.
Esnek ödeme seçeneklerimiz ile araç kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İzmir Rent a Car olarak müşterilerimize birinci sınıf hizmet ve çeşitli ödeme seçenekleri sunmaya inanıyoruz.

"Bizi İzmir'de araç kiralama sağlayıcınız olarak gördüğünüz için teşekkür ederiz!"İlginizi Çekebilir
 • Bornova Rent a Car
  Bornova Rent a car, belli bir süre içerisinde firmaların, kişilere ya da şirketlere sağladığı Bornova araç kiralama hizmetleri anlamına gelmektedir. Daha önceleri genellikle, ani araç ihtiyacı duyan kişilere, bir şehre yeni gelmiş kişilerin acil araç ihtiyacını karşılam...
 • Buca Araç Kiralama
  İzmir ilinin Buca ilçesinin en güvenilir araç kiralama şirketi ZGR Rent a car ’dır. ‘’Araç kiralamanın en kolay ve güvenli yolu’’ sloganı ile öne çıkan firma, müşterilerine yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama garantisi vermektedir.
 • Buca Ege Sanayi Organize Sanayi Bölgesi
  Buca Ege Sanayi Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama işlemleri ZGR Rent a Car ile avantajlı hale gelmektedir. Araç teslimatının bölgeye kadar yapılması fırsatı da daha fazla sunulan fırsatlar ile ZGR Rent a Car Buca Ege Sanayi Organize Sanayi Bölgesi için faaliyet göst...
 • Kiralık Aracı Taksit ile Kiralayabilir misiniz?
  Kiralık Aracı Taksit ile Kiralayabilir misiniz? diye arabayı kiralamadan önce sormanızda fayda var. Taksitle araç kiralama imkanınız vardır. Bu durum firmadan firmaya göre değişir. Taksitli fiyatı peşin fiyatından biraz daha ücretli olmaktadır...
 • İzmir de Şirketlere uzun dönem araç kiralama hizmeti
  İzmir de uzun dönem araç kiralama hizmeti almak için şirketimizden mutlaka uzun süresi kiralama teklifi almalısınız.
Whatsapp Telefon