Aylık Araç Kiralama Fiyat Listesi

İZMİR AYLIK ARAÇ KİRALAMA 2021 AYLIK FİYAT LİSTESİ - TÜRK LİRASI

2021 KİRALAMA GÜNCEL FİYATLAR İÇİN AYLIK KİRALAMA TEKLİFİ ALMAYI UNUTMAYINIZ.!!!
FİLO KİRALAMA TALEPLERİ İÇİN FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ.

SEGMENT

AYLIK KM

ARAÇ

1 AY

3 AY

6 AY

AYLIK
ARAÇ
KİRALAMA
FIRSATLARI

3.500

FIAT EGEA 1.3 M.JET 95HP EASY - DİZEL - DÜZ VİTES (STOKLARLA SINIRLI)

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

PEUGEOT 301 ACTIVE 1.6 HDI 100 HP - DİZEL - DÜZ VİTES (STOKLARLA SINIRLI)

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

CITROEN C-ELYSEE LIVE 1.6 BLUEHDI 100 - DİZEL - DÜZ VİTES (STOKLARLA SINIRLI)

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

RENAULT SYMBOL JOY 1.5 DCI 90 - DİZEL - DÜZ VİTES (STOKLARLA SINIRLI)

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

 

4.000

FIAT EGEA 1.3 M.JET 95HP EASY - DİZEL - DÜZ VİTES (STOKLARLA SINIRLI)

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

PEUGEOT 301 ACTIVE 1.6 HDI 100 HP - DİZEL - DÜZ VİTES (STOKLARLA SINIRLI)

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

CITROEN C-ELYSEE LIVE 1.6 BLUEHDI 100 - DİZEL - DÜZ VİTES (STOKLARLA SINIRLI)

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

RENAULT SYMBOL JOY 1.5 DCI 90 - DİZEL - DÜZ VİTES (STOKLARLA SINIRLI)

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

TALEP FORMU DOLDURUNUZ

2021 AYLIK ARAÇ KİRALAMA GÜNCEL FİYATLAR DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR LÜTFEN AŞAĞIDA YER ALAN Aylık Araç Kiralama Formu ÜZERİNDEN TALEBİNDE BULUNUN!!


İzmir Aylık Araç Kiralamaİzmir, merkezi ve ilçelerinin tamamıyla adeta cennetten bir köşe… Tarihi mekanları, kültürel varlıkları, doğal güzellikleri, sahilleri, kumsalları ve daha onlarca detayı ile İzmir, şehir dışından geleceklere her zaman eşsiz bir keyif sunuyor. Ayrıca ülkemizin üçüncü büyük şehri olması, liman ve sanayi şehri olması nedeniyle de ulusal ve uluslararası pek çok şirkete ev sahipliği yapıyor. İzmir’in bütün bu zenginliklerini keşfetmenin en kolay yolu ise İzmir aylık araç kiralama hizmetinden geçiyor.

İzmir iklimi ile sadece yaz aylarında ziyaret edilecek bir yer değil. Ilıman Akdeniz iklimi sayesinde yılın her dönemi ziyaret edilebilir. İş gezileriniz, balayı tatilleriniz, sömestr tatilleriniz ya da kafa dağıtmak, Ege’nin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için araç kiralama hizmetini kullanmak en makulü oluyor. ZGR Rent a Car firmamızın sunmuş olduğu araç kiralama hizmetiyle İzmir’de ulaşımınızı son derece kolaylaştırabilir gerek merkezinde gerekse ilçelerinde dilediğiniz yere kiralık araç ile rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir toplu ulaşım ve transfer noktasında oldukça gelişmiş. Fakat şehrin ve bölgenin geniş yüzölçümü nedeniyle dilediğiniz her yere toplu ulaşım araçlarıyla ulaşmanız mümkün değil. Bu yüzden daha rahat seyahat edebilmek için en çok tercih edilen uygun fiyata araç kiralamak oluyor ve firmamız on yılı aşkın süredir bölgemizin en iyi hizmetini sunuyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

İzmir’in en büyük avantajlarından birisi de Adnan Menderes Havalimanı’dır. Bölgenin en büyük ve en eski havalimanı olan Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar ve dış hatlarda uçuş yapmaya izin vermektedir. Aynı şekilde İzmir’e ulaşmak isteyenler için de havalimanı her zaman en çok tercih edilen ulaşım kanallarından birisidir.

İzmir’e havalimanı sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerinden, 7 gün 24 saat ulaşmak mümkündür. Fakat havalimanına geldikten sonra İzmir merkez, ilçeler ve hatta Manisa, Aydın, Denizli gibi yakın illere gidebilmek için araca gereksiniminiz var. Dilerseniz firmamız araca ihtiyacınız olduğu anda destek olabilir. Havalimanına inmeden aracınızı kapıda hazır eder ve tarafınıza teslimini yapabiliriz. Daha sonra dilediğiniz zaman aynı şekilde havalimanında telim edebilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih etmeniz halinde kiralık aracınızı teslim alma ve teslim etme noktalarını tamamen kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede tatiliniz ya da iş seyahatinizi her nerede yapacaksanız ve ne zaman kiralık araca ihtiyacınız kalmadığını düşünürseniz ekiplerimiz bulunduğunuz lokasyondan aracımızı teslim alabilir. Araç kiralama hizmetlerini yerine yetirirken her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir ve bu yüzden ihtiyaçlarınızı çözüme en kolay nasıl ulaştıracaksanız hizmetlerimiz o yönde seyreder.

İzmir’de Araç Kiralamanın Avantajları

İzmir’in merkezi oldukça geniş ve büyük olduğu gibi gerek merkezi gerekse diğer ilçeleri de oldukça büyük. Konak, Buca, Bornova, Karabağlar, Karşıyaka, Çeşme, Ödemiş, Aliağa, Menemen, Bergama ve diğer ilçelerine seyahat için araç kiralamanın avantajları saymakla bitmez. Hemen her ilçesinin kendine özgü yerleri olmakla birlikte sanayisi, turizmi ile de önemli bir yere sahip. Farklı kültürlerin rahatlıkla bir arada barınabilmesi yönüyle de Türkiye’nin hemen diğer bütün illerinden ayrılıyor. Bütün bunlar yıl boyunca İzmir’e gelmek için çok fazla seçeneğinizin olmasını sağlıyor.

İzmir’de neden araç kiralamanız gerektiğine verilecek çok fazla cevap var. Bunları yıllardır müşterilerimiz deneyimliyor ve her defasında İzmir’e geldiklerinde firmamızdan uzun dönem ya da kısa dönem araç kiralama hizmeti alıyorlar. Bu noktada başlıca sebepleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Zamandan tasarruf: Günümüzde insanlar için en değerli şeylerden birisi zamandır. Her ne kadar bir noktadan diğerine ulaşım hızlansa da ülkeler, şehirler arası geçiş kolaylaşsa da gerek daha fazla iş yapabilmek gerekse sevdiklerimizle daha fazla zaman geçirebilmek için zamana ihtiyacımız var. Şahsi araçlar toplu ulaşım araçlarına nazaran tam da bu noktada öne çıkıyor. Dilediğimiz yere, dilediğimiz zaman kalkıp gitme özgürlüğü veriyor. Çok geniş seçeneklerde araçlar ile hizmet veren firmamız da sizlere İzmir seyahatlerinizde şahsi araç sahibi olmanın ayrıcalığını sunuyor.
  • Paradan tasarruf: Geliri her ne olursa olsun herkes için tasarruf çok önemlidir. Çünkü tasarruf edilerek daha başka alanlara para harcama fırsatınız olur. Bu yüzden sön denemde işletmeler, şirketler, kurumlar varlıklarını araçlara yatırmak yerine filo kiralama tarzı uzun dönem araç kiralamaya yönelir olmuşlardır. Bu sayede kredi harcamalarına girmek ya da sermayelerini araç için harcamak yerine asli işlerine daha fazla yatırım yapma fırsatı elde etmektedirler. Sizler de İzmir’de uzun dönem araç kiralama hizmetlerini sunan firmamızdan destek alarak sermayenizi daha olumlu kullanabilirsiniz.
  • Enerjiden tasarruf: Enerji insanın hareketini sağlar. Dinamizmini belirler. Fakat çoğu zaman koşturmaca içinde, yoğun bir tempoda yaşam sürmek insanı yorgun düşürür. Dinlenmeler, tatiller dahi gereken tazeliği kazanmaya engel olur. Araç kiralamak kişilerin daha fazla yorulmasına engel olur. Daha fazla dinlenme ve kafa dinleme fırsatı verir. İş seyahatlerinin dahi daha az yorucu geçmesine vesile olur. Çünkü elinizin altında her zaman aracınız vardır ve hareket özgürlüğüne sahipsinizdir.

İzmir Aylık Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Avantajlarını anlattığımıza göre İzmir aylık araç kiralama hizmetlerimizin nasıl seyredeceğinden bahsetmekte de fayda var. ZGR Rent a Car olarak firmamız daima en yeni nesil teknolojileri ve altyapıyı kullanmaktadır. Bu kapsamda çağrı merkezimize detaylı bilgi almak için ulaşabileceğiniz gibi doğrudan web sitemizi de kullanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Rezervasyon işlemlerinizi yaparken alış lokasyonu, alış tarih ve saati, bırakış tarih ve saati seçerek tercihinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında hangi araç ya da araçları kiralamak istediğinizi seçmelisiniz. Firmamız bünyesinde yer alan araçlarımız her ihtiyaca ve her zevke hitap edecek zenginliktedir. Araçlarımızın tamamı yeni nesil, en son model araçlar olup bakımları düzenli yapılmakta, temizlikleri ve dezenfeksiyonları yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilmektedir.

Online araç kiralama sırasında aracınızı seçtikten sonra ekstralar ve sigortalar karşınıza çıkar. Burada fiyata dahil hizmetlerimiz haricinde opsiyonel olarak ekstra ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz başka hizmetlerimiz karşınıza çıkıyor. Adrese araç teslim, HGS/OGS, bebek koltuğu, çocuk koltuğu, navigasyon, süper hasar sorumluluk güvencesi gibi çeşitli opsiyonları uygun fiyatları ile seçebilir, kişisel bilgilerinizi de girerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

İzmir Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Herhangi bir kiralama şirketine araç kiralamak için başvurmayı düşünenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisi araç kiralama fiyatları oluyor. Öncelikle aylık araç kiralama fiyatı günlük, haftalık gibi daha kısa süreli kiralamalardan uyguna geliyor. Günlük birim bazında karşılaştırdığınızda ödeyeceğiniz ücret daha az oluyor.

Aylık kiraladığınız aracın fiyatı çeşitli etkenlere göre değişiyor ve bunların başında aracın sınıfı geliyor. Listemizde ekonomik, kompakt, standart, lüks, minibüs, SUV, minivan gibi her sınıf araç bulunuyor. Yine araçlarımız yakıt seçeneği ile karşınızdadır. Dilerseniz benzin ya da dizel yakıtlı araç tercihinde bulunabilirsiniz. Vites tercihinde ise kullanım alışkanlıklarınıza göre manuel ya da otomatik seçimi yapabilirsiniz. Bütün bunlar araç kiralama fiyatını etkileyecektir. Firmamız daima kaliteyi ve güvenilirliği uygun fiyatla buluşturmaktadır. Bu yüzden tarafımızdan teklif almadan araç kiralamamanızı tavsiye ediyoruz. ARAÇ MASRAFLARINIZ İZMİR AYLIK ARAÇ KİRALAMA İLE SON BULSUN

İzmir Aylık Araç Kiralama

Araç günümüz de bir lüks olmaktan çok ihtiyaç haline gelmiştir. Hemen hemen herkesin şahsına ait aracı vardır. Bu ihtiyaç zamanla ‘‘ kapımızda işimiz görecek bir aracımız olsun yeter ‘’ düşüncesinden ‘’artık ailemize tek araç yetmiyor herkesin bir aracı olsun’’ düşüncesine doğru hızla ilerlemiştir. Bir aile de herkesin farklı işlerinin olması nedeniyle, bir evde birkaç araç olması artık normal görülebilir. Lakin araçlar yaşadığımız zaman içerisinde, bazı kesimler de ihtiyaç olma durumunu da aşarak zevk haline geldiği aşikârdır. Şu an ki piyasa da güvenli ve konforlu bir araç alabilmek için ciddi miktarları gözden çıkarmamız gerekmektedir. Aldıktan sonra bu araçların rutin bakımları ve çıkardığı bazı arızalar yüzünden bu külfet artmaktadır. Ayrıca bu araçların vergi, sigorta ve muayene gibi devamlı kontrol edilmesi gereken ihtiyaçlarını takip etme zorunluluğu da zaman konusunda kişileri bazen sıkıntıya sokabilmektedir. Zaten kazanmak için çalışmak zorunda olan kişiler, iş yerlerinde ki stresli yorgunluklarını atamadan, araçlarının bu ihtiyaçlarına koşturmak zorunda kalıyorlar. Bu durumlar neticesinde kişilerin ve ailelerin araçları için harcadıkları zaman ve paralar bazen karşılayamayacakları durumlara gelebilmektedir. Bu yüzden devamlı araç kullanmak zorunda olan kişilerin İzmir aylık araç kiralama firmamızdan aylık araç kiralamaları en mantıklı şey olacaktır.

NEDEN KİRALAMA

İzmir aylık araç kiralama olarak, bizi tercih edenlere en iyi ve güvenilir hizmeti vermek birinci amacımızdır. Tecrübeli ekibimiz sayesinde güvene ve sadakate dair aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacaktır. Araç kiralama ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgiyi siz müşterilerimize ayrıntılı olarak aktarmaktayız. Bu sayede sizler tarafından talep edilen konuları daha iyi bir şekilde analiz ederek siz misafirlerimize vereceğimiz hizmetleri daha da iyileştirmiş olmaktayız.
Uzun veya kısa süreli araç kiralama larınız sonrasın da araç ile alakalı gereken tüm işlemleri işini en iyi şekilde bilen ekiplerimizle beraber takip etmekteyiz. Siz kiraladığınız araçlarınız ile işinizi veya tatilinizi gönül rahatlığı ile yapacaksınız. Çünkü oluşan aksilikleri İzmir aylık araç kiralama olarak yıllara dayanan tecrübemiz ile hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Sonrasında size sadece aracınızın kontağını çevirerek keyif yapmak kalıyor.
Araçlar sayesinde her zaman yapılacak herhangi bir işe harcanan zamanın azalacağını biliyoruz. Bunun için hizmetlerimizin arasına filo araç kiralama yı da ekledik. İşiniz ve kurumunuz için de araç kiralayarak bu hizmetimizden istifade edebilirsiniz. Çünkü zamanın çok değerli olduğu iş hayatında araç kullanımı çok fazladır. Bu yüzden araç almak yerine kiralamak daha uygundur.

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Sizin amacınız sadece işinizi büyütmek olsun ve tüm enerjinizi buna harcayın. Araç sahibi olmanın sorumluluklarını İzmir aylık araç kiralama olarak sizin yerinize biz düşünelim. Bizden aylık araç kiraladığınız da size sadece gideceğiniz noktayı belirlemek kalır.
Günümüz şartlarında araç satın alma maliyetleri çok yüksek olması sebebi ile araç satın almak gerçekten çok zor bir hale gelmiş durumda. Yükselen araç maliyetleri ile aracın fiyatı o kadar yüksek olması nedeni ile satın almak yerine İzmir merkezli bir araç kiralama şirketine ihtiyacınız olduğunu düşündük ve siz bu yazımızı okurken biz buna göre önlemler aldık. Şimdi sıra araç kiralama hizmetinizi almak istediğiniz kiralık araç ile ilgili uygun fiyata hizmet almak için neler yapabiliriz bunu bulmaya geldi. Yapılması gerekenler aslında çok hızlı ve basit.
Online olarak yapılan araştırmalarda kolay hizmet almamıza olanak sağlayan hangi araç tercih edildiğini bulup sizin ihtiyacınızı karşılıyor ise bu aracı seçmek. İzmir’e uçuş yolu ile gelecekseniz eğer öncelikle izmir adnan menderes havalimanı araç kiralama seçeneği ile sizlere inişinizin ardından kiralama hizmetlerini sunan şirketimizden bu hizmeti almak olmalıdır. Üstelik araca ihtiyacınız olduğu her an son model araçlar ile sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Uzun Dönem Araç Kiralamak

Sizde araç kiralamanın kolaylıklarını fırsat ve kampanyalarını araştırarak hizmet almak isteyen biri iseniz doğru adreste olduğunuzu bilmeniz sizi daha da rahatlatacaktır. Araç Kiralama fiyatları için önemli olan iletişim alt yapısı ile sürekli hizmet vermeye hazır olan kurumsal hizmet sağlayan şirketleri tercih etmek olmalı.

Filo Kiralama Hizmetlerini Sunan

Kolay ve hızlı bir şekilde filo kiralama hizmeti arıyorsanız eğer son model arabalar ile sizlere sunduğumuz seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isteyeceksiniz. Çünkü uzun dönem kiralama hizmeti olan bu konu hakkında önem vermeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Bu detaylar arasında uygun fiyatları ile olanak sağlayan kurumumuzda bu konuda destek alacaksınız.

Uygun Fiyata Detaylı Bilgi Almak

Şimdi sıra araç kiralamak için en önemli hususlarından biri olan bütçe yani aracın fiyatı bu önemli bir konu. İzmir için adnan menderes havalimanı kiralık oto ihtiyacınıza özel dizel yada benzinli seçeneklerde araçlar ile sizlere kiralık araca ihtiyacınız konusunda sunduğumuz çözümlerden yararlanmak. 

Filo Kiralama Hizmetiizmir-aylik-arac-kiralama
Aylık Araç Kiralama Formu

Sadece 30 gün Aylık kiralama taleplerinizi bu form üzerinden tarafımıza iletirseniz en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Aylık Araç Kiralama Formu


Whatsapp Telefon