Kiraladığınız Araç ile Yurt Dışına Çıkabilir miyim?

Kiraladığınız Araç ile Yurt Dışına Çıkabilir miyim?

Kiraladığınız Araç ile Yurt Dışına Çıkabilir miyim?

            Araç kiralamak çoğu zaman avantaj sağlayan bir yöntemdir. Şirketler vergi avantajından faydalanmak ve araçların bakım, onarım, muayene gibi işlemleri ile uğraşmamak için araç kiralamaktadırlar. Şahıslar da yine eğer kendilerine ait özel bir araçları yoksa kısa süreli seyahatleri için araç kiralama hizmetini kullanmak istemektedirler.

            Araç kiralama hizmeti sağlayan birçok firma bulunmaktadır. Ancak ödeyeceğiniz ücret kiralama hizmeti sağlayan firmaya göre ve kiralayacağınız aracın modeline göre değişebilmektedir. Yine kiralama süresi de ücreti değiştirebilir. Aracı yurt içinde, sçleşme şartları kapsamında istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ancak Kiraladığınız Araç ile Yurt Dışına Çıkabilir miyim? diye soracak olursanız maalesef bunu yapamazsınız. Kiralık araç ile yurtdışına çıkarsanız aracın sigortası geçersiz olduğu gibi kiralayan kişi de araç bedelini ödemekle yükümlü olmaktadır. Ayrıca Kiralık araç ile yurt dışında kaza yaparsam ne olur? sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyiz, yurt dışında kaza yapıldığında farklı uygulamalar ve ehliyet ile ilgili detaylı içerik paylaştığımız, Kiralık araç ile yurt dışında kaza yaparsam ne olur? yazımızı okumak için ilgili bağlantıyı tıklayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.!
İlginizi Çekebilir
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Mercedes Vito Kiralama, İzmir'de uygun fiyatlı ve güvenilir araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Geniş depolama veya gruplar için, nakliye taşımacılığı veya aile gezileri için mükemmel, ferah ve konforlu Mercedes Vito minibüsleri sunuyoruz. İzmir'de araba kiralam...
 • İzmir vito kiralama hizmetleri veriyoruz
  İlimizi ziyaret eden ve özel, Vip araç gereksinimi duyan ziyaretçilerimize izmir vito kiralama hizmetlerini kusursuz bir şekilde sağlıyoruz.
 • İzmir’de ulaşım sıkıntısı çekmek rent a car firmalarıyla zor
  . Zamanımızın en büyük sıkıntılarından olan ulaşım sorunu İzmir’de artık sorun olmaktan çıkıyor ve rent a car firmalarıyla İzmir’e gelen herkesi havalimanında karşılayarak sıkıntı çekmeden rahata kavuşmasını sağlıyor.
 • İzmir Şoförlü Araç Kiralama
  İzmir de Şoförlü Araç kiralama hakkında bilgiler yer almaktadır.
 • İzmir’deki rahatlık
  İzmir şoförlü kiralama sizlerde bu sistem ile bizlere gelen her müşterimize uygun koşullarda sunulan lüks ya da sizlerin tercihlerine uygun araba modelleri sağlayarak, istediğiniz işlerin rahat ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır.
Whatsapp Telefon