Rezervasyonum
Rezervasyon numaranızı ve rezervasyon sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresini aşağıdaki form alanlarına yazarak rezervasyon detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
Rezervasyon İptal Politikamız
Müşterimiz iptal politikamız doğrultusunda rezervasyonunu iptal edebilir.

Rezervasyonunuzu iptal ettirmeniz halinde aşağıdaki hükümler doğrultusunda ZGR Rent a Car rezervasyonunuzun iptalini sağlar. Erken dönen kiralamalar, rezervasyon tarih ve saatinden geç teslim alışlar, araç hiç haber verilmeden rezervasyon saatinde teslim alınmadığında (no show) ve kiralama başlangıcından 20 gün önce yapılan iptaller için iade yapılmaz. Bütün iptaller yazılı olarak e-mail ile gönderilmeli ya da +90-232-232 0 947 numarasına fakslanmalıdır. Telefon yoluyla rezervasyon iptali gerçekleştirilemez. ZGR Rent a Car rezervasyon departmanına ulaştığı andan itibaren iptal talebi işleme konulur.

İPTAL ÜCRETLERİ

- Kiralama tarihinde ve önce yapılan iptal taleplerinde en geç son 7 gün online yapılan taleplerde araçların rezervasyon dağılımı ve planlaması online rezervasyonlara göre belirlendiği için araç teslim günü yapılan iptallere iade yapılmamaktadır.

Whatsapp Telefon