Kiralık Araçta Günlük Km

Kiralık Araçta Günlük Km

Kiralık Araçta Günlük Km Sınırını Geçersem Fazla Para Öder miyim?

Pek çok Rent A Car firması araç kiralama öncesinde sözleşmeye KM kotası koymaktadır. Bu maddenin hukuki zemini tartışılır. Lakin tüketicilerin burada dikkat etmeleri gereken ayrıntı bu maddenin sözleşmede ki varlığıdır. Ücreti ödenen bir aracın KM ile sınırlı olması ahlaki olarak etik değildir: Kiralama öncesinde firma temsilcisi ile bu konuyu detaylı olarak konuşup netleştirmek sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Kiralık Araçta Günlük Km Sınırını Geçersem Fazla Para Öder miyim? ya da ödemeli miyim? diye düşünülürse, günlük KM sınırını aşmanız durumunda firmanın talep ettiği ücreti ödemek zorundasınız. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, tüketici olarak öncesinde gerekli önlemi mutlaka alınız.

İlginizi Çekebilir
 • Uzun dönem araç kiralama İzmir
  uzun dönem araç kiralama, uzun dönem araç kiralama İzmir, İzmirden uzun süreli araç kiralama, aylık araç kiralama, yıllık araç kiralama, dönemlik araç kiralama
 • Yurtdışı seyahati için araç kiralama
  Kiraladığınız Araç ile Yurt Dışına Çıkabilir miyim? Kiralık Araç ile Yurtdışına Çıkılır Mı?
 • Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Seçenekleri
  Uygun fiyatlı İzmir araç kiralama seçenekleriyle ZGR rent a car konforundan siz de yararlanabilirsiniz.
 • Ulaşımda yeni stil
  Araç kiralama işlemlerinin sizler için artık bir problem olmadığını kolay bir şekilde aracınızı kiralamanız için ve sorunsuz bir seyahat için sunduklarımız, profesyonel çalışanlarımızın sizlere verdikleri garantidir.
 • Uzak mesafelerde araçsız kalmayın
  . İzmir havalimanı rent a car firması sizlere en uygun zamanlarda ve İzmir ilinin birçok noktasında kullanacağınız araçlarımız gayet konforlu ve büromuz havalimanına yakın mesafede bulunmaktadır.
Whatsapp Telefon