Kiralık Araçta Günlük Km

Kiralık Araçta Günlük Km

Kiralık Araçta Günlük Km Sınırını Geçersem Fazla Para Öder miyim?

Pek çok Rent A Car firması araç kiralama öncesinde sözleşmeye KM kotası koymaktadır. Bu maddenin hukuki zemini tartışılır. Lakin tüketicilerin burada dikkat etmeleri gereken ayrıntı bu maddenin sözleşmede ki varlığıdır. Ücreti ödenen bir aracın KM ile sınırlı olması ahlaki olarak etik değildir: Kiralama öncesinde firma temsilcisi ile bu konuyu detaylı olarak konuşup netleştirmek sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Kiralık Araçta Günlük Km Sınırını Geçersem Fazla Para Öder miyim? ya da ödemeli miyim? diye düşünülürse, günlük KM sınırını aşmanız durumunda firmanın talep ettiği ücreti ödemek zorundasınız. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, tüketici olarak öncesinde gerekli önlemi mutlaka alınız.

İlginizi Çekebilir
 • Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Araç Kiralama
  İster firmalar için olsun ister ziyaretçiler için olsun ulaşım sağlamak için doğru adres ZGR Rent a Car Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi ve çevresi için hizmet vermektedir.
 • İzmir Çeşme Arası Transfer Hizmetleri Sağlıyoruz
  İzmir çeşme transferi hizmetini sizlere sunuyoruz. Araçlarımızın tamamı klimalı, konforlu ve son model araçlardır. İsterseniz, Vıp araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Her şeyi sizin yerinize düşünüyoruz. Hiç bir şeyi kaçırmıyor ve her şeyi eksiksiz yapıyoruz.
 • İzmir Otel Transfer
  Tatilini İzmir otellerinde geçirmek isteyenlerin, eğer araçları ile gitmedilerse havaalanından otele ulaşım problemi baş göstermektedir. İşte bu noktada imdada İzmir otel transfer hizmetleri koşmaktadır.
 • İzmir araç kiralama imkanları
  İzmir rent a car 7/24 şehrin her yanında kiralama, yardım ve destek hizmetleri sunuyor. Araçlarınız dilediğiniz yere getirilerek teslim ediliyor ve istediğiniz yerden geri alınabiliyor.
 • İzmir’e mi geleceksiniz İzmir rent a car sizlerin emrinde
  Hem sanayi hem de yaz turizmi açısından oldukça büyük bir yere sahip bir ilimiz olan İzmir, ulaşım olarak da sizlerin her daim yanında olmaktadır.
Whatsapp Telefon