Tur

TUR İZMİR

İzmir deki tur organizasyonu sayesinde İzmir’e geldiğiniz ilk andan itibaren memnun kalacağınıza emin olun. Ne yol stresi ne para sıkıntısı ne de zaman kaybı diye bir sorun ile karşı karşıya kalmıyor ve tam aksine daha mutlu daha dinç ve maddi bir tasarrufunuz olmaktadır. 
Eğer ki tek başınıza iseniz ya da bir arabaya sığarım diyorsanız size ona göre araç tahsis edilebileceği gibi biz çok fazlayız bize büyük bir araç gerekli diyor iseniz size ona göre araç tahsis edebilme imkânımız bulunmaktadır. Tur Organizasyonu İzmir için uçaktan iner inmez aracınızı size ulaştırmaktadır. Aracınızda istediğiniz bütün özellikler mevcuttur. Otomatik vitesten tutun yakıt türüne, bagaj genişliğinden tutun arabanın rengine kadar bütün özelliklerini belirliye bilirsiniz. Araba kullanmak istemiyorsanız ya da bilmiyor iseniz bile size şoför tahsis edebilme imkânı bulunmaktadır. Bütün araçların tek tek bakımları yapılmakla birlikte kasko ve sigortaları mevcuttur. Araçların modeline ve türüne göre artı olarak istediğiniz aksesuarlara göre sizlere en uygun ücretler sunulmaktadır. Bu ücretler saatlik, günlük, haftalık ve aylık olmak üzere değişmekte ve ona uygun ücretler belirlenmektedir.

Tur yaparak kısacası bir ton yükten sizleri arındırmış oluyoruz. Size sadece İzmir’e gelmek için keyifli bir uçak yolculuğu kalmaktadır. Ondan sonra işinizi gönül rahatlığı ile memnun kalarak halledebilirsiniz.
Whatsapp Telefon