Araç Kiralama İzmir

Araç Kiralama İzmir

İzmir Rent A Car

İzmir Ege’nin incisi ve ülkemizin en özel şehirlerinden birisidir. Ilıman iklimi sayesinde her mevsim İzmir’de gezilecek, görülecek yerleri dolaşmak, essiz bir tatil geçirmek mümkündür. Gerek şehir merkezinde gerekse ilçelerinde pek çok görülmesi gereken güzellikler, tarihi eserler bulunmaktadır.

Ülkemizin üçüncü büyük şehri olması nedeniyle İzmir oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Bu nedenle merkez ilçeleri arasında dahi bir adresten başka birisine gitmek saatlerinizi alabilir. Bir ticaret şehri, üniversite şehri, tatil şehri vs. olduğu için de yılın her döneminde İzmir’e yolunuz düşebilir.

Her ne sebeple olursa olsun, kısa ya da uzun süreliğine İzmir’e geliyorsanız konforlu bir zaman geçirmek için araca ihtiyacınız vardır. Merkez ya da ilçelerinde araç kiralamanın sağlayacağı avantajlardan yararlanabilir, tatilinizi veya iş gezinizi çok daha özel hale getirebilirsiniz. Bunun için doğru firma ile iş birliği yapmanız ve doğru aracı tercih etmeniz gerekir.

Araç Kiralama Şirketleri

Araç kiralama hizmetinizi yaparken belli detaylara dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda İzmir’de kiralama hizmeti verdiğini söyleyen pek çok firmayla karşılaşabilirsiniz. Fakat bulunduğumuz sektörde kalıcı olmak ve başarıyı elde etmek pek de kolay değildir. Bu nedenle belli standartları sağlamış, tecrübeli, deneyimli, müşteri odaklı bir seçim yapmalısınız.

ZGR Rent a Car olarak araç kiralamak isteyen isteyenlere birçok ayrıcalık sunuyoruz. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • *Hızlı rezervasyon: Araç kiralama yaparken rezervasyonun en pratik biçimde oluşturulması gerekir. Sayfamızdan gerekli alanları rahatça doldurabilir, işlemlerinizi saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.
 • *Hızlı teslimat: Araba kiralama rezervasyonları sonrasında belirtmiş olduğunuz saatte aracınız sizi bekliyor olur ve herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız.
 • *Yeni nesil araçlar: Kiralama tercihleri kişiye göre değişebilir. Bu nedenle farklı özelliklerde ve donanımlarda araçlar tercihe sunulmalıdır. Firmamızın filosu her yıl yenilenmekte, orta, üst, lüks gibi segmentlerde araçlarımız bulunmaktadır.
 • *Uygun fiyat fırsatı: Kaliteden taviz vermediğimiz gibi her zaman bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyoruz. Böylece bütçenizi yormadan, ihtiyacınız olan araca sahip olmanızı sağlıyoruz.
 • *7/24 destek: Kiralamada her zaman destek alabileceğiniz firmaları seçmelisiniz. Firmamız kiralama öncesi ve sonrasında çağrı merkezinden destek vermekte, dilediğiniz zaman ulaşabilme avantajı sağlamaktadır.


Araç Kiralamanın Avantajları

İzmir’de araç kiralama son derece yaygın bir uygulamadır. İlimizin olanakları, lokasyonu ve daha pek çok etken talebin fazla olmasını sağlamaktadır. Uzun dönem ya da kısa süreliğine kiralama yapılabilmekte, böylece araçsız kalmanıza gerek kalmamaktadır.

Dilerseniz bireysel ihtiyaçlarınız dilerseniz de kurumsal ihtiyaçlarınız için kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Her durumda birçok avantaj sizleri beklemektedir. Bunları şöyle maddeleyebiliriz:

 • *Günümüz şartlarında bir araç sahibi olmak adeta servet gerektirmektedir. Ya kredi çekmek ya da birikimlerinizi araca yatırmak ya da kurumsal bütçenizden yüklü bir meblağı araç alımı için ayırmanız gerekecektir. Oysa kiralama yöntemiyle sadece kullandığınız sürenin kira bedelini ödersiniz.
 • *Araç sahibi olmak yıl boyunca beraberinde pek çok masraf getirmektedir. Senede iki kez vergisi, sigortası, kaskosu, bakım masrafları vs. dahil edildiğinde her ay yüklü bir para ayırmaya devam etmeniz gerekir. Oysa araç kiralayarak bunlardan kurtulabilir, sadece kira bedelinizi ödersiniz.
 • *Satın almak yerine kiralama modelini kullandığınız taktirde kira sözleşmeniz bittiği zaman aracınızı değiştirebilirsiniz. Böylece piyasadaki birçok araç modelini deneyimleyebilir, farklı marka ve modeller ile yollara çıkabilirsiniz.
 • *İyi bir firmadan araç kiralama hizmeti aldığınızda aracınızı kapınıza getirir ve dilediğiniz noktadan teslimat yapabilirsiniz. Böylece adeta kapınızda kendi aracınız varmış gibi konfor alanı yaratabilirsiniz.
 • *Kiralama süresinde sınır yoktur. Sözleşmenizi ister bir haftalık ister altı ayık yapabilir, kurumsal ihtiyaçlarınız için yıllarca, bireysel ihtiyaçlarınız için günlerce araç kiralayıp ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İsterseniz İzmir içinde isterseniz ilçelerinde isterseniz de çevre illerde kişisel aracınızın konforuyla seyahat edebilirsiniz.
 • *Ülkemizin bugün elliden fazla şehrinde havalimanı vardır. Uçaklarla bir saat içinde Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ulaşabilirsiniz. Vardığınız yerde de araç kiralayıp araçsız kalmamış olursunuz. Üstelik şehirlerarası yolların yorgunluğunu, stresini yaşamamış olursunuz. Uçağa atlar, dilediğiniz zaman İzmir’e iner ve indiğinizde aracınızı hazır bulursunuz. *Dönüş yapacağınızda da havalimanında teslim edersiniz.


İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir aynı zamanda Türkiye’nin en büyük havalimanlarından birisine ev sahipliği yapmaktadır. Adnan Menderes Havalimanı 17 Kasım 1987 tarihinden itibaren bölgede hizmet vermektedir. İl merkezinin 14 kilometre güneyinde yer alan havalimanında iç hatlar ve dış hatlar aktiftir ve her gün binlerce kişi uçaklarla başka yerlere gitmekte ya da başka yerlerden İzmir’e gelmektedir.

İzmir’in turizm potansiyeli çok yüksektir ve hemen bütün ilçeleri çok sayıda sahile, tarihi esere, doğal güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle başta yaz ve bahar ayları olmak üzere yılın her döneminde turistlerce tercih edilmektedir. Dilerseniz havalimanı araç kiralama hizmetlerinden istifade edebilir, İzmir’e geldiğinizde araçsız kalmadan gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz.

Havalimanına geldiğinizde aracı teslim almak için rezervasyon sırasında uçuş bilgilerinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir. Daha sonrasında seçtiğiniz aracımız havalimanına getirilecek, indiğinizde hazır olacaktır. Böylece İzmir’de hiçbir şekilde araçsız kalmamış olursunuz.

İzmir’den ayrılacağınızda da araç teslimi yapmak için ofis aramazsınız. Uçuş bilgilerinizi tarafımızla paylaşmanız halinde randevu saatinde personellerimiz havalimanında aracı teslim alacaklardır. Böylece zahmetsiz bir hizmet sizleri beklemektedir.

İzmir havalimanı sadece İzmirliler tarafından değil, çevre illerce de kullanılmaktadır. Aydın, Manisa, Denizli başta olmak üzere civar illere gelen-gidenler de havayolunu seçmektedirler. Siz de bütün bu çevre illere gelmek istediğinizde de kiralık araç tercihinde bulunabilir, havalimanından bütün bu şehirlerdeki işlerinize rahatlıkla gidip gelebilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Süreci

Araç kiralama uygulamalarında en fazla merak edilen hususlardan birisi ne kadar süreyle kiralama yapılacağıdır. Kiralama süreleri tamamen müşterilerin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre olmaktadır. 1 günlüğüne bir iş seyahati yapacaksanız tek günlük kiralama yapabilirsiniz. Ya da yakın bir şehre gidip gelecekseniz ve tek günlük kiralama ihtiyacınızı karşılayacaksa seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

Urla, Güzelbahçe, Aliağa, menemen, Karabağlar, Alaçatı, Dikili, Çeşme ya da diğer yerlerde bir haftalığına, on günlüğüne tatile geliyorsanız tatil sürenizce kiralama yapabilirsiniz. Herhangi bir seminere, kongreye, fuara ve başka bir organizasyona geldi iseniz organizasyonunuz süresinde hizmet alabilirsiniz.

Benzer şekilde kurumsal filo kiralama hizmeti de alabilir, dönemsel ya da yıllık kiralama yapabilirsiniz. Kurumunuzun aylarca sürecek araç ihtiyacını ihtiyacınıza en uygun model ve marka ile karşılayabilirsiniz.

Rent A Car Uygulamalarında Hijyen

Hijyen her zaman çok önemlidir; fakat son birkaç yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan virüs hijyene çok daha fazla önem verilmesini gerektirmiştir. Bu nedenle kiralanacak araçların derinlemesine temizliğinin yapılması gerekir.

Araçlarda sadece gözle görülen alanların temizliğinin yapılması da yeterli değildir. Aynı zamanda anti bakteriyel uygulamalarla bütün yüzeylerin mikroplardan, virüslerden, bakterilerden arındırılması gerekir. Aksi taktirde bazı hastalıklar yayılabilir. Kişiden kişiye, ortamdan kişiye, kişiden ortama geçen hastalıklar yaşam konforunuzu büyük oranda etkileyebilir.

Araçlardaki hijyeni sağlamak adına her firma farklı standartlar takip edebilir. Bu nedenle kiralama şirketine araçlarını hangi aralıklarla, hangi yöntemlerle temizlediklerini sorabilir, temizliğin ve bakımın doğru şekilde yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz. İnsan sağlığına ve çevre sağlığına uygun dezenfektanlar kullanılan araçlarda güvede kalabilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Fiyatları

İzmir’de her modelde aracı kiralama imkânınız bulunmaktadır. Burada önemli kriter sizin ihtiyacınız ve bütçenizdir. Araç kiralama maliyetleri tercih edilecek aracın sınıfına, kiralama süresine, ek hizmetlere göre değişebilir.

Firmamız bünyesinde Fiat, Ford, BMW, Seat ve daha pek çok farklı markada araç bulunmaktadır. Otomatik şanzıman, manuel şanzıman, dizel, benzin, B sınıfı, C sınıfı, SUV gibi pek çok farklı özelliklerde araç arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve vereceğiniz bilgiler neticesinde personellerimiz net bir fiyat ileteceklerdir. Geniş araç filomuz ve uygun fiyat politikamız sayesinde seçiminizi yapmanız mümkün olacaktır.


İlginizi Çekebilir
 • Filo kiralama hizmeti
  Konforlu Bir Hayatın Olmazsa Olmazı: Araç Kiralama Hizmeti
 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gezilecek Yerler
 • Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Araç Kiralama
  Aliağa Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hizmeti, İzmir’in önde gelen rent a car firması olan ZGR Rent a Car tarafından misafirlerine ve müşterilerine sunulmaktadır. İster firmalar için uzun dönem kiralama ister misafirler için, günlük, haftalık ya da aylık kiralık ...
 • Aliağa Araç Kiralama
  ZGR Rent a Car ile Aliağa'da rahat ve uygun fiyatlı araç kiralama
 • Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama
  920 bin metrekarelik bir alana yayılmış olan Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama ve ulaşım ihtiyaçlarını sağlamak için ZGR Rent a Car araç kiralama firmasını tercih etmektedir.
Whatsapp Telefon