Avantajlarımız

Bütçe : Sözleşme süresince kiralama giderleriniz sabit olacağından ödemeleriniz için sağlıklı bütçe yapmanıza imkan sağlayacak. 

Riskinizi Devredin : Ekonomik koşulların, devletin politikalarının değişiklikleri, üreticileri firmaların kampanyaları, pazarda bulunan arz talep denge unsuru, kullanıcı alışkanlıkları, ikinci el piyasası artık sizi ilgilendirmeyecek. Aracınızı kiralayıp, tüm finanmanı ilgilendiren risklerinizi ZGR Rent a Car’a devir ettiğiniz gibi, garanti ve hasar sorunlarının takip edilmesi gibi bir sorumluluk ve personel giderleriniz için zaman ayırmanıza gerek kalmayacak. 

Finans : ZGR Rent a Car’ı tercih edince, aracın tamamı olan ücreti değil, sadece aylık kiralama bedellerini ödersiniz. Banka kredisi veya kendi bütçeniz ile almış olsaydınız, aracınız ile ilgili tüm bedelleri satana kadar finanse etmek zorunda kalacaktınız. 

Vergi : Aylık kirama bedelleri ile faturalarını vergi indiriminde kullanabilirsiniz. Araç değeri ile gerçek satış değeri arasında oluşacak farklar nedeni ile çıkan vergi farkını ZGR Rent a Car’a devredersiniz. 

Zaman-İşgücü : Filonuzun yönetimin ZGR Rent a Car’a devrederek, operasyonel iş ve zaman gücü problemlerini ve teknik işleri devretmiş olursunuz. Araç yönetimi için bir kadro kurmak veya başka görev tanımları bulunan çalışanlarınıza ilave sorumluluklar vererek verimsizlik gibi bir derdiniz olmayacak.Whatsapp Telefon