Kiralık Aracın Teslim Gecikmesi Olursa Ne İşlemler Yapılır?

Kiralık Aracın Teslim Gecikmesi Olursa Ne İşlemler Yapılır?

Kiralık Aracın Teslim Gecikmesi Olursa Ne İşlemler Yapılır?


            Kişiler çeşitli firmalardan araçlar kiralarken, bazı yükümlülüklerin altına da imza atmış olurlar. Bu nedenle araç kiralama konusunda çok hassasiyetli davranmak gerekmektedir. Araçları kiralarken, ne kadar sürelik bir ihtiyacınızın olduğunuzu iyi belirlemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde teslim süreleri geciken araçlarda bazı yaptırımlar uygulanabilir.


            Kiralık aracın teslim gecikmesi olursa ne işlemler yapılır diye bakıldığı zaman, her firma müşterisine farklı koşullar sunabilir. Yani araç kiralarken bunlar size bir sözleşme halinde sunulur, ve bunlara uymanız beklenir. Yaşasan bir aksilikte de bunun sorumlusu olarak sizler tutulursunuz. Teslimi geciken araçlar için firmalar öncelikle, geciken süre kadar ek gün ücreti alır. Yani aracın teslim edilmediği her zaman zarfı için, extra ücret ödersiniz. Bunun haricinde araçların uzun bir süre teslim edilmemesi durumunda ise firmalar sözleşmede yazan koşulları uygulayarak sizleri mahkemelere verme yolunu da kullanabilir.
İlginizi Çekebilir
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Mercedes Vito Kiralama, İzmir'de uygun fiyatlı ve güvenilir araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Geniş depolama veya gruplar için, nakliye taşımacılığı veya aile gezileri için mükemmel, ferah ve konforlu Mercedes Vito minibüsleri sunuyoruz. İzmir'de araba kiralam...
 • İzmir vito kiralama hizmetleri veriyoruz
  İlimizi ziyaret eden ve özel, Vip araç gereksinimi duyan ziyaretçilerimize izmir vito kiralama hizmetlerini kusursuz bir şekilde sağlıyoruz.
 • İzmir’de ulaşım sıkıntısı çekmek rent a car firmalarıyla zor
  . Zamanımızın en büyük sıkıntılarından olan ulaşım sorunu İzmir’de artık sorun olmaktan çıkıyor ve rent a car firmalarıyla İzmir’e gelen herkesi havalimanında karşılayarak sıkıntı çekmeden rahata kavuşmasını sağlıyor.
 • İzmir Şoförlü Araç Kiralama
  İzmir de Şoförlü Araç kiralama hakkında bilgiler yer almaktadır.
 • İzmir’deki rahatlık
  İzmir şoförlü kiralama sizlerde bu sistem ile bizlere gelen her müşterimize uygun koşullarda sunulan lüks ya da sizlerin tercihlerine uygun araba modelleri sağlayarak, istediğiniz işlerin rahat ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır.
Whatsapp Telefon