Yat ve Limuzin Kirala

İZMİR LİMUZİN KİRALAMA


İzmir limuzin kiralama sayesinde birçok araba kiralama çeşidinin yanı sıra düğününüzde ya da eğlencenizde herkesten farklı olarak limuzin kiralaya bilme şansına sahipsiniz. En mutlu gününüzde de güvenli, konforlu ve kaliteli hizmetimizle yanınızdayız.

İzmir limuzin kiralama ile Konferans, davet ve diğer özel günleriniz için Limuzin kiralayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ise özel şoförde kiralaya bilme ihtimaliniz vardır. Tabi ki bu şoför kiralama işlemi ücrete ek olarak dâhil edilecektir. Yavaş yavaş limuzin kiralama arttığında dolayı ücrette sizin bütçenize göre fiyat biçilmektedir. Renk, marka ya da uzunluk ve kaç kişilik olduğuna dair bilgi verilmektedir. Genel olarak saat başı ücretlendirilmeye tabi tutulsa da günlük, haftalık ya da aylık olmak üzere kiralaya bilme imkânına sahipsinizdir. Geniş hizmet sunmakla birlikte uzman kadromuz ve şoförlerimiz ile sizlere her imkanı sunmakla birlikte her geçen gün yenilenmekteyiz. Bütün araçlarımızın bakımları aksatmadan yapılmaksızın trafik sigortası ve kaskoları da yapılmaktadır. Bizler için sizlerin güvenliği en ön sırada bulunmaktadır.

İzmir limuzin kiralama sayesinde tüm müşterilere lüksün ya da konforun geldiği en son noktayı doyumsuz olarak yaşatmayı hedeflemektedir. 7 / 24 hizmet vermekle birlikti aracınızı istediğiniz yere isteye bilir ve istediğiniz noktada bırakabilirsiniz. Kiralama işini internet üzerinden ya da telefon ile olmasa bile yerimize gelerek yapabilirsiniz. Limuzin kiralama ile sizler için her konuyu düşünmekteyiz.

İZMİR YAT KİRALAMA

İzmir yat kiralama ile deniz kenarlarına tatile gittiğiniz takdirle yat da kalma ihtimalinizin de olduğunu düşünürseniz otomobil yerine gezmek için yatınız ve kalmak için yatınızı kullana bilme ihtimalinizden dolayı daha uygun fiyata denk gelmektedir. 

İzmir yat kiralama ile kiralayacağınız yatın markasını, modelini, kaç kişilik olduğunu, yakıt tankının hacmi ve kaç odalı olduğu ya da kaç metre uzunluğunda ve eninde olduğunun bilinmesi yanı sıra yapım yılını öğrenme imkânına sahipsiniz. Kiralanacak yatların özelliklerini de bilme imkânına sahipsiniz. Klimalı, televizyonlu, müzik sistemli, buzdolaplı, fırınlı, buz makinesi, GPS, radar, güneşleme minderleri, güvertede masa ve sandalye olmak üzere olta takımı da bulunmaktadır. Ayrıca yatlarda koltuk ve yataklarda bulunmaktadır.  Sizin konforunuz için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Eğer ki yat kullanmayı bilmiyor iseniz size kaptan kiralaya bilme imkânına sahibiz ve bu da ücrete ek olarak ilave edilmektedir. Ancak kaptanın yeme, içme ve yatma masrafları ekstra olarak sizlere aittir. Kiralanan yatın kaç kişilik olduğuna karar verin ve ona göre yatınızı kiralamayı da sakın unutmayın.


İzmir yat kiralama ile kiralaya bileceğiniz yatları isteğe bağlı olarak saatlik, günlük, haftalık ve aylık hatta yıllık olarak kiralaya bilme imkânını sunmaktayız. Bütün yatlarımızın bakımı yapılmakta birlikte günü asla geçmemektedir. Deneyimli ve uzman kadromuz ile birlikte size sınırsız hizmet sunmaktayız. Yat kiralama işlemi arttığından dolayı ve hem gezip hem de kalabilme imkanına sahip olduğunuz için sizler için daha iyi olabilme imkanına sahipsiniz.

Whatsapp Telefon