Kınık Organize Sanayi Bölgesi Araç Kiralama

Kınık Organize Sanayi Bölgesi Araç Kiralama

Kınık Organize Sanayi Bölgesi


Kınık Organize Sanayi Bölgesi yani kısaltılmış adı ile Kınık OSB, 729 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan bir sanayi bölgesidir. Kınık OSB’de tarım, kozmetik, madencilik, enerji, inşaat ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren firmalar yer almaktadır. Bölge Bergama’ya 18 km, Çandarlı Limanı’na 30 km ve Manisa Soma’ya 23 km uzaklıkta yer almaktadır. ZGR Rent a Car Kınık Organize Sanayi Bölgesi ve çevresine hizmet vermekte olan en güvenilir araç kiralama firmasıdır. ZGR Rent a Car’dan dilerseniz araçları uzun dönem kiralama işlemi yapabilir, dilerseniz de aylık kiralık araç fırsatlarından, bölgeye araç teslim olarak yararlanabilirsiniz. Kınık Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama denince akla ZGR Rent a Car gelir! Ayrıntılı bilgi için www.zgr.com.tr adresini ziyaret ediniz.

İlginizi Çekebilir
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir'de kullanışlı ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri
 • Karavan Kiralama İzmir
  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğu...
 • İzmir Unutulmaz Lezzetler
  İzmir, taze deniz ürünleri, doyurucu et yemekleri ve damak tadına hitap edecek kesin olan vejetaryen seçenekleriyle ünlüdür.
 • Balıkesir Susurluk Araç Kiralama
  Susurluk'ta araba kiralamak mı istiyorsunuz? Balıkesir Susurluk Araç Kiralama uygun fiyatlı ve güvenilir araç kiralama için en doğru tercihiniz. Çeşitli araçlar arasından seçim yapın ve sorunsuz bir kiralama deneyiminin keyfini çıkarın. Arabanızı bugün rezerve edin!
Whatsapp Telefon