ÖN KOŞULLAR

TEMSİLCİLİK
loading

KUR HESAPLA

zgr_bayilik

ÖNKOŞULLAR

Zgr Rent a Car olarak hizmet ağımızı bizlere güç verecek değerli iş ortaklarımız ile genişletmeyi hedeflemekteyiz. Zgr ailesine katılmakla, otomobil kiralama işini profesyonelce kurup büyütecek ve Türkiye çapında bir organizasyonda yer almanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız.
Araç kiralama modelimiz, Türkiye çapında aynı yüksek standartta sürdürmek ve sürekli yenilenen araçlar ile hizmet vermek esasına dayandığından, sistemimizde yer alan iş ortaklarımızın bu standartlar dahilinde iş yapma bilincinde olmaları bizim için vazgeçilmez ön koşuldur.

OFİS - PERSONEL
Her Zgr Rent a Car ofisi, mükemmel müşteri deneyimi sunmayı amaç edinmiş, yeterli deneyim ve sayıdaki personeli görevde bulundurmakla yükümlüdür. Zgr Rent a Car, sürdürülebilir hizmet kalitesinin ekip kalitesi ve memnuniyetine bağlı olduğuna inanır; çalışanlarının kendileri ve paydaşlarına saygı duydukları, üretkenliğin desteklendiği özgür bir çalışma ortamı sunar.

TEMSİLCİLİK BEDELİ
Bölgelerin iş hacimleri ve büyüme kapasiteleri ile doğru orantılı bir temsilcilik bedeli bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

ARAÇ MARKA VE MODELLERİ
Araç kiralama modelimiz sürekli yenilenmekte olup, farklı marka modeller sunulabilmektedir. Zgr’nin belirlediği marka ve modeller hariç araç kiralanamaz.

YAZILIM
Tüm Zgr Rent a Car ofisleri ortak bir yazılım üzerinden hizmet vermektedir, her türlü araç kayıt ve araç hareketini bu yazılım üzerinden gerçekleştirilmesi zorunludur.

  • 100% GüvenilirKuruluş
  • Kaliteli HizmetAnlayışı
  • Uygun FiyatGarantisi
  • Kredi KartınaTaksit İmkanı
  • 100% MüşteriMemnuniyeti
© 2018 zgr.com.tr
SOSYAL MEDYA
whatsapp