www.zgr.com.tr

Ulaşımda yeni stil

KUR HESAPLA

loading
11.6.2016
Ulaşımda yeni stil

Ulaşımda yeni stil


Herhangi bir nedenden dolayı pek çok kez seyahat ederiz. Seyahatlerimizde de olmazsa olmazlarımızdan biridir ulaşım rahatlığı. Bugün uçak biletlerinin de bize sağladığı avantajlardan yararlanarak pek çok şehre ve ülkeye kolayca ulaşabiliyoruz. Havalimanlarının ise şehrin içinde bulunduğu il sayısının çok az olduğu bir gerçektir. Bu nedenle havayolu ulaşımını tercih edenlerin en büyük sıkıntılarından birisidir merkeze ve ya gideceği şehir içinde bir noktaya ulaşmak. Taksi bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır fakat ödediğimiz ücret bazen uçak fiyatını geçmektedir. Havaalanından şehir merkezine gidebilen minibüs, otobüs seferleri olan şehirlerimizden birini tercih etmediyseniz işiniz biraz daha zor oluyor. Birçok firma bu konuda yaptığı çalışmalarla havaalanından şehirde gideceğiniz yere kadar sizleri ulaştıran özel araçlarla seferler düzenlemiştir. Bununla birlikte ulaşımın kolaylığı, konforu ve sizin diğer ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurulmuştur. Ne kadar çok yolculuk yaparsanız yapın alışamadığınız ve daha iyisi yok zannettiğiniz firmalar vardır. İzmir havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılarken tüm bu ön yargılarınızı da yıkıyor. Hem daha uygun fiyatlar hem daha konforlu bir transfer hem de en kısa sürede ulaşım istiyorsanız İzmir havalimanı transfer sağlayan firmaların araştırılmasını öneriyoruz. Transfer için sağlanan araçlarda isterseniz şoförlü isterseniz şoförsüz transfer seçeneklerinin olduğunu göreceksiniz. Araç kiralama işlemlerinin sizler için artık bir problem olmadığını kolay bir şekilde aracınızı kiralamanız için ve sorunsuz bir seyahat için sunduklarımız, profesyonel çalışanlarımızın sizlere verdikleri garantidir.

 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  Dünyaca ünlü şehri karış karış gezip unutulmaz anlara tanık olmak için İzmir araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  13.8.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Haftalık araç kiralama
  İzmir Haftalık araç kiralama

  Bir iki günlü değil haftalık araç kiralamaya ihtiyacım var diyorsanız en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama size artık daha da yakın. https://www.zgr.com.tr adresini ziyaret edip sürekli yenilenen ve genişleyen filo ağımızı görebilir, ...

  23.5.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X