RENT A CAR MAKALELERİMİZ

RENT A CAR MAKALELERİMİZ
loading

KUR HESAPLA


zgr

Araç kiralama için fırsat


Herkes bir arabası olmasını ister. Her zaman kullanabileceği bir arabası olmasını ister. Ama son dönem araç fiyatları çok fazla cep yakmaya başladı. İnsanımız özellikle sıfır araba almaktan çok uzak kalmaya başladı. İkinci el arabalarda ise güven problemleri araçlarda yaşanan sahtekârlıklar gibi nedenler insanları ikinci el araba akmaktan da uzak tutuyor.

Bütün bunların yanında araç sürücüleri için bir üçüncü seçenekte mevcut. Araç kiralama seçeneği. Bu seçenek diğer iki seçeneğe göre çok uygun ve rahat gözüküyor. İstedikleri zaman ihtiyaçları olduğu zaman araç kiralayabilirler.

Özellikle İzmir oto kiralama yapmak isteyenler çok şanslı sayılırlar. Fırsat denebilecek kadar güvenilir ve kaliteli hizmet ile karşılaşacaklar. Sürekli araç kiralamak isteyecekler. Üstelik çok uygun fiyat avantajları da İzmir oto kiralama ile karşımızda. Fiyat ve ücret konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Çalışanlar ise gayet güler yüzlü ve sizin sorunlarınıza ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktalar.

Siz de bu hizmet ve karşıma sonrasında çok memnun kalarak hizmet için sürekli tercih edeceksiniz. Bu konuda bayağı iddialı duruyor. Bu iddianın da boş olmadığını göreceksiniz. Güzel bir hizmet için araç kiralamak için mükemmel bir fırsat ayağınıza kadar gelmiş bulunmakta. Siz de yüksek fiyatlar ve yüksek taksitler ödemek istemiyorsanız araç kiralayarak bu durumdan çok seri ve avantajlı şekilde kurtulabilirsiniz. Çözüm de araç kiralamak.
Araç kiralama hizmetimiz ve ilkelerimiz


İzmir içi araç kiralama hizmeti ile karşınızdayız. Sizler için en kaliteli araçlarımız ve iş deneyimimiz ile vizyonumuzun bir aslı olan hizmet politikamız, araç kiralamaya ihtiyaç duyduğunuz anlarda en büyük yardımcınız olmak gayretindedir.

Bizler, rent a car izmir olarak müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutarız. Çünkü bu sektör içerisinde bu işi sadece ticaret amaçlı değil; müşterilerimiz tarafından sevilen, güvenilir bir firma olmak arzusu ile yapıyoruz. Firmamız adına hizmet koşullarımızdan bahsedecek olursak: Öncelikle ehliyet ve yaş sınırı her müşterimiz için geçerli bir koşuldur. Ehliyetinizin olması, yaşınızın 18 yaş ve üzeri olması oldukça önemlidir. Kiralamış olduğunuz aracı süresi dolduğunda bize teslim etmeniz gerekmektedir. Süresini bizim bilgimiz haricinde uzatmamanız şarttır.

Bunu yaptığınız takdirde her bir saat için sizden ek bir ücret alınacaktır. Aracı kiraladığınız an aracın ücretini firmamıza ödemeniz istenmektedir. Ücret bedelini elden ya da kredi kartı yolu ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca kiralayacak olduğunuz araçlarımız uygun fiyat aralıklarındadır. Yine de fiyatta pazarlık adına orta yolu bulmak gerektiğinde sizler için her türlü imkanı tanıdığımızı belirtmeliyiz. Bunların haricinde araçlarımızın tamamı sigortalıdır.

Rent a car İzmir siz değerli müşterilerimizin ve firmamızın çıkarlarını eş değer olarak düşünür. Her iki tarafın da mağdur edilmemesine dayanan ilkeleri ve dürüst hizmet koşulları ile en çok tercih edilen firma olmuş bulunmaktadır. 

zgr


Fiyatlar yükseliyor ve müsaitlik azalıyor. Bugün rezervasyon yapın ve hayal kırıklığına uğramayın..!! ZGR Rent a Car, her türlü sorunuz ve merak ettiğiniz tüm konulardaki detayları, profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini esas alarak cevaplar. Ekonomik açıdan müşterilerine en uygun çözümleri sunar ve bütçeniz dahilinde en iyi hizmeti verir. Araç kiralarken ödediğiniz miktarların karşılığını sizlere hizmet ve memnuniyet olarak geri öder. Bilinen izmir oto kiralama standartlarını aşarak, müşterilerine özel fiyat ve araç seçenekleri sunar. Zgr izmir rent a car kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza en tatmin edici çözümler sunmayı kendisine hedef belirlemiştir. Lüks araçlarımız ve bütçenize uygun fiyatlarımızla müşterilerimize problemsiz oto kiralama hizmeti sunmaktayız. izmir havalimanı rent a car hizmetimiz için yenilenen araç filosu ile ZGR izmir havalimanı rent a car ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. ZGR Rent a Car, İzmir Havalimanı ve diğer bölgelere kişiye özel şoförlü vip transfer hizmeti sunmaktayız. Adnan Menderes Havalimanına Uçağınız indiğinde kapıda şoförlü transfer aracınız hazır tek yapmanız gereken rezervasyon yapmak. Üstelik Üç adımda kolay rezervasyon imkanı ile İzmir Havalimanı Transfer Fiyatlarımıza bakabilir, İzmir Adnan Menderes Havalimanından Alaçatı Çeşme, Bodrum Marina ve Kuşadası Liman vip özel transfer hizmeti alabilirsiniz.#izmirrentacar , #özelşoförlüviptransfer , #İzmirhavalimanıtransfer , #izmiraraçkiralama , #izmirkiralıkaraç , #izmirotokiralama , #izmirhavalimanırentacar , #otokiralamaizmir , #ucuzaraçkiralamaizmir , #rentacarizmirhavalimanı , #adnanmendereshavalimanıotokiralama , #ucuzrentacarizmir , #ekonomikaraçkiralamaizmir , #şoförlüaraçkiralamaizmir , #izmirçeşmetransfer , #lüksaraçkiralamaizmir , #transferizmir
https://www.zgr.com.tr 02322320(ZGR)947 


makale-yazmak

  • 100% GüvenilirKuruluş
  • Kaliteli HizmetAnlayışı
  • Uygun FiyatGarantisi
  • Kredi KartınaTaksit İmkanı
  • 100% MüşteriMemnuniyeti
© 2017 zgr.com.tr
SOSYAL MEDYA