Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama

Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama

Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi


Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi yani kısaltılmış adı ile İMPİOSB, İzmir Menemen ilçesinin Gökova mevkiinde yer almaktadır. Bölge, Türkiye’nin tek plastik ihtisas bölgesi olma özelliğini taşımaktadır. 920 bin metrekarelik bir alana yayılmış olan Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama ve ulaşım ihtiyaçlarını sağlamak için ZGR Rent a Car araç kiralama firmasını tercih etmektedir. ZGR Rent a Car Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bölgeye araç teslim fırsatları ile isterseniz uzun dönem kiralama isterseniz aylık kiralık olarak araç temin edebilirsiniz. Hepsi, daha fazlası ve tüm kampanya ayrıntıları için www.zgr.com.tr adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir'de kullanışlı ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri
 • Karavan Kiralama İzmir
  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğu...
 • İzmir Unutulmaz Lezzetler
  İzmir, taze deniz ürünleri, doyurucu et yemekleri ve damak tadına hitap edecek kesin olan vejetaryen seçenekleriyle ünlüdür.
 • Balıkesir Susurluk Araç Kiralama
  Susurluk'ta araba kiralamak mı istiyorsunuz? Balıkesir Susurluk Araç Kiralama uygun fiyatlı ve güvenilir araç kiralama için en doğru tercihiniz. Çeşitli araçlar arasından seçim yapın ve sorunsuz bir kiralama deneyiminin keyfini çıkarın. Arabanızı bugün rezerve edin!
Whatsapp Telefon