Bergama Organize Sanayi Bölgesi

Bergama Organize Sanayi Bölgesi

Bergama Organize Sanayi Bölgesi

Bergama Organize Sanayi Bölgesi yani kısaltılmış adı ile BOSBİ, 1.747.491 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan, inşaat, süt ve süt ürünleri, gıda, doğal taş sektörlerinde faaliyet gösteren bir sanayi bölgesidir. 50 milyon Euro’luk yatırım ile şu an da 450 kişi istihdam edilmekte olan ve yeni yeni gelişmekte olan bir sanayi bölgesidir. Bu geniş alanda ihtiyaç duyulacak olan tüm ulaşım ev araç hizmetleri için ZGR Rent a Car Bergama Organize Sanayi Bölgesi ve çevresinde hizmet vermektedir. Bergama Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hizmetleri bölge içindeki firmalara ya da bölgeye ziyarete gelmiş ziyaretçilere uzun dönem kiralama ve aylık kiralık araçlar, bölgeye teslim fırsatları ile sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve rezervasyon yapmak için www.zgr.com.tr adresi ziyaret ediniz.

İlginizi Çekebilir
 • İzmir Oto Kiralama Firmaları
  Şöyle ki, İzmir oto kiralama firmaları, yenilikçi ve dinamik yapıları, güler yüzlü personeli ve son model araçları ile yedi gün yirmi dört saat ister havaalanlarından, isterseniz otobüs terminalinden ücretsiz olarak sizlere araç teslimi yapmaktadırlar
 • İzmir Menderes Araç Kiralama
  İzmir Menderes Araç Kiralama şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz.
 • İzmir havalimanından ulaşım
  Çevresinde Çeşme, Foça, Efes Antik kenti, Şirince köyü ve daha birçok gezip görülecek mekânlara sahiptir İzmir. Bunun dışında iş gezileri, iş toplantıları için gelen ziyaretçiler de doldurur havalimanını.
 • İzmir oto kiralama ile konfor ayağınızı yerden kesecek
  Yeni model araçlar ile hizmet veren oto kiralama firmasının vatandaşlara sunduğu hizmet ile artık bütün işlerini ulaşım sorunu olmadan halleden vatandaşlar rahatlığın keyfini çıkaracak.
 • İzmir oto kiralama ile rahatlığı yakalayın
  Ehliyet vardır ama araba yok, çünkü imkân yok almaya. Birkaç gün içinde araba almak gerekmektedir. Ama bu imkânı sunan İzmir oto kiralama ile sizlerde kolaylığın keyfini sürün.
Whatsapp Telefon