ZGR | izmir rent a car , rent a car izmir

İzmir Rent a Car | ZGR | izmir rent a car , rent a car izmir
izmir rent a car , rent a car izmir


İzmir Ofisi İletişim Bilgileri
Adres: Atıf Bey Mah. 5/3 Sk No:3 K:3 D:4 Amerikan Kültür Dil Kursu Üstü Gaziemir / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon: +90 (232) 332 0 947 (ZGR) (Öncelikli  Telefon)
Telefon: +90 (232) 232 0 947 (ZGR)
Fax: +90 (232) 232 9 947 (ZGR)
Çalışma Saatleri: 
Pazartesi 24 saat açık
Salı 24 saat açık
Çarşamba 24 saat açık
Perşembe 24 saat açık
Cuma 24 saat açık
Cumartesi 24 saat açık
Pazar 24 saat açıkİzmir Rent A Car

Tüm yıl boyunca kozmopolit ve canlı bir şehir olan İzmir’e Uluslararası Sanat Festivali (Haziran / Temmuz) ve Uluslararası Fuar (Ağustos / Eylül) canlılık katar.

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistler mavi bayraklı sularda, gizli koylarda eğlenir! İzmir rent a car hem planlarınızı hem de anlık kararlarınızı uygulamak için harika bir fırsattır!

Araçsız Kimse Kalmasın!

İzmir’i hızlı yaşamak gerekir. Sabah Kadifekale eteklerinde gezdikten sonra öğlen serin sulara dalmalı, akşam da Dikili’de bir konsere gitmelisiniz!

Keşke Demeden Önce Ulaşın!

Selçuk’ta Meryem Ana Kilisesi ve Efes Antik Kenti sizi bekler! Rent a car İzmir Bornova, Çeşme, Buca, Seferihisar’sız yarım kalır! İzmir’de araç kiraladığınızda kendinizi akışa bırakın! Bolca eğlenin, bolca keşfedin!


Profesyonel Araç Kiralama Hizmet İçeriği

Günümüzde otomobiller ulaşım açısından en önem taşıyan etkenlerin içerisinde yer alıyor. Aracınız ile istediğiniz noktaya hızlı bir şekilde erişim sağmanıza imkan vermesinin yanı sıra zamandan tasarruf sağlamanıza da olanak sağlıyor. İzmir Araç kiralama hizmeti alacağınız zaman bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle ilgili firmanın kurumsal olmasına özen gösterin. Ayrıca tüm araç modellerinin bulunması da seçim yapmanızı kolay hale getirecektir. Araç kiralayabilmeniz için en az 23 yaşında ve yasalarda belirtilen ehliyetinizin olması gerekir. Bu sayede hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. İzmir rent a car fiyatları seçilen araç ve kiralama gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı üzerinden rent a car hizmeti almanız mümkündür.

Araç Kiralayacağınız Zaman Bunlara Dikkat Edin


İzmir Araç kiralama hizmeti alacağınız zaman mutlaka ilgili aracın temiz ve bakımlı olmasına özen gösterin. Bu sayede sorunsuz bir kiralama hizmeti alabilirsiniz. İlgili firmanın ödeme kolaylığı sağlaması ve ekonomik politika benimsemiş olması da en iyi sonucu almanıza olanak sağlayacaktır. Firmamız İzmir rent a car sektörü içerisinde lider konumda yer almakta ve tüm hizmet içeriğini garantili olarak müşterilerine sunmaktadır. Bu konuda aklınıza takılanlar ve İzmir araç kiralama hizmetinden yararlanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm hizmet içeriği yasal çerçeve içerisinde müşterilerimize sunuluyor. Firmamızın filosunda yer alan tüm araçlar temiz ve bakımlı olarak size sunulur. İç temizliği düzenli olarak yapılmaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde yararlanabilirsiniz.

Araçlar Kaç Gün Kiralanabilir


Araç kiralamak istediğinizde gün sayısını siz belirleyebilirsiniz. İster bir gün isterseniz bir hafta veya aylık kiralama hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz aracı da seçebilme imkanınız bulunuyor. Kiralama süresi bitiminde aracı teslim etmeniz gerekiyor.

Araç Nasıl Kiralanır


İzmir Araç kiralama sektörü içerisinde lider konumda yer alan firmamız yenilikçi ve modern anlayış içerisinde müşterilerine katkı sağlıyor. Kiralama hizmetinden yararlanmak istediğinizde firmamıza ulaşım sağlayarak kiralamak istediğiniz modeli belirtebilirsiniz. Ayrıca kiralama gün süresi de belirtilerek ödeme işlemi tamamlanır ve araç size teslim edilir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz. Tüm araçların kasko ve trafik sigortaları mevcuttur. Olası bir durumda iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Bünyemizde manuel ve otomatik vitesli araçlar da bulunuyor. Kullanımınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca araçlar en yeni modelden oluşmaktadır. Bu da rahat ve konforlu bir kullanım sağlamanıza imkan oluşturacaktır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı üzerinden İzmir’e geldiğinizde direk havalimanında aracınızı teslim alabilirsiniz.

Transfer Hizmeti


Firmamız transfer hizmeti ile de sektöre yardımcı oluyor. Havaalanından indikten sonra aracınız sizi karşılar ve gitmek istediğiniz noktaya hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyor. Bu hizmet içeriği alanında uzman kadro tarafından müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunuluyor. Sizde tercih ederek en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti uzmanlık isteyen bir konudur. Tüm sürecin yasal olarak verilmesi ve herhangi bir mağduriyetin oluşturulmaması gerekir. Bunun için kurumsal olarak hizmet veren yerlerden en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Tüm araçlarımızda klima yer almaktadır. Bu da kullanım süresi içerisinde rahat etmenize olanak sağlayacaktır. Araçlar size temiz bir şekilde teslim edilir. İç kısımlarının da detaylı temizliği yapılır. Bu sayede kiralama süresi içerisinde rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde hizmet almak isterseniz önceden rezervasyon da yaptırabilme imkanınız bulunuyor. Bu sayede istediğiniz modeli güvenle kiralayabilirsiniz. Ödeme kolaylıklarından yararlanarak istenilen gün sayısınca kiralama hizmeti alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için de kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve destek alabilirsiniz. Ekonomik sınıf araç gruplarından lüks modellere kadar geniş bir araç seçeneği bulunmaktadır.

VİP, profesyonel İzmir araç kiralama hizmetinden sizde bugün zgr.com.tr aracılığı ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. İzmir üzerinde yer alan en iyi İzmir rent a car firması olduğumuzu iddia ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan zgr.com.tr ayrıcalıklarından sizde yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

Araçları Ticari Amaçla Kullanabilirmiyim?


            Araçlarımız ticari amaçla kullanılamaz. Bu durum açık bir şekilde, İzmir araç kiralama sözleşmesinde belirtilmiştir. Araçların seyahat amacı dışında kullanımı durumunda, İzmir oto kiralama sözleşmesinde belirtildiği üzere, aracı firma sorgusuz geri alabilir.

            Bu gibi tatsız durumların olmaması için, izmir rent a car sözleşmesi incelenmelidir. Aracın ticari kullanımı dışında, kötü kullanımı da, İzmir şoförlü kiralama işlemlerinde de geçerli olmak üzere, aracın geri alınmasına neden olur. Araç kullanım amacı, İzmir havalimanı kiralık araç işlemlerinde belirtilmiştir. Günümüz kiralık araç işlerinde, İzmir havalimanı kiralık oto çeşitleri, kullanım amacı belli olan araçlardır. Seyahat ve tatil amaçlı kullanılabilir. Kullanım amacı İzmir havalimanı rent a car işlemlerinin başında, sözleşmede belirtilmesi çok önemli bir husustur.Araçları Günlük, Aylık Veya Yıllık Kiralayabilir Miyiz?

            Kiralık araçları, istediğiniz sürede kiralayabilirsiniz. Günlük araç kiralama hizmeti, aylık kiralama hizmeti ve yıllık kiralama hizmetiyle, İzmir araç kiralama konusunda, oldukça geniş seçenekler vardır. Aylık kiralama miktarı, yıllık kiralama miktarına göre farklılık göstermektedir.

            Aynı şekilde, İzmir oto kiralama sektöründe, günlük kiralama ile aylık kiralama farklıdır. Kiralama süresinin uzaması ile birlikte, izmir rent a car sektöründe, araçların kiralama ücreti de düşmektedir. Şirketler için uzun süreli kiralama hizmetleri, İzmir şoförlü kiralama hizmetleri, farklılık göstermektedir. Daha hesaplı ve indirim kampanyalı olan İzmir havalimanı kiralık araç kategorisindeki uzun süreli kiralamalar, özellikle uzun süre gezecek olanlar için oldukça uygundur.

            Kiralamada İzmir havalimanı kiralık oto seçenekleri, günlük, aylık ve yıllık hesaplanmaktadır. Ayrıca, kiralama süresinin sözleşmeye yazılması, İzmir havalimanı rent a car seçeneklerinde zorunludur.İZMİR'DE ARAÇ KİRALAMA ÇÖZÜMLERİ

Uzun seyahatlerde, iş toplantılarında, özel günlerde ve aktivitelerde araç ihtiyaçlarımız ortaya çıkabilmektedir. Özellikle bu gibi durumlarda araç kiralama firmaları çözümler sunarak ihtiyaçlarımız dahilinde araçları bizlere sunmaktadır. 

İzmir rent a car firmaları açısından birçok işletmeye sahip olsa da alanında uzman firmaların sayısı oldukça azdır. Araç teslim alınmasından teslim ediliş süresi boyunca araç kiralayan kişinin güven duyması, rahat kullanımı ve konforlu bir hizmet alması için tüm hizmetlerin tam ve eksiksiz yapılması gerekmektedir.

izmir rent a car

BİR ARAÇ KİRALANIRKEN BEKLENTİLER

Araç kiralama işlemi öncesinde Firma'nın işine verdiği özeni araçların temizliğinden, işlemlerin stabil ve resmi şekilde gerçekleşmesi gibi birçok durumdan anlayabilirsiniz. Araç kiralamak isteyen bir kişinin firmadan beklentileri ise aşağıdaki şekildedir. 

 - İhtiyacına en uygun aracın tespit edilmesi
- Araçların modellerinin yüksek olması
- İç ve dış temizliğinin sağlanmış olması
- Araçta motor ve çalışan düzenek açısından arızaların bulunmaması
- Ekstra istenilen donanımların istenildiği takdirde temin edilmesi
- Aracın kasko durumu ve sağlığı
- Aracın tüm belgelerinin eksiksiz olarak düzenlenmesi

İzmir rent a car firmalarının yanı sıra tüm firmaların müşterilerin genel olarak istediği yukarıdaki hususlara büyük önem göstererek bu şekilde çalışmalar içerisine girmesi gerekmektedir. Kurumsal olarak hizmet sağlayan rent a car firmaları araç ihtiyacı bulunan kişilere daha fazla güven sağlamaktadır. Aksi takdirde "sokak arası araç kiralama firmaları" tabirine uygun kişi veya kurumlar ile istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dilerseniz kaliteli hizmet anlayışını müşterilerine sunan izmir rent a car firması ZGR Rent a car sizlere kurumsal çözümler ile kendi aracınızın rahatlığını hissettirmeyi planlamaktadır.Whatsapp Telefon