www.zgr.com.tr

ZGR Transfer, izmir havalimanı transfer, havaalanı transfer, izmir çeşme transfer, İzmir Şoförlü Araç

ZGR Transfer, izmir havalimanı transfer, havaalanı transfer, izmir çeşme transfer, İzmir Şoförlü Araç
loading

KUR HESAPLA

Başlangıç Yeri*
Başlangıç Saati*
Bitiş Yeri*
Bitiş Saati*
Yararlanacak Kişi Sayısı*
Tarihi*
Gün Yada Saat Süresi*
Var ise, Uçuş Detayları
Adı Soyadı*
E-Mail*
Sabit Telefon
Cep Telefon*
Uçuş Kodu*
Düşünceler ve Notlar*
Doğrulama Kodu*

ZGR Rent a Car, İzmir Havalimanı ve diğer bölgelere kişiye özel şoförlü vip transfer hizmeti sunmaktayız. Adnan Menderes Havalimanına Uçağınız indiğinde kapıda şoförlü transfer aracınız hazır tek yapmanız gereken rezervasyon yapmak. Üstelik Üç adımda kolay rezervasyon imkanı ile İzmir Havalimanı Transfer Fiyatlarımıza bakabilir, İzmir Adnan Menderes Havalimanından Alaçatı Çeşme, Bodrum Marina ve Kuşadası Liman vip özel transfer hizmeti alabilirsiniz.İZMİR EFES MERYEMANA ŞİRİNCE ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA VE ŞEHİR TURUİzmir Efes Meryemana Şirince şoförlü araç kiralama ve şehir turu ile birlikte Helenistlik, Bizans ve Roma dönemlerinin en önemli yerleşim merkezlerinden biri olduğu için önemli kalıntılar bulunmaktadır. Antik kent sizi büyüsü ile büyüleyecek ve olağanüstü muhteşem bir yolculuk sizleri beklemektedir. Lüks otobüsleri ile sizlere ulaşım imkânı ve rehberlik ücretleri dâhilin de fiyatlandırılmaktasınızdır.

İzmir Efes Meryemana Şirince şoförlü araç kiralama ve şehir turu ile günü birlik gezintiler yapılmaktadır. Sabah belirlenen saatte hareket edilmekte ve yine belirlenen saatte kahvaltı verilmektedir. Hepsi ücret dâhilin de bulunmakla birlikte ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Daha sonra ise turun başlanılacağa yere varılıp gezi turu başlamaktadır. Başınızda bir rehber dâhilin de gezilecek bütün yerler hakkında bilgi sahibi ve bilinmesiyle birlikte bu bilgiler sizleri gezdirirken anlatılmaktadır. Gezilecek yerler daha önceden sizlere bildirilmekle beraber gün içinde yapılacakların listesi de size ilaveten verilmektedir.

İzmir Efes Meryemana Şirince şoförlü araç kiralama ve şehir turu ile Ege bölgesinin antik dünya kapıları sizlere açılmaktadır.  Sizlerinde güvenliği düşünülerek seyahat sigortası yapılamaktadır. Acente ise sizlere eşlik etmekle birlikte seyahat boyunca rahat etmeniz için ellerinden geleni yapmaktadır. Tur fiyatları sizlerin bütçenizi düşünülerek ayarlanmakta ve hiçbir masraftan kaçınılmamaktadır. Amaç Egenin incisi olan İzmir halkına kaliteli bir hizmet sunarak hizmetinden söz ettirmektedir. Rezervasyonlar için bir telefon kadar uzağınızda ya da internet üzerinden yapabilirsiniz. Verilen lokasyonlarda hizmet bedeline yakit dahil degildir.

© 2021 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X