www.zgr.com.tr

İzmir Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama Blog Sayfası
loading

KUR HESAPLA

İzmir Araç Kiralama

İzmir'de Araç Kiralama hizmeti almak istiyorsunuz, hangi şirketten araç kiralasam diye düşünüyorsunuz. İşte tam bu noktada ZGR Araç Kiralama devreye giriyor. Size kısaca anlatalım. Araç kiralama riskleri barındıran bir sektördür. Sonuç olarak kiraladığınız araç size ait değil ve bu aracı ihtiyacınıza göre emanet almış oluyorsunuz. Araç Kiralama yaparken aracı alış tarih ve saati ile bırakış tarih ve saatleri iletmeniz ve planlamaya uymanız önemli bir durumdur. Sizden sonraki araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerin mağduriyet yaşamamaları için kiralama süresine dikkat etmelisiniz. 

İzmir Araç Kiralama 

Peki planlamanız dışında saat ve tarih değişikliğiniz oldu ve bu durumda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz? İlk yapmanız gereken ZGR Araç Kiralama şirketimizin 0232-232-0947 nolu telefonuna arayarak aracın kira dönüş süresinde değişiklik yapmak istediğinizi iletmeniz olacaktır. Bu değişiklik bildirimi ile ilgili araç rezervasyonları değişeceği için diğer müşteri için yeni bir araç planlama yapılması gerekecektir. Uzatmış olduğunuz gün sayısına göre fiyat farkı dönüşte sizden tahsil edilecekir.

Uzun yıllardır İzmir Araç Kiralama sektörünün lideri olan ZGR den yapacağınız kiralamalarda sizlere sunduğu yaklaşım ve uzun yılların verdiği tecrübe ile harika bir araç kiralama fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstelik bu kiralama talebinizi Mobil uygulama üzerinden yapmanız durumunda indirimler ve fırsatlar sizleri bekliyor olacaktır.

İzmir Araç Kiralama fırsatlarımızı incelemeye ve sıradaki diğer yazımızı okumaya devam ediniz. İzmir Oto Kiralama

© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X