İZMİR OTO KİRALAMA

RENT A CAR MAKALELERİMİZ
loading

KUR HESAPLA

İZMİR OTO KİRAMALA'DA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Araç kiralama alanında hizmet veren ZGR Rent a car İzmir kiralık oto arayışı içerisinde olan tüm müşterilerimize profesyonel anlamda çözümler sunmaktadır. Sahip olduğu geniş araç seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza özel araçlar temin ederek bu araçların kullanıma sunulmasından teslimatına kadar geçen tüm sürede sizlerin yanında olmaktadır.

Ekonomik, kompakt, lüks ve ultra lüks araçlar içerisinden seçeceğiniz  aracın ardından kullanım ihtiyacı duyduğunuz saat ve tarih aralıklarına göre aracınız adınıza rezerve edilmektedir. Sadece İzmir oto kiralama alanında değil Yat ve Limuzin kiralama, Jet ve Helikopter kiralama alanında da sizlere kurumsal çözümler sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Ulaşım konusunda çekeceğiniz tüm sorunları ortadan kaldıracak olan ZGR Rent a car aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı müşteri temsilcileri sayesinde sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. 

Alınında kurumsal çözümler sunduğumuz filo kiralama hizmetinde işletmenize uygun olabilecek araç filosunun belirlenmesi ve koordinasyonunun ekiplerimiz tarafından sağlanması ile siz sadece araç kullanımı ile ilgilenmektesiniz. Özellikle sıfır araç filosu satın almanın işletmeler için yüksek maliyetlere ulaştığını düşünürsek bunlara karşılık filo araç kiralaması işletmeler açısından hem düşük maliyet sağlayarak avantaj kazanmanıza hem de gereken evralandırma işlemleri gibi zaman alan tüm işlemlerden sizi kurtarmaktadır. 

Zaman ve iş gücü açısından da oldukça avantajlı olan filo yönetimi sayesinde firmanızın prestijini ve iş akışını araçlarınız ile devam ettirebilirsiniz. Tüm araç kiralama işlemleri hakkında detaylı bilgileri ise iletişim numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz. 


  • 100% GüvenilirKuruluş
  • Kaliteli HizmetAnlayışı
  • Uygun FiyatGarantisi
  • Kredi KartınaTaksit İmkanı
  • 100% MüşteriMemnuniyeti
© 2018 zgr.com.tr
SOSYAL MEDYA
whatsapp