www.zgr.com.tr

Daha karlı aylık araç kiralama

KUR HESAPLA

loading
29.6.2020
Daha karlı aylık araç kiralama

Aylık araç kiralamada ZGR kalitesi!


ZGR Rent a Car olarak İzmir aylık araç kiralama hizmetlerimizi kalitemiz ve güvencemizle hizmetinize sunuyoruz. Uzun süreli araç kiralama ihtiyaçlarınıza araç çeşitliliğimiz ve yüksek fiyat performanslı seçeneklerimiz ile memnun kalacağınız tekliflerle karşılık veriyoruz. Kiralayacağınız aylık aracı en ucuza mal etmenizi sağlıyoruz. Kiralık araç kullanmanın getirdiği mesuliyetlerin sizi korkutmasına mahal vermeden rahatlıkla ve memnuniyetle aylık araç kiralama hizmetlerimizden sizleri faydalandırıyoruz. Bizimle görüşmeden İzmir’de aylık araç kiralamayın.

Uzun mesafe yolculuklarınız için ZGR aylık araç kiralama


İş seyahatleriniz, tatiliniz, turistik gezileriniz, bayram seyahatleriniz ve her türlü uzun süreli ve uzak mesafeli yolculuğunuzda bir araca ihtiyacınız olabilir. Kendi aracınız ya da şirketinizin sağladığı bir araç yoksa veya başka bir araçla yolculuk yapmak istiyorsanız tercihiniz ZGR olmalı. İşini seven ve tecrübeli ekibimizle kazandığımız yüksek müşteri memnuniyetimizi her geçen gün işimizle pekiştirerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. İzmir’de aylık araç kiralama hizmetlerini karşılamanız için en doğru adres ZGR araç kiralama. Hem kullanımınıza hem de cebinize en uygun seçenekli araçlarımızdan dilediğinizi seçebilir, kiralamadan önce görebilir ve deneyebilirsiniz.

Aylık araç kiralamada ZGR kalitesi

Sektörümüzde adımızı kaliteyle bağdaştırmış ve kalitemizle müşteri memnuniyetimizi kendimize misyon edinmiş bir şirket olarak, sizlerin araç ihtiyaçlarınızı karşılayarak tamamen memnun bir şekilde seyahatlerinizi ve araç ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim için bir görevdir. 10 yıllık hizmet geçmişimiz ve tecrübeli personelimizle sizlerin yardımınıza her daim hazırız.

Daha karlı aylık araç kiralama


Kiralık araç kullanmak çoğu zaman kullanıcılar için fiyat bakımından uygun gelmeyebilir. ZGR Rent a Car olarak aylık araç kiralama seçeneklerimizde sizin için en uygun fiyatları hesaplıyoruz. Seyahatlerinizi en düşük meblağlarda gerçekleştirerek hoşnut kalmanızı sağlıyoruz. Ayrıca sizler için sunduğumuz belirli kampanyalar dahilinde araç kiralama hizmetlerimizde indirime gidiyoruz. Güncel kampanyalarımızı Kampanya sayfamızda kontrol edebilirsiniz. Fiyatlandırmalarımız hakkında ayrıntılı bilgiyi sayfanın altındaki sohbet kanalından, +90 (232) 332 0 947 numaralı telefonumuzdan ya da iletişim sayfamızdaki diğer iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak elde edebilirsiniz.

Yolda ZGR desteği

Sahip olduğumuz ve sürekli geliştirdiğimiz teknolojik altyapı sayesinde hem aracınızı kiralarken hem de kiraladığınız aracınızı kullanmakta iken her türlü ihtiyacınızı kısa sürede giderebiliyoruz. Aracınızda meydana gelebilecek her türlü sıkıntıyı her zaman anında ve yerinde çözüme ulaştırabiliyoruz. Özellikle uzun süreli yolculuklarınızda doğabilecek sıkıntıları kafanıza takmanıza gerek yok. ZGR Rent a Car hizmet süresi boyunca daima yanınızda.

Sigortalı aylık araç kiralama

Hizmetinize sunduğumuz sigortalı araçlarımızla başta sizin can güvenliğinizi teminat altına alıyoruz. Ayrıca olası her türlü hasar durumunda sizlerin olabildiğince az meblağlarla kiraladığınız aracı teslim edebilmenizi sağlıyoruz. ZGR Rent a Car hizmet aldığınız araçta sizin mesuliyetinizde olsa da olmasa da doğabilecek her türlü hasarda sonuna kadar arkanızda. Araç kiralarken meydana gelebilecek kazalardan ve hasarlardan korkmayın. ZGR Rent a Car ile hem canınız hem de cebiniz güvende.

ZGR Rent a Car kalitesi İzmir’de

ZGR araç kiralama İzmir aylık araç kiralama için en güvenilir adres. Konumuyla, Türkiye turizminde önde gelen adıyla ve gelişmiş iş sektörleriyle güzel İzmir’in en güzel araçlarını en güzel fiyatlara kiralamak için bize danışın. Geniş araç spektrumumuzla konfor, güven, ekonomi ve memnuniyeti birleştirerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle aylık araç kiralama ihtiyacınızda kullanmak isteyeceğiniz araçla uzun zaman geçireceğiniz için aracınızın özellikleri sizler için çok önemlidir. Dilediğiniz özellikteki her aracı sitemizde Araç Filosu kısmında arayabilir, bize ulaşarak bulabilir ve yerinde görerek inceleyebilirsiniz.

Şoförlü aylık araç kiralama

Ayrıca uzun yolculuklarınızda ve yorucu seyahat temposunda araç kullanmak da size ekstradan yorgunluk verebilir. Aylık aracınızı kiralarken yol yorgunluğu da çekmek istemiyorsanız en doğru tercihiniz yine ZGR Rent a Car. Şoförlü araç kiralama seçeneklerimizle uzun yollarınızı yorulmadan ve sıkılmadan aşabilmek için sitemizde Transfer sayfasını inceleyebilirsiniz.

ZGR nerede?

İzmir içindeki 7 şubemizde sizlere hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi vererek ağırlamaktan şeref duyarız. Dilerseniz adrese teslim araç kiralama seçeneğimizle dilediğiniz aracı kapınıza kadar getirerek kullanımınıza sunabiliriz. Şubelerimiz hakkında detaylı bilgiyi yine sitemiz içerisinde Lokasyonlar sayfasında bulabilirsiniz. Ayrıca İzmir dışındaki bırakış lokasyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

İzmir aylık araç kiralama hizmetlerimizi size detaylı bir şekilde aktarmak için şubelerimize bir çay içmeye bekleriz. Ayrıca bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizi gün boyunca arayabilirsiniz. Araç kiralamanın en güvenilir adresi ZGR Rent a Car. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

 • Araba kiralamanın İzmir’deki adı
  Araba kiralamanın İzmir’deki adı

  ZGR Rent a Car olarak araba kiralamanın kalite standartlarını ve uygun fiyatlılığını bir üst seviyeye çıkartarak İzmir’de araba kiralama hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

  24.7.2020
 • İzmir yollarında ZGR dolaşıyor
  İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

  Fiyat performans skalasının tepesindeki kararlı duruşumuz şüphesiz sizlerin ZGR Rent a Car’ı İzmir’de tercih etmenizin en önemli etkeni.

  22.7.2020
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı

  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneği...

  22.7.2020
 • Filo Araç Kiralama Nedir?
  Filo Araç Kiralama Nedir?

  Filo kiralama, en basit haliyle, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketlere veya şahsa araç kullanımı sağlanan avantajlı bir finansal ürün.

  29.6.2020
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  İzmir araç kiralama telefon ve internet rezervasyonu ile birkaç saniyede yapılır ve kullanmayı arzu ettiğiniz araç size tahsis edilir.

  7.11.2019
 • Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar
  Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

  Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru ...

  21.7.2020
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X