Koşullar

İzmir Araç Kiralama Koşulları

Araç Kiralamak için en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 1 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir.

Genç Sürücü Ücreti uygulamasını kullanabilmek için aşağıda ve tabloda yer alan koşulların sağlanması gerekmektedir.

  • Ekonomi segmentinde bulunan araçları kiralayabilmek için en az 21 yaşında ve 1 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 19-21 yaş aralığında ve 1 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek ekonomik gruptan araç kiralayabilmektedir.
  • Konfor segmentinde bulunan araçları kiralayabilmek için en az 23 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 21-23 yaş aralığında ve 2 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek konfor grubundan araç kiralayabilirler.
  • Prestij segmenti araçları kiralayabilmek için en az 25 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 23-25 yaş aralığında ve 2 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek Prestij grubundan araç kiralayabilirler.
  • Premium segment araçları kiralayabilmek için en az 27 yaşında ve 3 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 25-27 yaş aralığında ve 3 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek premium gruptan araç kiralayabilirler.
  • Lüks segment araçları kiralayabilmek için en az 27 yaşında ve 3 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. Lüks segment araçlarda Genç Sürücü uygulanamaz.
  • VAN segment araçları kiralayabilmek için en az 25 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. VAN segment araçlarda Genç Sürücü uygulanamaz.
  Yaş Genç Sürücü uygulanabilir yaş aralığı Minimum Ehliyet Yaşı
EKONOMİ 21 19-21 Yaş Arası En az 1 Yıl
KONFOR 23 21-23 Yaş Arası En az 2 Yıl
PRESTİJ 25 23-25 Yaş Arası En az 2 Yıl
PREMİUM 27 25-27 Yaş Arası En az 3 Yıl
LÜKS 27 - En az 3 Yıl
VAN 25 - En az 2 Yıl

İzmir Kiralama Koşulları

Whatsapp Telefon