Kiralık Araçlar

İzmir Araç Kiralama | İzmir Rent a Car Fırsatları


İzmir şehir merkezini ve ilçelerini konforlu bir yolculukla buluşturan Rent A Car firması, zengin filosuyla, lüks, ekonomik, şoförlü ve son model araçlarla seyahat etmeniz için hazırdır. İzmir araç kiralama, şehir merkezi, ilçeleri ve havaalanı hizmetini de kapsayan, ek hizmetlerle birlikte full depo teslim alabileceğiniz steril araç konforluyla sunulmaktadır.

İzmir Araç Kiralama hizmeti ile ilgili aklınıza takılan ilk 3 soruyu yazımızda sizler için paylaşıyoruz.

1.       İzmir’de araba kiralama ne kadara mal olur?

Cevap: Araç Kiralama fiyatları gün bazında hesaplanmakta olup  günlük 775.00₺ den başlamaktadır.

2.       Kaç gün araç kiralamam gerekiyor?

Cevap: Araç Kiralamak için gün sınırı bulunmamaktadır. Dolayısıyla istediğiniz kadar gün kiralama yapabilirsiniz.

3.       İzmir'deki en iyi araba kiralama şirketi hangisi?

Cevap: Müşterilerimizin her kiralama sonrası geri bildirimlerini şeffaf bir şekilde yayınlamaktayız. Hizmet ve Güler yüzlü araç kiralama için ZGR rent a car En iyi araç kiralama şirketidir.

İzmir Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama hizmeti kapsamında, İzmir’in dört bir yanını konforla gezmenizi sağlayacak modeller sunulur. Araç içinde dijital donanımlar, navigasyon, minibar ve ışıklandırma sistemleri bulunmaktadır. Lüks araçlar, ekonomik modeller ve minibüs çeşitleriyle birlikte İzmir araç kiralama fiyatları farklılık göstermektedir. Full depo dizel manuel araç modelleri, lüks araç modelleri, minibüs modelleri farklı fiyat aralıklarıyla İzmir araç kiralama filosunda sizi bekliyor olacaktır.

•Panalvan ve minivan araç modelleri

•Lüks şoförlü araç modelleri

•Lüks araçlar

•Ekonomik araç modelleri

•Minibüs ve otobüs araç modelleri

Çocuk emniyet koltuğu, geniş bagaj konforu ve minibar seçenekleriyle birlikte sunulan araç modelleri, yolculuğa çıkmadan önce Covid 19 nedeniyle sterilize edilerek, temiz ve bakımlı bir şekilde teslim edilmektedir.

İzmir Rent A Car Firmaları


İzmir, Karaburun, Çeşme, Mordoğan, Alaçatı, Dikili ve tatil yörelerinin birçoğuna yaz aylarında konforlu yolculuk yapmanız için araç kiralama hizmeti verilmektedir. İzmir rent a car firmaları, Buca, Konak, Alsancak, Balçova, Urla, Güzelbahçe ve Karabağlar olmak üzere şehrin dört bir yanında bulabileceğiniz konforlu araç filosu sunar. Karşıyaka, Bostanlı, Çiğli, Aliağa ve Menemen bölgelerinde lüks araç filosu, ekonomik modeller sizleri bekliyor olacaktır.

İzmir araç kiralama hizmeti kapsamında en yeni modeller sunulmaktadır. Uygun ve ekonomik fiyatlarla şehrin dört bir yanında araç kiralama hizmetinden yararlanmak için online alandan başvuru yapabilir, güvenilir ve bakımlı araç filosunun zengin seçeneklerini kullanabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Araç Kiralama


İzmir Adnan Menderes Havaalanı araç kiralama hizmeti vererek, geliş ve dönüşlerinizde havaalanı önünden ya da adresinizden araç teslimi yapılmaktadır. Şoförlü araçlar, ekonomik ve lüks araçlarla, tatillerinizde, gezi ve seyahatlerinizde 24 saat içerisinde araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İzmir havaalanı araç kiralama, Adnan Menderes önünden araç alabilmenizi, aracınızı dilediğiniz konumda teslim edebileceğiniz seçenekleri sunar. Dizel manuel son model araç modelleriyle, lüks şoförlü araç kiralama hizmeti için İzmir araç kiralama rent a car online başvuru sayfasından yararlanabilirsiniz.

İzmir Şoförlü Kiralık Araba


İş seyahatleriniz, düğün ve davet organizasyonlarınız, turizm ve tatil planlamalarınız için şehri bilen, size rehberlik edecek güvenilir şoför hizmetimiz bulunmaktadır. İzmir Şoförlü kiralık araba hizmeti için, lüks araçlar, ekonomik modeller, minivan ve panelvan araç seçenekleri sunulmaktadır.

•Aracınızı İzmir içi adreslerden teslim alabilirsiniz.

•Belirlenen konumlar üzerinde teslim edebilirsiniz.

•Full depo dizel manuel araç modelleri sunulmaktadır.

•Şoför hizmetinde 24 saatlik hizmet kapsamından yararlanabilirsiniz.

•Ek hizmetlerle sınırsız kilometre seçeneklerinizi kullanabilirsiniz.

Profesyonel Araç Kiralama Hizmetimiz

İzmir, gerek iklimi gerek doğal güzellikleri gerekse de eşsiz deniz kıyısı ile hem yurt içinden hem de yurt dışından pek çok kişinin sık sık ziyaret ettiği bir şehirdir. Koyları ve tatil merkezlerinin yanı sıra şehir merkezinde de pek çok renkli alan bulunan İzmir’i ziyaret eden kişiler, bu alanlarda rahatlıkla araçları ile dolaşabilmektedir.

Farklı şehirlerden gelen kişiler, tatillerini daha verimli ve daha özgür değerlendirebilmek için araba kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır. İzmir, araç kiralama şirketleri tarafından oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir. Durum böyleyken de kişiler;

•Güvenilir,

•Garantili ve Uygun fiyatlı araç kiralama yapabilecekleri firmalar hakkında akıllarında kocaman bir soru işareti oluşmaktadır.

ZGR İzmir Araç Kiralama olarak hizmet verdiğimiz sektörümüz alanında kaliteli ve profesyonel kiralık araç hizmetimizi uzun yıllardır müşterilerimizle buluşturmaktayız. Bünyemizde sunduğumuz geniş araç filomuz, farklı aile veya arkadaş gruplarının ihtiyaçlarına tam olarak cevap verirken, kişilerin tatillerinde veya iş seyahatlerinde konforlarını sağlamaktayız.

Bünyemizde sunduğumuz araç kiralama hizmetimizde ilgili yasalar ve mevzuatlar çerçevesinde alanında uzman ekibimiz tarafından araç kiralama sözleşmesi hazırlamaktayız. Burada yer alan beyanlara göre araç kiralama işlemi gerçekleştiren kişilerin araçları ile istedikleri yerlere rahatlıkla seyahat edebilmelerini sağlarken bu yasal sözleşme sayesinde her iki tarafında hiçbir mağduriyet yaşanmamasını sağlamaktayız. Yıl içerisinde belirli periyotlarda ve yıllık olarak gerçekleştirilen araç bakım ve muayene işlemlerimiz sayesinde bünyemizdeki araçlarımız ile müşterilerimizin herhangi bir problem yaşamalarının da önüne geçmekteyiz.

Araçlarımızda yer alan Kabis Sistemi ile araçlarımızın hepsi Emniyet Genel Müdürlüğü ile kontrol altında tutularak olası en ufak problemin en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlamaktayız. Dolayısıyla da araçların amaç dışı kullanımı gibi durumları profesyonel olarak ortadan kaldırmaktayız.

Piyasada önde gelen markaların en çok konfor sağlayan modellerdeki araçlarını, filomuz içerisinde müşterilerimize sunarak otomatik veya manuel vites seçenekleriyle de farklı ehliyet gruplarına sahip kişilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktayız. 5 kişilik araçlarımızdan 9 kişilik araçlarımıza kadar geniş araba seçeneklerimiz sayesinde de İzmir araç kiralama hizmeti veren pek çok firmaya karşın daha çok tercih edilmekteyiz.

Araç Kiralama İşlemlerinde Güvenin Adresi: ZGR İzmir Araç Kiralama

Rent a car hizmetinden yararlanan kişilerin araç kiralama firmalarından bekledikleri güveni, firmalarda araç kiralama işlemi yapacak olan müşterilerinden beklemektedir. Araçları belirli bir amaç doğrultusunda, genellikle hangi alanlarda kullanacağını belirtmeyen kişilerin araç kiralama hizmetinden yararlanmalarına olanak sağlanmamaktadır. ZGR İzmir Araç Kiralama olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde hizmetlerimizin kilit taşını güven üzerine kurgulamaktayız. Müşterilerimizin araç sürme tecrübelerine göre kişilere uygun araçlar önererek trafikte hem can hem de mal kaybının korunmasına önder olmaktayız.

Müşterilerimiz ile birlikte sürekli iletişim halinde olarak karşılaşılabilecek durumlara profesyonel olarak çözümler üretmekteyiz. Örneğin tatilin erken bitirilmesi, farklı bir alana araç ile gidilmek istenmesi veya acil durumlarda aracın hemen geri teslim edilmesi gibi her an karşılaşılabilecek durumlarda müşterilerimizin mağdur olmamaları amacıyla kesintisiz hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet


ZGR İzmir Araç Kiralama olarak firmamız bünyesinden araç kiralamak isteyen kişiler şu adımları izleyerek profesyonel hizmetin ve güvenilir alışverişin keyfini özgürce çıkartabilmektedir. Firmamızdan araç kiralamak için isterseniz firmamızı telefon ile arayabilir, isterseniz e – mail yolu ile iletişime geçebilir, araç kiralama lokasyonlarımızı inceleyebilir, isterseniz de online olarak güvenilir bir şekilde araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Resmi internet sitemiz üzerinden “Menu” sekmesinin ardından “Araç Filosu” sekmesine tıklayarak bünyemizde sunduğumuz tüm araçları,

•Size sundukları özellikleri,

•Kiralayabilmek için gerekli olan şartları ve

•Günlük olarak ne kadar fiyat sunduğuna dair bilgilere kolaylıkla erişerek,

•“Rezervasyon” sekmesi ile size uygun olan modelde aracı kiralama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Aracın marka ve modeline göre belirlediğimiz araç kiralama fiyatları hizmetimiz ile piyasada müşterilerimizin bütçelerine uygun olacak değerlerde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Araçlarımızın her birinin marka ve modeline göre belirlediğimiz teminat tutarı alımları sayesinde de araç kiralayan kişilerin daha dikkatli olması sağlanırken, firmamızın bu süreçte de herhangi bir durumda sorun yaşamamasını sağlamaktayız.

Sorunsuz Hizmetin Adresi

İzmir hem doğal güzellikleri hem de tarihi ile ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. Havasından sahip olduğu her yönü ile de gelen herkesi etkisi altına almaktadır. İş, tatil ya da başka bir nedenden dolayı gelmiş olabilirsiniz. Bu güzel şehri keyifli bir şekilde gezmenin formülü ise araç kiralamak ve dilediğiniz gibi plan yapmaktan geçmektedir. Firmamız olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren sizlerin keyifli bir yolculuk yapabilmeniz ve İzmir’i yakından tanıyabilmeniz için çalışmaktayız. Her güne büyük bir aşk ile başlamakta ve en iyi hizmeti sizler ile nasıl buluşturabiliriz sorusunun yanıtını aramaktayız. Hizmetimizin sırrı da aslında bu yaklaşımımız olmaktadır.

Sizlerin de İzmir’e gelmek için yaptığınız bir planı ya da düşüncesi var ise aynı zamanda da uçak ile gelecekseniz havalimanı araç kiralama hizmetimizi düşünebilirsiniz. Hava yolu ile gelmeyi tercih eden müşterilerimiz içinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı aracın teslim edileceği yer olmaktadır. Gelmeden önce sitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyon işleminin detaylarına göre en uygun araç belirlenerek ekibimiz tarafından belirlenen saatte getirilmektedir. Böylelikle sizlerde sorunsuz bir şekilde planınızı hayata geçirmeye başlayabilirsiniz. Göreceğiniz yeni yerler ile de anlık rotalar belirleyebilirsiniz.

Konak Meydan’ından Kordon’a ve görmek istediğiniz her yere rahatlık ile ulaşabilirsiniz. Sonrasında da boyoz, kumru başta olmak üzere birbirinden özel lezzetin tadına bakarken güneşin doğumu ile batımının tarifi imkansız manzaralarına şahit olabilirsiniz. Koyları sıra sıra gezebilirsiniz. Deniz ile büyüleyici bir doğanın buluştuğu bir şehir de gitmek istediğiniz yerleri birkaç defa görmek isteyebilirsiniz.

Araç kiralamanın gezmenin sunduğu en büyük avantaj ise planlarınızı rahatlık ile değiştirebilmektir. Çünkü gezdiğiniz yerlerde bir sokak ya da başka bir şey dikkatinizi çekecektir. Eğer bir araç yok ise planları esnetebilmek ve değiştirebilmek her zaman kolay olmamaktadır. Çoğunlukla da zaman kaybına neden olmaktadır. Böylesine eşsiz bir şehirde zaman hızlı akmaktadır. Hem zamanı en iyi şekilde geçirmenin hem de unutulmaz anların biriktirmek isteyenler sayfamızı ziyaret etmeden plan yapmaya başlamayın. Kaç günlük bir plan yaptığınıza göre seçenekler arasından inceleyerek sizin için en uygun aracı kısa bir süre içerisinde bulduğunuz zaman inanmakta zorlanabilirsiniz. Ancak alanında uzman kadromuz ve hizmet ilkelerimiz ile sizler için mümkün kıldık.

İzmir’de araç kiralama söz konusu olduğunda akla ilk gelen firmaların arasında almaktayız. Çünkü sizler ile profesyonel bir çalışmayı buluşturmaktayız. Araçların bakımından güvenli bir şekilde kullanılabilmesine kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmekteyiz. Ayrıca gelişen teknolojiyi de çok yakından takip ederek hizmetlerimizde de uygulamaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteden bir saniye dahi taviz vermedik. Hiçbir zamanda vermeyeceğiz. Bizim için her şeyden önce sizlerin düşünceleri gelmektedir. Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun kalmaları için çalışmaktayız ve durmadan da çalışmaya devam edeceğiz.

İzmir’e uzun bir süre için geleceksiniz bunun içinde firmamızın uzun dönem kiralama hizmeti de geniş hizmet yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Kalacağınız süre boyunca size uygun olan araç belirlenmektedir. İlgili sözleşme de imzalandıktan sonra da bu süre boyunca aracı kullanma hakkına sahip olmaktasınız. Süre bittiğinde ise aracı teslim ederek her şey tamamlanmış olmaktadır. Eğer bir sorun yaşarsanız sizden sadece bir telefon mesafesinde olduğumuzu unutmayın. En kısa süre içerisinde çözüm üreterek planlarınızın aksamaması için yardımcı olmaktayız.

Neden ZGR İzmir Araç Kiralama?


Araç kiralamak deyince pek çok kişinin aklına farklı farklı düşünceler gelebilmektedir. Ancak ZGR İzmir Araç Kiralama olarak bu düşüncelerin hepsini değiştirmeyi amaçlamaktayız. Araç kiralama şirketine duyulan güvenin artmasından seyahatlerin vazgeçilmezi olana kadar çalışmalarımıza büyük bir istek ile devam edeceğiz.

Düşüncelerin yanında da bir soruda akıllara gelmektedir. Bu soru ise neden araç kiralama hizmetinizi tercih etmeliyiz olmaktadır. Sektöre verdiği hizmet ile firmamız sektöre yön vermektedir. Arabaların hayatımızdaki yeri çok büyüktür. Ne amaç ile başka bir yere gidilirse gidilsin arabalar hayatı büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Bizlerde ülkemizin incisi olan bu topraklara geldiğiniz zaman nasıl gideceğiz, neye binmeliyiz sorularını aklınıza getirmeden dolu dolu vakit geçirebilmeniz ya da işlerinizi zamanında yapabilmeniz için hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Zamanın değerini çok iyi bilmekteyiz. Konforlu ve aynı zamanda da İzmir gezisi için doğru yerdesiniz. İş için geldiyseniz ise iş hayatının yoğun temposuna ayak uydurabilmek için firmamız en doğru yer olarak karşınıza çıkmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak ve kafanızda oluşan soru işaretlerinin yanıtlarını bulmak için bizi arayınız. Sizlere yardımcı olabilmek bizim için çok değerlidir. Her geçen gün daha da büyüyen hizmetlerimiz ile çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir. Sizlerden yalnızca parmaklarınızın ucu kadar uzakta olduğumuzu unutmayın.

1 yıllık ehliyet Araç Kiralama İzmir

En İyi Araç Kiralama


Güzellikler şehri olan İzmir’de sizlere en kaliteli hizmeti sunmakta olan İzmir araç kiralama şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu ve siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu kiralık araçlarıyla, şüphesiz rakiplerinden çok farklı bir konumda olduğunu ortaya koyuyor. Araç kiralamak, satın alma tercihinin yanında, çok daha fazla mantıklı görünüyor. Özellikle de bir süreliğine araca ihtiyacınız var ise başlı başına araç satın almak pek de cazip bir seçenek olarak görünmüyor. Bunun nedenlerini yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Şahsınıza ait bir aracınız yoksa, ya da araç satın almayı ekonomik açıdan dert ediyorsanız, en uygun fiyat seçeneklerimiz ile sizlere dilediğiniz son sistem araçlarımızdan yararlandırabiliriz. Özellikle mevsimin yaz olduğu, şehrin oldukça yoğunlaştığı zamanlarda, bir araca ihtiyaç duymanız kadar doğal bir durum yoktur. Araç fiyatlarının da çok yüksek olduğu şu sıralarda, yeni bir araç almanız sizlere pahalıya patlayabilir. Haliyle bir aracınızın olması da sizlere beraberinde büyük masraflarla geri dönebilir. Araç bakım giderleri, rutin masrafları, sigorta ve kasko ücretleri, herhangi istenmeyen bir kaza sonucunda aracınızın hasar görmesinden kaynaklanan birçok sorunlar, sizlere hem çok fazla masrafa hem de zamanınızdan feragat etmenize sebep olabilir. Böyle sorunlarla uğraşmak istemiyor, sıkıntısız bir yolculuk planlıyorsanız, en iyi araç kiralama izmir şirketi olan, İzmir araç kiralama şirketimizden hizmet almanızdan büyük mutluluk duyarız.

Dilediğiniz süreler için, bizden araç kiralayabilir, rahat ve huzurlu bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. İster günlük ister haftalık ister aylık ve isterseniz daha uzun süreler için araçlarımızdan herhangi birini kiralayabilir, maddi açıdan da büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Takdir edersiniz ki, zaman en kıymetli nimettir. Bu nimeti gereksiz sarf etmeyi hiçbirimiz istemeyiz. Kendi aracınıza ayıracağınız birçok gereksiz zamanı düşünürseniz, araç kiralama işleminin ne kadar yerinde olduğunu siz de tahmin edersiniz. İşte tam da burada ZGR araç kiralama İzmir şirketimiz, kiralamış olduğunuz her aracın, tüm filo giderleri ve bakım masraflarını karşıladığı için, sizlerin herhangi bir sıkıntı ile uğraşmanız mümkün olmayacaktır. Böylelikle hem içiniz rahat olacak hem de yolculuk sırasında gereksiz strese girmemiş olacaksınız. Her açıdan mantıklı bir fikir olan araç kiralama hizmetlerimizden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Piyasadaki en güçlü rakiplerini geride bırakmayı başaran şirketimiz, başarılarını siz değerli müşterilerine borçludur. Sizlerin yoğun talepleri ve yüksek memnuniyetiniz, bizler için her şeyden önemlidir. Sizlere en iyi araç kiralama şirketi olarak hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. İzmir’in en kalabalık, en çok yerli ve yabancı misafirlerin yoğunlaştığı zamanlarda, araçsız kalmamanız için sizlere en kaliteli ve cazip hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Tatil kenti ve turistik bir şehir olan İzmir’de genellikle araç bulmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Bizlere bir telefon kadar uzakta olduğunuzu kesinlikle bilmenizi isteriz. Her dönem için kiralayabileceğiniz araçlarımızla, İzmir’de veya İzmir dışında, güvenli yolculuğunuzun tadını çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Bize 7/24 günün her saatinde ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz ZGR İzmir filo kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama


İzmir araç kiralama firmamız, herhangi bir araca ihtiyacınız olduğu her koşulda sizlerin yanınızda olmaya devam ediyor. Yıllardır oto kiralama hizmeti veren, araç kiralama İzmir şirketi olarak, son sistem araçlarımız ile sizleri dileğiniz yere ulaştırmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

İzmir Aylık Araç Kiralama


Sermayenizi bir otomobil alarak riske atmaktansa, bir araç kiralayarak, bu hizmetten faydalanmanız sizin için en mantıklısı olacaktır. Aynı zamanda ticari bir defter tutuyor iseniz, araç kiralama bedeli ve tüm araç giderleri, ticari defterlerinize, gider kaydedilebilmesi de mümkündür. Bu ve bunun gibi birçok tercih sebebi olan araç kiralama hizmetleri, oldukça rağbet görmekte ve bunun sebebi ekonomik anlamda size çok daha fazla getiri sağlamasıdır. Geleceğinizi, daha planlı ve gereksiz harcamalardan kaçınarak, güvence altına almanız elbette ki size olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Bizler de bunun için elimizden gelen en uygun ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyor, fırsatlarımızdan yararlanmanız için var gücümüzle uğraşıyoruz.

İzmir araç kiralama şirketi olarak, her bütçeye uygun araç filomuzla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için, işimizin başındayız. Bünyemizde bulunan çeşitli marka ve modelden oluşan araçlarımızı kendi belirlediğiniz zaman aralıklarında kiralama seçeneğine de sahipsiniz. Yıllık, günlük ve haftalık araç kiralama hizmeti dışında, aylık araç kiralama zgr seçeneğimiz de elbette mevcuttur.

Uzun soluklu araç kiralamak istemiyor, sadece bir süre için araç kiralamak niyetinde iseniz, yine şirketimiz, size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Aylık araç kiralamanın da sizin için birçok yararı olacaktır. Normal yaşantınızda bir araca ihtiyaç duymuyor, bulunduğunuz şehrin dışına sıklıkla çıkmıyor ya da uzak bir semte ulaşmak zorunluluğunda bulunmuyor olabilirsiniz. Kısa zamanlı bir ulaşım ihtiyacınız var ise, sırf bunun için yeni bir araç almanız sizi zor duruma sokacaktır. Peşin fiyatına bir araç satın almak zaten başlı başına çok zor bir durumdur. Birikiminiz yok ise, araç kredisi çekmeniz gerekir. Şu an ki, araç kredi faizleri de almış başını gitmiş durumda. Bir kredi çekmeye kalksanız, fazlasıyla geri ödemek zorunda kalıp, zarara girmiş olacaksınız. Kredi ödemelerinde herhangi bir aksilik olduğunda ise, bu durum sicilinize kötü yansıyacaktır. Hal böyle olunca, araç satın almak şu anda sizin için pek uygun bir seçenek olmayabilir. Üstelik sürekli olarak bir araca ihtiyacınız yok ve sadece belirli zamanlarda ihtiyaç duyuyor iseniz, size firmamızın aylık araç kiralama hizmetini kesinlikle öneriyoruz. Böylece yine gereksiz olan bütün masraflardan muaf olacak bir şekilde, kısa süreli araç ihtiyacınızı gidermiş olacak, aracın herhangi istenmeyen bir kaza durumunda veya yapılması gereken bakımları konularında sorumluluk almamış olacaksınız. Firmamız bu konularda tamamen sorumluluğu üzerine almakta ve size hiçbir yükümlülük yüklememektedir. Aracın kaskosu, sigorta masrafları konularında yine şirketimiz devreye girmektedir.

Araç kiralama işlemi kesinlikle, tanınan ve güvenilir bir firma tarafından sağlanmalıdır. Piyasada çok fazla araç kiralama hizmetini kötüye kullanan kimseler bulunmaktadır. Kiraladığınız aracın belgelerini, her türlü gerekli evrakını teslim almayı ihmal etmeyin. Ayrıca aracı kiralamadan önce, aracın herhangi bir yerinde hasar, darbe veya çizik olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Sonrasında sizden herhangi bir ücret talep edilmemesi için, bunları tespit etmeniz oldukça önemlidir. Sözleşme şartlarının tamamını eksiksiz okumalı ve imzalarınızı o şekilde atmalısınız.

İzmir araç kiralama şirketi olarak, yıllardır bu sektörde, gece gündüz çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için, sizin güvenli, konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapabilmeniz adına, kaliteden kesinlikle ödün vermeden, hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bizler için, müşterilerimizin memnuniyeti ön plandadır ve araç kiralama İzmir istekleri doğrultusunda, kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. İşinin ehli olan personelimiz ile de her daim yanınızdayız.

Araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, bizlere sayfamızda bulunan irtibat numaralarımızdan ulaşabilir, istediğiniz marka ve modelde araç seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Sizler için, her bütçeye uygun, cazip fiyat seçeneklerimizle de piyasanın kalitesine göre, en uygun araç kiralama şirketi olduğumuzu belirtmek isteriz.

"izmir adnan menderes havalimanı yada şehir merkezinde araç kiralama fiyatları yer alan araç kiralama hizmetinizi rent a car araç kiralamanın havalimanı araç kiralama aracı teslim araç kiralama şirketleri uzun dönem izmir araç kiralama araç kiralamak modelde aracı araba kiralama kiralama şirketine araç kiralayarak kiralık araç"


Whatsapp Telefon