İzmir Kiralık Araç

ARABA KİRALAMAK SORUN HALİNE GELMESİN

Araç kiralama işlemlerinin size yoğun uğraşlar verdireceği gibi zamanınızdan da büyük ölçüde feragat etmenizi sağlayabilir. İşlemleri en kolay şekilde ve oturduğunuz yerden halletmek sizin için daha iyi olmaz mı? O zaman ZGR Rent a car ile tanışın! İzmir kiralık araç temini konusunda profesyonel bir hizmet sunan ZGR aynı zamanda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile araba kiralamanın başlı başına bir sorun olmasından sizi kurtarıyor!

Sahip olduğumuz geniş araç filomuzda ekonomik araçlar sınıfında Renault, Citroen, Hyundai modelleri yer almaktadır. Orta üst seviye araç sınıfında ise Ford, Fiat ve Wolkswagen gelmektedir. Özellikle iş toplantıları, özel gün ve aktiviteler için en çok tercih edilen lüks araçlar sınıfımızda ise BMW, Mercedes, Audi, Range Rover, Hummer gibi istisnai araçlarımız bulunmaktadır. 


Araç kiralama konusunda özel bir şoföre ihtiyaç duyuyorsanız özel olarak hazırladığımız hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama turlarımız arasında ise İzmir Efes Meryemana Şirince özel şoförlü şehir turu yer almaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyaçlarınıza özel olarak oluşturulan hizmetler ile de özel şoför tahsisi sağlanabilmektedir. 

İzmir kiralık araç arayışınızda sıkça karşınıza çıkacak olan ZGR Rent a car firması İzmir de otorite sahibi olmuş köklü ve kurumsal bir firmadır. Araç kiralamanın güvene dayalı bir işlem olduğu için araç kiralaması sırasında yapılan tüm sözleşmeler hem müşterilerimizi hem de firmamızı koruma altına alarak alışverişten müşterilerimizin maksimum memnuniyet ile ayrılmasını sağlamaktadır.

izmir_kiralik_araç

İzmir de araç kiralamak isteyenler için yıllardır hizmet veren ZGR rent a car, tecrübeli ve pozitif çalışanları ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bünyesinde bulundurduğu çok sayıda araç ile müşterilerine çok sayıda seçenek sunmaktadır. ZGR rent a car da araç kiralamak normal rent a car hizmeti veren firmalara göre çok daha kolay olmaktadır. Müşteriler merkez ofise gelerek araç kiralayabilecekleri gibi ZGR rent a car sitesine girerek de kiralayabilirler. Sadece araç kiralama hizmeti ile yetinmeyen ZGR rent a car, aynı zamanda şoförlü kiralamalara da olanak sağlamaktadır. İlgili müşteri hizmetleri ile de ön plana çıkan firma, kesintisiz destek sağlamakta ve böylelikle müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. İzmir kiralık araç denildiğinde ilk akla gelen firma olan ZGR rent a car, İzmir de araç kiralamak isteyenler için güvenli hizmet sağlamaktadır. Müşterilerini her şeyin önünde tutan firma, müşterilerinin sağlığı için araçlarının periyodik bakımlarını aksatmadan yapmaktadır ve temiz bir şekilde hizmet vermektedir. ZGR rent a car kendini özel hissetmek isteyenlerin zorunlu mekânı haline gelmiş bulunmaktadır. Araç kiralama kolaylığı sağlayan firma aynı zamanda İzmir havalimanı kiralık araç ihtiyacına da karşılık vermektedir. Siz havalimanına inmeden aracınız sizi orada bekliyor olacak. İzmir araç kiralama noktasında farkını hissettiren ZGR rent a car, Vip transfer hizmeti de vermektedir. Müşteriyi istediği noktadan alarak, gitmek istediği noktaya konforlu ve hızlı transferini sağlamaktadır. Araç seçenekleri ile ister ekonomik ister elit sınıf araçları ZGR rent a car güvencesi altında kiralayabilecek ve müşterileri için sunulan 0232 232 09 47 müşteri temsilcisi ile 7/24 destek alabilecekler. Merkez ofise gidecek vakti olmayanlar için sağlanan online rezervasyon hizmeti kullanabilir ve araç kiralayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun araçları seçebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

ZGR Rent a Car İzmir Kiralık Araç Havalimanı Şoförlü Oto Kiralama Hizmeti

ZGR rent a car yurtiçi müşterilerine vermiş olduğu hizmetleri İzmir e gelip araç kiralamak isteyen yabancı misafirlere de vermektedir. Web sitesinde Türkçenin yanı sıra İngilizce ve Almanda dil desteği de verilmiştir.

İzmir kiralık araç


Whatsapp Telefon