Jet Ve Helikopter Kirala

İZMİR HELİKOPTER KİRALAMA

İzmir helikopter turu 2023


İzmir helikopter kiralama
 ile İzmir manzarasını gökyüzünden izleyebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Ya da acil olarak yetiştirilmesi gereken büyük kargolarınızı bu yöntem ile ulaştırabilirsiniz. Bahçeleriniz ve tarlalarınız var ise zirai ilaçlama helikopterleri ile bunu yapabilirsiniz.

İzmir helikopter kiralama ile havacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz ya da Türkiye’nin herhangi bir şehrine gidebilirsiniz. Helikopter kiralama ile VIP taşımacılık, ulaşacağınız bir yere hava taksi ile gidebilme ve helikopter turları mevcuttur. İstiyorsanız özel günler için özel hizmetler sunmakla birlikte havadan fotoğraf çekmek içinde kiralaya bilirsiniz.

Güvenli yolculuk, zamandan ve maliyetten tasarruf istediğiniz noktadan istediğiniz noktaya hızlı ulaşım helikopter kiralama hizmetimizin temel kriterleridir. Ödeyeceğiniz ücretler helikopter yolculuğundan alacağınız keyif için paha biçilemez olup verdiğiniz ücret ise değecektir.

Kargo helikopteri ile kara yoluyla ulaşılması zor yerlere yük taşınması gibi durumlarda devreye girilmektedir. Gerek yangın söndürülmekte olağan üstü işe yarayan ve gerekse de zirai ilaçlamada ise 
Tarlalarız başta olmak üzere sinek ilaçlama gibi birçok işlem yapılmaktadır.

İzmir helikopter kiralama ile sizleri amansız bir gezi beklemektedir. 10 ile 12 yolcu kapasiteli helikopterlerle yolcu taşımacılığı yapılmaktadır. Helikopter kiralama günümüzde havacılığın lüksü olmaktan çıkmıştır. İzmir helikopter kiralama olarak ekstra daha avantajlı olacaksınız. Çünkü size daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Güvenli yolculuk sayesinde zamandan, güvenli yolculuk ve masraflardan kurtulmuş olacaksınız. Sizlere hizmet sunmaya hazırız.

İZMİR JET KİRALAMA

İzmir jet kiralama
 ile yapılan tüm uçuşlar boyunca sizlere en rahat ve en konforlu bir şekilde hizmet sunacağımıza emin olun. Emniyetli ve konforlu bir uçuş yapmaktasınız.

İzmir jet kiralama hizmetinde kullandığımız uçaklardaki uçuş ekibi, yüksek tecrübeye sahip jet pilotlardır.  Jet kiralama uçuşunuzun toplam uçuş ücreti saat başına hesaplamakta birlikte kalkış yerine geri dönüş uçaktaki ikram maliyeti, uçağın iniş ve kalkış masrafları, uçağın ve ekibin konaklama giderleri bunların hepsi sizlere biçilen maliyetin içerisindedir. Özel jetler 5 ile 8 kişilik arasında yolcu kapasitesine sahiptir. Uçuş mesafeleri önemsiz ancak 3 ile 4 saate kadar uçabilme özelliği vardır. İstediğiniz gün istediğiniz zaman her noktaya ve her noktadan uçuş yapabilmektesinizdir. Havacılık sektöründe ise tecrübe sahibi olan elemanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Gidilecek noktaya istediğiniz eşyayı ya da hayvanlarınızı bile getirebilirsiniz. Zamana bağlı kalmayarak uçuşlarınızı planlaya bilir ya da geç kalma ihtimalinize karşı revize etme şansınız vardır. İsterseniz yolculuk sırasında toplantılar dahi yapabilme imkânına sahipsiniz böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz.  Aktarma, bekleme, eşyalarınızı koyacak yer olmaması sorunu ya da kaybolabilme ihtimali ya da güvenlik sorunlarının çıkma korkunuzu yenerek çok daha rahat bir uçuş keyfi sizi bekliyor.

İzmir jet kiralama ile gideceğiniz yere daha hızlı varmanızdan dolayı zamandan kazanç sağlıya bilme imkânına sahipsiniz. Artık jet kiralama yaygın olarak kullanıldığı için ücretlendirmede sizleri düşünerek yapılmaktadır.Whatsapp Telefon