Kiralık Aracın Camı Kırılırsa Sigorta Geçerli Olur mu?

Kiralık Aracın Camı Kırılırsa Sigorta Geçerli Olur mu?

Kiralık Aracın Camı Kırılırsa Sigorta Geçerli Olur mu?


            Küçük büyük tüm şirketler hatta büyük holdingler bile günümüzde birçok avantajı sebebi ile araç kiralama yöntemini kullanmaktadırlar. Bu yolla krediye nazaran peşinat ödemek zorunda kalmamaktalar ve vergi avantajından yararlanmaktalar.


            Peki, Kiralık Aracın Camı Kırılırsa Sigorta Geçerli Olur mu? Kiralık araçlara da sigorta yapılmaktadır ancak kiralık aracın camı kırıldığında bu sigrtanın teminatı dışında kalmaktadır. Kaza sonrasında eğer aracı kiralayan kişinin %100 hatalı olduğu tespit edilirse aracın tamirde kaldığı süre şirkete iş kaybına neden olacağından, gün bazında, sözleşmede yazan tutar üzerinden hesaplanarak masraf tahsil edilmektedir. Ayrıca cam kırılması gibi sigorta kapsamı dışındaki bir hasarın oluşması durumunda da masraf kiralayan kişiden tahsil edilir.

İlginizi Çekebilir
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir'de kullanışlı ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri
 • Karavan Kiralama İzmir
  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.
 • İzmirde arac kiralama nasil yapilir
  Araç kiralama, seyahat için harika bir seçenektir. Araç kiralayarak, istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilir ve kendi aracınız ile seyahat etmek istemiyorsanız, yakıt, bakım ve sigorta gibi masraflardan kurtulabilirsiniz.
 • Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar
  Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car.
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğunda hemfikir olursunuz.
Whatsapp Telefon