Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir? Araç kiralama işleminde şirketle sözleşme imzaladığınız esnada sizden depozito ücretini talep edeceklerdir. Bu ücreti fiyat garantisi amacı ile talep eden kiralama şirketleri, depozito ücretini ana kiralama bedelinin yaklaşık %20'sine karşılık gelecek şekilde hesaplamaktadırlar. Kiralama süresi dolduktan sonra, araç tesliminde ödenmiş olan depozito ücreti, aracın toplam kiralama bedelinden düşülür ve kalan tutar şirkete ödenir.

Araç kiralama hizmeti günümüzde küçük büyük birçok şirket tarafından ya da aracı olmayan şahıslar tarafından kullanılmaktadır. İnsanlar aracı olmasa da belirli bir süre için bu hizmeti satın alabilmektedirler. Aracı kullanacakları gün üzerinden kira bedeli öderler. Ödenen ücretlerden birisi de depozito ücretidir.

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?


İlginizi Çekebilir
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir'de kullanışlı ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri
 • Karavan Kiralama İzmir
  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.
 • İzmirde arac kiralama nasil yapilir
  Araç kiralama, seyahat için harika bir seçenektir. Araç kiralayarak, istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilir ve kendi aracınız ile seyahat etmek istemiyorsanız, yakıt, bakım ve sigorta gibi masraflardan kurtulabilirsiniz.
 • Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar
  Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car.
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğunda hemfikir olursunuz.
Whatsapp Telefon