Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Araç Kiralama

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Araç Kiralama

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi yani kısaltılmış adı ile KOSBİ, ayakkabı, banka, maden ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren firmaların içinde bulunduğu devasa bir sanayi bölgesidir. Bölge, tam olarak 13 milyon metrekarelik bir alana kurulmuştur. Hiç kuşkusuz bu dev alanda ulaşım ciddi bir konudur. İster firmalar için olsun ister ziyaretçiler için olsun ulaşım sağlamak için doğru adres ZGR Rent a Car Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi ve çevresi için hizmet vermektedir. Bölgeye teslim araç hizmeti ile ZGR Rent a Car, müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Uzun dönem kiralama ve isteğe göre aylık kiralık araç fırsatları ile Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama işleri ZGR güvencesi ve kalitesinde. Ayrıntılı bilgi ve kampanyalar için web adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir'de kullanışlı ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri
 • Karavan Kiralama İzmir
  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.
 • İzmirde arac kiralama nasil yapilir
  Araç kiralama, seyahat için harika bir seçenektir. Araç kiralayarak, istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilir ve kendi aracınız ile seyahat etmek istemiyorsanız, yakıt, bakım ve sigorta gibi masraflardan kurtulabilirsiniz.
 • Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar
  Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car.
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğunda hemfikir olursunuz.
Whatsapp Telefon