İzmir'de Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

İzmir'de Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

İzmir'de Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

Hesaplı yollardan İzmir filo kiralama şirketi hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşteriler www.zgr.com.tr adresine giriş yapabilir. Herhangi bir üyelik gerektirmeyen bu alanda İzmir uzun dönem kiralama seçenekleri de mevcuttur. Kiralama formu birkaç dakika içerisinde doldurulduktan sonra fiyat teklifi de alınabilmektedir.

Online Filo Kiralama Formu


Sitenin ana sayfasında yer alan online filo kiralama formu herkese açıktır. Burada doldurulması gereken alanların başında alış lokasyonu geliyor. Merkez ofisin dışında Adnan Menderes Havaalanı’nın hem iç hem de dış hatlarına da araç gönderimi yapılmaktadır.

Ek bir ücret ödeyerek adrese teslim İzmir kurumsal kiralama avantajlarından da faydalanılabilir. İzmir Çeşme ve Buca gibi stratejik noktalardan da alış lokasyonu seçilebilir.

Alış ve bırakış tarihlerinin işaretlenmesinden sonra araç gruplarından biri tercih edilebilir.

Araç Filolarında Yer Alan Özellikler

Araç seçimleri filoların kaç kişilik olduğuna bakılarak yapılabilir. Her araç filosunun görselinin altında bu özellikleri incelemek mümkündür. Dört ve beş kişilik arasında ufak fiyat ayrımları bulunuyor. Bunun dışında bagaj sayıları ve markaları da belirleyici olmaktadır. Beğenilen arabaların altında yazan rezervasyon seçeneğine tıklandıktan sonra kiralama süreci başlar. 


İlginizi Çekebilir
 • Bergama Organize Sanayi Bölgesi
  ZGR Rent a Car Bergama Organize Sanayi Bölgesi ve çevresinde hizmet vermektedir.
 • İzmir Çeşme Arası Transfer Hizmetleri Sağlıyoruz
  İzmir çeşme transferi hizmetini sizlere sunuyoruz. Araçlarımızın tamamı klimalı, konforlu ve son model araçlardır. İsterseniz, Vıp araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Her şeyi sizin yerinize düşünüyoruz. Hiç bir şeyi kaçırmıyor ve her şeyi eksiksiz yapıyoruz.
 • İzmir Otel Transfer
  Tatilini İzmir otellerinde geçirmek isteyenlerin, eğer araçları ile gitmedilerse havaalanından otele ulaşım problemi baş göstermektedir. İşte bu noktada imdada İzmir otel transfer hizmetleri koşmaktadır.
 • İzmir araç kiralama imkanları
  İzmir rent a car 7/24 şehrin her yanında kiralama, yardım ve destek hizmetleri sunuyor. Araçlarınız dilediğiniz yere getirilerek teslim ediliyor ve istediğiniz yerden geri alınabiliyor.
 • Kiralık Araç İle Yolda Kaldığımızda Firma Mağduriyetimizi Karşılar Mı?
  Kiralık Araç İle Yolda Kaldığımızda Firma Mağduriyetimizi Karşılar Mı? Olası kazaların dışında eğer aracınız yolda kaldıysa araç kiralama şirketi hem çekici hizmetini, hem bundan doğacak masrafları, hem de 2. Bir araç imkanını size sağlamak zorundadır.
Whatsapp Telefon