İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

ZGR Rent a Car İzmir’de kaliteli ve ekonomik araç kiralama hizmetlerine devam ediyor. Büyüyen ve gelişen sektörün hızıyla yarışan ZGR araç kiralama konusunda disiplinli, müşteri odaklı, yenilikçi çalışma tarzıyla fark yaratıyor. Müşterilerinden aldığı memnuniyetlerle yükselen ve talep ve şikayetlerle yol haritasını çizen ZGR Rent a Car İzmir sektöründe ismini her adımda daha yukarıya taşımaya kararlı bir şekilde yol alıyor.

Neden ZGR?

Araç kiralama konusunda müşteri taleplerimize göre yol haritamızı çizdiğimiz için sizlerin istediği araçları, istediğiniz kalitede, aradığınız fiyatlara hizmetinize sunmaktayız. Fiyat performans skalasının tepesindeki kararlı duruşumuz şüphesiz sizlerin ZGR Rent a Car’ı İzmir’de tercih etmenizin en önemli etkeni.

Sektörümüzdeki köklü yapımız, yetkin çevremiz, uzman kadromuzla sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde giderebilmek için durmadan çalışıyoruz. Rent a Car İzmir sektöründe rekabetçi politikadan ziyade stratejik planlamaları araç edinip kalite ve güvenimizi üst düzeylerde tutuyoruz.

Geliştirdiğimiz ve geliştirmeye devam ettiğimiz altyapımız ile sizlerin araç kiralama hakkında en güncel ve detaylı bilgilerimize her an ulaşabilmenize olanak sunuyoruz. Sitemiz içerisinde sürekli güncel tuttuğumuz verilerle araç filomuz, fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında anlık bilgileri size aktarıyoruz. Aynı zamanda sitemiz içerisindeki mesajlaşma kanalımız, WhatsApp hattımız ve iletişim numaralarımızla sizlerin aklına takılan sorulara her an cevap buluyor, dilediğiniz ayrıntılı bilgileri anında sizlere aktarıyoruz.

10 senelik hizmet geçmişimizle, edindiğimiz tecrübelerimiz, kazandığımız dostlarımız ile sizlere her zaman en iyi hizmetleri verebilmeyi misyon edinmiş, en üst düzey müşteri memnuniyetini ve Türkiye’nin en kaliteli Rent a Car firması olabilmeyi vizyon olarak belirlemiş bir şirket olarak Rent a Car İzmir’de kararlı adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Hiçbir zaman maddi kazancı birinci planda tutmayan meslek ahlakımızla şirketten çok aileyi anımsatan yapılanmamızla hizmetlerimizi içtenlikle gerçekleştirmekteyiz. Tüm çalışma arkadaşlarımızın aynı ahlak üzerinde çalışmalarına da gayret göstermekteyiz.

Hizmet spektrumumuz

Standart binek araçlardan geniş kapasiteli ticari araçlara, ekonomik araç türlerinden lüks araç seçeneklerine kadar her türlü kategoride aracımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızın tümünde gerekli sigorta işlemlerini bulundurmakta ve sizlerin can ve mal güvenliğini güvence altına almaktayız.

Günlük araç kiralama imkanlarımızdan 48 aya kadar uzanan sürelerde araç kiralama seçeneklerimize kadar istediğiniz sür zarfı boyunca araç kiralama ihtiyaçlarınıza karşılık vermekteyiz.

Hizmet aldığınız süre boyunca ihtiyacınız olan her durumda her koşulda her zaman yanınızdayız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda şoförlü araç kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Rent a Car İzmir’de fiyatlarımızla ve indirimlerimizle her zaman fark yaratmaktayız.

İzmir Rent a Car klasmanında markamızı ileriye doğru taşırken siz değerli müşterilerimizi daima mutlu ve memnun edebilmeyi diliyoruz. Sizlerle büyüyor sizlerin desteğiyle gelişiyoruz. Sizleri Hizmetlerimiz ve araçlarımız hakkında detaylı bilgi vermek dilediğiniz incelemeleri sağlamak için İzmir’in her yerindeki şubelerimize bekleriz.

İlginizi Çekebilir
 • Bergama araç kiralama
  Uzun süreli araç ve filo kiralamalarınızda, tek kişilik ya da kalabalık ihtiyaçlarınızda, şoförlü araç kiralama hizmetinde aradığınız tam güvenli, çok ekonomik fırsatlar Bergama Rent a Car ile sizlerle. Şirketiniz için maliyetleri düşürecek en iyi filo çözümü için mutla...
 • Beydağ araç kiralama
  Beydağ Rent a car, sınırlı süreler içinde ihtiyacınızı karşılamak için yapılan Beydağ araç kiralama hizmetidir. Araçsız kalındığı durumlarda size ihtiyacınız kadar sürede Beydağ oto kiralama yapılmaktadır. Bu süreler içinden size uygun olan zamanla anlaşıp, ihtiyacınızı...
 • Bergama Organize Sanayi Bölgesi
  ZGR Rent a Car Bergama Organize Sanayi Bölgesi ve çevresinde hizmet vermektedir.
 • En modern kalitede araç kiralama hizmetleri
  Son sınıf araçların bulunduğu izmir rent a car düşük kilometreye sahip araçlar en uygun fiyat seçenekleriyle sizlerin hizmetinde olmaktadır.
 • Axess Varsa ZGR Rent A Car %10 İndirimin Hazır
  Axess Varsa ZGR Rent A Car %10 İndirimin Hazır!! İster 3 taksit ister 6 taksit ister 9 taksit seçenekleri ile Zgr rent a car dan yapacağınız tüm araç kiralamalarda geçerli olmak üzere alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
Whatsapp Telefon