İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

ZGR Rent a Car İzmir’de kaliteli ve ekonomik araç kiralama hizmetlerine devam ediyor. Büyüyen ve gelişen sektörün hızıyla yarışan ZGR araç kiralama konusunda disiplinli, müşteri odaklı, yenilikçi çalışma tarzıyla fark yaratıyor. Müşterilerinden aldığı memnuniyetlerle yükselen ve talep ve şikayetlerle yol haritasını çizen ZGR Rent a Car İzmir sektöründe ismini her adımda daha yukarıya taşımaya kararlı bir şekilde yol alıyor.

Neden ZGR?

Araç kiralama konusunda müşteri taleplerimize göre yol haritamızı çizdiğimiz için sizlerin istediği araçları, istediğiniz kalitede, aradığınız fiyatlara hizmetinize sunmaktayız. Fiyat performans skalasının tepesindeki kararlı duruşumuz şüphesiz sizlerin ZGR Rent a Car’ı İzmir’de tercih etmenizin en önemli etkeni.

Sektörümüzdeki köklü yapımız, yetkin çevremiz, uzman kadromuzla sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde giderebilmek için durmadan çalışıyoruz. Rent a Car İzmir sektöründe rekabetçi politikadan ziyade stratejik planlamaları araç edinip kalite ve güvenimizi üst düzeylerde tutuyoruz.

Geliştirdiğimiz ve geliştirmeye devam ettiğimiz altyapımız ile sizlerin araç kiralama hakkında en güncel ve detaylı bilgilerimize her an ulaşabilmenize olanak sunuyoruz. Sitemiz içerisinde sürekli güncel tuttuğumuz verilerle araç filomuz, fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında anlık bilgileri size aktarıyoruz. Aynı zamanda sitemiz içerisindeki mesajlaşma kanalımız, WhatsApp hattımız ve iletişim numaralarımızla sizlerin aklına takılan sorulara her an cevap buluyor, dilediğiniz ayrıntılı bilgileri anında sizlere aktarıyoruz.

10 senelik hizmet geçmişimizle, edindiğimiz tecrübelerimiz, kazandığımız dostlarımız ile sizlere her zaman en iyi hizmetleri verebilmeyi misyon edinmiş, en üst düzey müşteri memnuniyetini ve Türkiye’nin en kaliteli Rent a Car firması olabilmeyi vizyon olarak belirlemiş bir şirket olarak Rent a Car İzmir’de kararlı adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Hiçbir zaman maddi kazancı birinci planda tutmayan meslek ahlakımızla şirketten çok aileyi anımsatan yapılanmamızla hizmetlerimizi içtenlikle gerçekleştirmekteyiz. Tüm çalışma arkadaşlarımızın aynı ahlak üzerinde çalışmalarına da gayret göstermekteyiz.

Hizmet spektrumumuz

Standart binek araçlardan geniş kapasiteli ticari araçlara, ekonomik araç türlerinden lüks araç seçeneklerine kadar her türlü kategoride aracımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızın tümünde gerekli sigorta işlemlerini bulundurmakta ve sizlerin can ve mal güvenliğini güvence altına almaktayız.

Günlük araç kiralama imkanlarımızdan 48 aya kadar uzanan sürelerde araç kiralama seçeneklerimize kadar istediğiniz sür zarfı boyunca araç kiralama ihtiyaçlarınıza karşılık vermekteyiz.

Hizmet aldığınız süre boyunca ihtiyacınız olan her durumda her koşulda her zaman yanınızdayız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda şoförlü araç kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Rent a Car İzmir’de fiyatlarımızla ve indirimlerimizle her zaman fark yaratmaktayız.

İzmir Rent a Car klasmanında markamızı ileriye doğru taşırken siz değerli müşterilerimizi daima mutlu ve memnun edebilmeyi diliyoruz. Sizlerle büyüyor sizlerin desteğiyle gelişiyoruz. Sizleri Hizmetlerimiz ve araçlarımız hakkında detaylı bilgi vermek dilediğiniz incelemeleri sağlamak için İzmir’in her yerindeki şubelerimize bekleriz.

İlginizi Çekebilir
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir'de kullanışlı ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri
 • Karavan Kiralama İzmir
  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.
 • İzmirde arac kiralama nasil yapilir
  Araç kiralama, seyahat için harika bir seçenektir. Araç kiralayarak, istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilir ve kendi aracınız ile seyahat etmek istemiyorsanız, yakıt, bakım ve sigorta gibi masraflardan kurtulabilirsiniz.
 • Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar
  Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car.
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğunda hemfikir olursunuz.
Whatsapp Telefon