İzmir’den Çeşme’ye gitmek artık çok kolay

İzmir’den Çeşme’ye gitmek artık çok kolay

İzmir’den Çeşme’ye gitmek artık çok kolay


İzmir Adnan Menderes Havalimanından Çeşme'ye, İzmir Çeşme Transfer filosuyla gitmenin keyfini ve konforunu yaşamak bizim elimizde. Yapmamız gereken Havalimanı yanında yer alan şirketle yüz yüze görüşmek, yada online veya telefondan arayarak yerimizi ayırtmak olacaktır. Çeşmeye yolumuz düştüğünde, havalimanında bulunan İzmir Çeşme Transfer şirketinin yetkilileriyle de görüşerek, hızlıca Çeşme'ye ulaşımımızı sağlayabiliriz. Çeşme'nin merkezi de dâhil olmak üzere Ildır, Dalyan, Çiftlikköy, Ilıca, Alaçatı, olmak üzere, tüm turistik bölgelere kesintisiz hizmet vermektedir. Binek araçları olsun Vip hizmeti olsun, minibüs transfer seçenekleriyle çeşitli modellere ait, son model Ford Focus, Renault Fluence, VW Jetta, Mercedes C180, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araç seçenekleriyle konforlu ve kaliteli bir yolculuğu siz değerli müşterilerine garanti etmektedir. Filoda görevli tüm personelin işini titizlikle yaptığı müşteri memnuniyetinin en üst seviye tutulduğu, konforun ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarmak istiyorsak, İzmir Çeşme Transferi tercih etmeliyiz. Hangi amaçla olursa olsun Çeşme'ye gelmek tatil olarak algılanacağından şu cümleyi kurmakta hiç bir sakınca görmeden söylemek istiyorum. Güzel bir tatil, konforlu ve kaliteli bir yolculukla başlar. İzmir Çeşme Transferi tercih etmek için bir çok nedenimiz olduğunun, sadece bir kez bile bu hizmetten faydalanmış olan, değerli müşterilerimizin yorumlarından anlamak, bizim için yeterli olacaktır. Vermiş olduğu hizmeti üst kalitede yerine getiren İzmir Çeşme Transfer ailesinin yaşamımıza katmış olduğu kalite ve konfor anlayışı için kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

  İzmir’den Çeşme’ye gitmek artık çok kolay     İzmir Çeşme Transferi     Ford Focus, Renault Fluence, VW Jetta, Mercedes C180, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter  
İlginizi Çekebilir
 • Daha karlı aylık araç kiralama
  Kiralık araç kullanmak çoğu zaman kullanıcılar için fiyat bakımından uygun gelmeyebilir. ZGR Rent a Car olarak aylık araç kiralama seçeneklerimizde sizin için en uygun fiyatları hesaplıyoruz.
 • Dalaman’da Güvenilir Kiralama Şirketleri
  Dalaman araç kiralama, Güney’deki inci bu şehirde zamanınızı en mükemmel şekilde geçirmenize imkân sağlar!
 • Çeşme Araç Kiralama
  Çeşme Rent a car, kişilerin ya da kurumların ihtiyaç sürelerine göre belirlenmiş aralıklarda Çeşme araç kiralama hizmetidir. Oldukça eski bir zamana dayanan Çeşme oto kiralama, daha önceleri günümüzdeki kadar yaygın değil ve her kesime hitap eden bir hizmet değildi.
 • Çiğli Araç Kiralama
  Egenin incisi İzmir’in merkezinde aradığınız güvenlik, konfor, güler yüzlü ve kaliteli hizmet için Çiğli Rent a Car. Yıllardır sizler için mesai harcadığımız her saniye biraz daha ileriye götürüyor bizleri. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerden duyduğunuz memnuniyet biz...
 • Dikili Araç Kiralama
  Dikili Rent a car, size ihtiyaç duyduğunuz süre içinde Dikili araç kiralama olanağı sağlayan bir hizmettir. Dikili araç kiralama hizmeti, araç sahibi olmayan ya da farklı bir şehre ziyarete gitmiş olan kişilere oldukça büyük bir rahatlık sunmaktadır.
Whatsapp Telefon