İzmir’den Çeşme’ye gitmek artık çok kolay

İzmir’den Çeşme’ye gitmek artık çok kolay

İzmir’den Çeşme’ye gitmek artık çok kolay


İzmir Adnan Menderes Havalimanından Çeşme'ye, İzmir Çeşme Transfer filosuyla gitmenin keyfini ve konforunu yaşamak bizim elimizde. Yapmamız gereken Havalimanı yanında yer alan şirketle yüz yüze görüşmek, yada online veya telefondan arayarak yerimizi ayırtmak olacaktır. Çeşmeye yolumuz düştüğünde, havalimanında bulunan İzmir Çeşme Transfer şirketinin yetkilileriyle de görüşerek, hızlıca Çeşme'ye ulaşımımızı sağlayabiliriz. Çeşme'nin merkezi de dâhil olmak üzere Ildır, Dalyan, Çiftlikköy, Ilıca, Alaçatı, olmak üzere, tüm turistik bölgelere kesintisiz hizmet vermektedir. Binek araçları olsun Vip hizmeti olsun, minibüs transfer seçenekleriyle çeşitli modellere ait, son model Ford Focus, Renault Fluence, VW Jetta, Mercedes C180, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araç seçenekleriyle konforlu ve kaliteli bir yolculuğu siz değerli müşterilerine garanti etmektedir. Filoda görevli tüm personelin işini titizlikle yaptığı müşteri memnuniyetinin en üst seviye tutulduğu, konforun ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarmak istiyorsak, İzmir Çeşme Transferi tercih etmeliyiz. Hangi amaçla olursa olsun Çeşme'ye gelmek tatil olarak algılanacağından şu cümleyi kurmakta hiç bir sakınca görmeden söylemek istiyorum. Güzel bir tatil, konforlu ve kaliteli bir yolculukla başlar. İzmir Çeşme Transferi tercih etmek için bir çok nedenimiz olduğunun, sadece bir kez bile bu hizmetten faydalanmış olan, değerli müşterilerimizin yorumlarından anlamak, bizim için yeterli olacaktır. Vermiş olduğu hizmeti üst kalitede yerine getiren İzmir Çeşme Transfer ailesinin yaşamımıza katmış olduğu kalite ve konfor anlayışı için kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

  İzmir’den Çeşme’ye gitmek artık çok kolay     İzmir Çeşme Transferi     Ford Focus, Renault Fluence, VW Jetta, Mercedes C180, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter  
İlginizi Çekebilir
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir'de kullanışlı ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri
 • Karavan Kiralama İzmir
  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.
 • İzmirde arac kiralama nasil yapilir
  Araç kiralama, seyahat için harika bir seçenektir. Araç kiralayarak, istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilir ve kendi aracınız ile seyahat etmek istemiyorsanız, yakıt, bakım ve sigorta gibi masraflardan kurtulabilirsiniz.
 • Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar
  Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car.
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğunda hemfikir olursunuz.
Whatsapp Telefon