İzmir Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama


Şehrin güzelliklerini İzmir araç kiralama imkanları dahilinde keşfetmeniz uzun sürmeyecektir. Kiralık araç eşliğinde ilçeleri ve görülmesi gereken mekanları ziyaret etmeniz mümkün. Bu kolaylıktan faydalanmak için kiralama ofislerini ziyaret etmelisiniz. En başta ise;

  • Telefon yoluyla rezervasyona yaptırabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden de rezervasyon kabul edilmektedir.

İletişime geçenler araçlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu yolla seçimini yapabilir. Rezervasyon sayesinde de işleriniz çok hızlı bir şekilde ilerler. Zaman kaybetmeden aracınızı alır ve seyahate başlarsınız. İzmir’in o enfes havasını tatmak ve güzelliklerini keşfetmek için araç kiralamanız faydalı olacaktır.

İzmir Araç Kiralama Firması

İzmir Kiralık Araç


Yukarıda da belirttiğimiz üzere İzmir araç kiralama ofisleri ile iletişim kurulabilir. Bu anlamda hem telefon hem de adres bilgileri mevcut durumda. Yola çıkmadan önce iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Böylece;

-İletişim; Telefon numarasını öğrendiğiniz firmayı arayabilir ve sorumlu kişiler ile görüşebilirsiniz. Araba modellerinden depozitoya kadar tüm detayları bu yolla öğrenmeniz mümkün olacaktır. Bilgi sahibi olanlar telefondan rezervasyon yaptırabilir.

-Adres; Adres bilgileri de dikkate alınmalıdır. Bu şekilde rezervasyon yaptırdığınız firmaya giderek aracınızı alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden seyahate başlamak için bu detayları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.

Araç Kiralama İzmir

İzmir araç kiralama için her bütçeye uygun olacak şekilde arabalar sergilenir. Marka olarak Citroen, Audi, Dacia ya da Nissan gibi alternatiflere yer verilmiştir. Önce bütçenize uygun olacak şekilde araç markalarından seçiminizi yapabilirsiniz. Bunun için 200 TL’den 3000 TL’ye kadar farklı fiyatlarla kiralama ücretleri sergilenir. Aynı zamanda;

  • Kiralanacak olan aracın vites ile yakıt tipi de tercih edilebilir.
  • Depozito miktarını da dikkate almak gerekir.
  • Aracı teslim alma şeklinizi de bildirmeniz istenebilir. ( Ofis - vale)

Sırasıyla bu adımları takip edenler zaman kaybetmeden aracını kiralar. Neticesinde de İzmir’i gezmeye başlayabilir. Şehre ulaşım için araba tercih etmeyenler gelir gelmez kiralık arabaları değerlendirebilir ve aralarından tercihte bulunabilir.

İzmir de Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenlere arabalara yönelik çeşitli detaylar eşlik eder. Mesela yukarıda da belirttiğimiz gibi depozit dikkate alınır. Beraberinde merak edenlere toplam km sınırı da sergilenir. Başta bu detaylara önem verilir. Manuel, dizel ya da ekonomik olarak ifade edilen araçlar tercih edilmektedir.

Günlük fiyatlar da sergilenir. Hatta bazı dönemlerde kampanyalar da uygulanır. Mesela 1 günlük yerine 3 günlük kiralanan araçların fiyatlarında indirime gidilir. Bu tarz avantajlar dahilinde harekete geçilebilir.

İzmir Araba Kiralama


Ücretsiz iptal etme durumlarına da yer veren firmalar ön plana çıkmıştır. Kiralama prosedürlerini dikkate almanız önem arz ediyor. Bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadan aracınızı alabilir ve seyahate geçebilirsiniz.

İzmir Kiralık Araçlar

Araç markaları ayrı ayrı sıralanır. Fiat, Seat, Ford veya BMW şeklinde seçiminizi yapmanız mümkün. Bu yolla vites ile yakıt tipleri de belirlenmiş olur. Neticesinde herkese ve her bütçeye uygun olacak şekilde kiralama hizmeti verilir. Şöyle ki;

-Araç; İlk başta kiralamaya uygun olan araçlar ayrı ayrı gösterilir. Aynı zamanda km ve depozit detayları ifade edilir. Bu yolla marka tercihinde bulunmanız uzun sürmez. Önceden de belirttiğimiz gibi Audi, Ford ve Fiat gibi pek çok alternatife yer verilmiştir.

-Gün; Araçları kaç gün kiralayacağınız da önemlidir. Önceden rezervasyon yaptırmak bu aşamada önemli. Çünkü tercih edilen araç başkası tarafından rezervasyon yaptırılmış olabilir. Bunun için günü belirlemeniz ve ofis ile iletişime geçmeniz gerekmekte.

İzmir Oto Kiralama


İzmir Araç Kiralama Fiyatları

Fiyatlar tercih edilen araca bağlı olarak değişiklik gösterir. Aynı zamanda gün sayısına göre fiyatlar değişir. Bunun için firma ile görüşme sağlamanız en doğrusu olacaktır. Vereceğiniz bilgiler dahilinde net bir fiyat elde etmeniz mümkün. Böylece bütçenize uygun olacak şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. Danışma hizmetleri dahilinde fikir sahibi olacaksınız.

İlginizi Çekebilir
Whatsapp Telefon