Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

İzmir araç kiralamada ZGR farkı

Turizm ve tatil cenneti İzmir’de araç kiralamak artık çok uygun fiyatlı ve yüksek güvenceli. Yapacağınız seyahatlerde şahsınıza özel araç istiyorsanız ancak İzmir’de kendi aracınız yok ise artık ZGR ile İzmir’in her yerinde aracınız var. Geniş araç çeşitliliğimizle kendinize en uygun aracı seçin ve size özel uygulayacağımız fiyatlandırmalarla aracınızı kullanmaya başlayın.

Kaliteyle uygun fiyat birleşti, ZGR doğdu

İzmir’de araç kiralama konusunda 10 yıllık tecrübemiz, yüksek müşteri memnuniyetimiz ve en İzmir’deki en uygun fiyat skalalarımızla araç kiralama hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Her ihtiyacınıza uygun, yüksek kalitede, son model araçlarımızı ucuz fiyatlarla kiralıyor, iş seyahatlerinizi, turistik ve tatil gezilerinizi daha keyifli hale getiriyoruz. Çeşitli kampanyalarımızla fiyatlarımızı daha da indiriyor, sizleri İzmir’in keyfini sürmeye bırakıyoruz. İzmir’de araç kiralama konusunda özgüvenimizle fark yaratıyoruz.

Pratik araç kiralama imkanı

Kiralık araçlarımız arasında seçiminizi yaptıktan sonra ne zaman ve nerede kullanmaya başlamak istediğinizi siz kendiniz belirleyin, isterseniz aracınızı ayağınıza kadar getirelim, isterseniz de şubelerimizden birinden istediğiniz saatte gelip teslim alın. Kişisel planlarınıza göre her an araçlarımız hizmetinizde. Sadece formu doldurarak aracınızı talep edebilir ve ardından planladığınız saatte anahtarınızı teslim alabilirsiniz.

Geniş şube ağımızla kolay ve hızlı erişilebilirlik

İzmir’in dört bir tarafında bulunan şubelerimizle kiraladığınız aracı kolayca teslim alıp ihtiyacınız sona erdiğinde aynı kolaylıkla teslim edebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı’nda araç kiralama fırsatınızla hiç kendinizi yormadan rahatlıkla kiralık aracınızla seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tatil beldelerinde araç kiralama imkanıyla tatilinizin güzelliğinden ödün vermeden hızlıca ulaşım ihtiyaçlarınıza çözüm getirebilirsiniz. İzmir’de araç kiralama ZGR ile büyük kolaylıklar getiriyor.

Uzun süreli araç kiralamada ZGR fırsatı

Özellikle kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tam 48 aya kadar araç kiralama fırsatıyla İzmir’de işlerinizi yürütmek de artık çok kolay. Uzun sürelerde araca ihtiyacınız varsa ancak araç alım satımıyla uğraşmak istemiyor ya da buna bütçe ayırmaya gerek görmüyorsanız avantajlı ayrıcalıklarla İzmir’de araç kiralama ihtiyaçlarınızı ZGR ile gidermelisiniz. Her ihtiyaca uygun, dayanıklı araç opsiyonlarımızla sıkılmadan, rahatlıkla kullanabileceğiniz kiralık araçlarımız, sizlere kendi aracınız gibi eşlik edecek, araç alım satımı yanında oluşacak zararınıza karşın çok karlı fiyatlarla dilediğiniz süre boyunca hizmetinizde olacaktır.

Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

Sektörde öncü olan ismimizle müşterilerimizin her ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmet vermek görevimizdir. Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car. Araç kataloğumuzda kendinize uygun tüm araçları inceleyerek ihtiyacınıza yönelik en doğru aracı seçebilir ve kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Ancak dikkat edin; kaliteli, konforlu, son model araç seçeneklerimiz arasında gezerken çok kararsız kalabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
 • Bornova Rent a Car
  Bornova Rent a car, belli bir süre içerisinde firmaların, kişilere ya da şirketlere sağladığı Bornova araç kiralama hizmetleri anlamına gelmektedir. Daha önceleri genellikle, ani araç ihtiyacı duyan kişilere, bir şehre yeni gelmiş kişilerin acil araç ihtiyacını karşılam...
 • Buca Araç Kiralama
  İzmir ilinin Buca ilçesinin en güvenilir araç kiralama şirketi ZGR Rent a car ’dır. ‘’Araç kiralamanın en kolay ve güvenli yolu’’ sloganı ile öne çıkan firma, müşterilerine yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama garantisi vermektedir.
 • Buca Ege Sanayi Organize Sanayi Bölgesi
  Buca Ege Sanayi Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama işlemleri ZGR Rent a Car ile avantajlı hale gelmektedir. Araç teslimatının bölgeye kadar yapılması fırsatı da daha fazla sunulan fırsatlar ile ZGR Rent a Car Buca Ege Sanayi Organize Sanayi Bölgesi için faaliyet göst...
 • Kiralık Aracı Taksit ile Kiralayabilir misiniz?
  Kiralık Aracı Taksit ile Kiralayabilir misiniz? diye arabayı kiralamadan önce sormanızda fayda var. Taksitle araç kiralama imkanınız vardır. Bu durum firmadan firmaya göre değişir. Taksitli fiyatı peşin fiyatından biraz daha ücretli olmaktadır...
 • İzmir de Şirketlere uzun dönem araç kiralama hizmeti
  İzmir de uzun dönem araç kiralama hizmeti almak için şirketimizden mutlaka uzun süresi kiralama teklifi almalısınız.
Whatsapp Telefon