www.zgr.com.tr

İzmir Çeşme

loading
158,17 TL'den itibaren
Ç
Lokasyon Açılış/Kapanış Saatleri
PazartesiLokasyon tüm gün açıktır
SalıLokasyon tüm gün açıktır
ÇarşambaLokasyon tüm gün açıktır
PerşembeLokasyon tüm gün açıktır
CumaLokasyon tüm gün açıktır
CumartesiLokasyon tüm gün açıktır
PazarLokasyon tüm gün açıktır

İZMİR ÇEŞME ULAŞIM İÇİN ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan ve her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği yabancı ya da yerli turistlerin en sık ziyaret ettiği İzmir ilçelerinden bir olan ve aynı zamanda tatil cenneti olarak kabul edilen Çeşme’ye sizde gitmek istemez misiniz? Ama elinizde olmayan bazı sebeplerden dolayı siz kendi aracınızla bu yere seyahat edemiyor aksine otobüslerde sürünmek zorunda kalma durumundan dolayı böyle bir fırsatı kaçırma durumu ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ya da  iş toplantılarını kendinize ait özel bir aracınız olmadığı için kaçırmış olabilir geri dönülmeyecek tarzda birçok sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu saydıklarımızın hepsi bir olasılık ama bu kadar harika bir yeri kendi özel aracınızla gezmek mi istersiniz yoksa otobüs saatlerinin size sağladığı sınırlılıklar kadar mı bu şehri keşfetmek istersiniz karar sizin. Özellikle İzmir çeşme ulaşımı için araç kiralama hizmetinden siz de yararlanmak istemez misiniz? Hele ki bir de bu kente yabancıysanız… Oysa internet adresimizden inceleyerek bizlere ulaşabilir çok uygun fiyatlara mükemmel bir araca sahip olabilir hatta sizler de şehre ayak basar basmaz bir arabanın içinde kendinizi buluverirsiniz. Anlattıklarım hayal değil. Bilakis planladığınız yolculuklarınızda, iş planlamalarınızda ya da gezi projelerinizin tm ortasından size destek sağlayan ZGR rent a car şirketi olarak sizlere bu şekilde bir hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. En güzel anlarınızı bizimle paylaşmanız şirketteki tüm personelimizin yardımını alarak harika bir yolculuğu planlamanızdaki en doğru adres olmamız bizi her geçen gün gururlandırmaktadır. Şirket olarak sizlere yalnızca araç kiralama hizmeti sunmamaktayız. Bunun yanında vip araç kiralama, yat kiralama, uçak, helikopter, limuzin ve benzeri gibi ulaşım araçlarını da kiralama avantajlarını size sunmaktadır.

cesme-rent-a-car

Artık
İzmir’e yapacağınız tüm yolculuklarda o kentin bitmek tükenmeyen yoğun trafiğinden sıkıldığınızda ya da kendi şahsi aracınızı kullanmak gibi bir şey  istemediğinizde yararlanabileceğiniz şoförlü hizmetlerde bulunmaktadır. Aslında şirket olarak bu anlamda sadece Çeşme’ye değil İzmir'den Günübirlik olarak planlanmış Meryem Ana Evi ve Efes turuna da katılabilir hatta Artemis Tapınağını Selçuk müzesini ve oldukça meşhur olan  St John Kilisesi gezisi  için Şirince Köyü turuna katılabilirisiniz. Kısaca bir şekilde kim olursanız olun siz değerli müşterilerimiz İzmir çeşme ulaşım araçlarını kullanırken aslında bunun yanında da birçok nitelikleri olan hizmetlerden de yararlanabilme avantajına sahipsiniz. Arzu ettiğiniz her zaman istediğiniz kadar bu gezilerden yararlanabilirisiniz. ZGR rent a car şirketinin bu genl çaptaki tüm hizmetlerinden en uygun fiyata yararlanabilmek için hemen hiç vakit kaybetmeden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.  Ya da bunun için yalnızca web sayfası üzerinden göndereceğiniz bir bilgilendirme formundaki yöneltilen soruları eksiksiz bir şekilde  doldurarak taleplerinizi ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Aracın seçimini yaptıktan sonra ve gerekli arabanın detayları anlatıldıktan sonra rezervasyonunuz hemen yapılacaktır. Tabi genel olarak belirlenen bu rezervasyonlarda bu hizmeti sunan şirketimiz sizi Havalimanında hazır bir şekilde bekliyor olacaktır.  Yolcu geliş kapısında sizlerin belirttiği bir zamanda aracınız her daim hazır bir şekilde burada bekliyor olacaktır. Bu sırada her şeye hazırlıklı olmak adına rezervasyon konfirmelerinizi hemen ulaşabileceğiniz bir yerde bulundurmanız size fayda sağlayabilir. Havalimanında her hangi bir gecikme durumu söz konusu olduğunda hemen şirket yetkilisine bildirmeniz işlerinizin daha çabuk halledilmesi açısından oldukça önemlidir.   


Sizler yeter ki bu şehri kendi aracınızla keşfetmek isteyin. Her karışında size eşlik edecek olan kendi aracınız diyebileceğiniz ve bu araçla İzmir çeşme ulaşımını sağladığınız gibi diğer ilçeleri de rahatça gezebileceksiniz. Seçim sizin.
izmir çeşme rent a car


Daha Büyük Görüntüle
Lokasyon tek yön ücretleri
Alış Lokasyonu Bırakış Lokasyonu Minimum Kiralama Süresi Tek yön Drop ücreti Lokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir Çeşmeİzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)3 gün350,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeAdnan Menderes Havalimanı İç Hatlar (ADB)3 gün350,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir Çeşmeİzmir ZGR Merkez Ofis3 gün350,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir Çeşmeİzmir Adrese Teslim3 gün350,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir Çeşmeİzmir Çeşme3 gün0,00 TL
İzmir Çeşmeİzmir Buca3 gün350,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir Çeşmeİzmir Alsancak3 gün350,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir Çeşmeİzmir Bornova3 gün350,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeAnkara Esenboğa Havaalanı ( ESB )3 gün1500,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir Çeşmeİstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar (SAW)3 gün1550,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir Çeşmeİstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar (SAW)3 gün1550,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeAntalya Havalimanı Dış Hatlar (AYT)3 gün1250,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeAntalya Havalimanı İç Hatlar (AYT)3 gün1250,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeAntalya Antalya Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali3 gün1200,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeAntalya Antalya Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali3 gün1250,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeOrdu Ordu Giresun Havalimanı3 gün2000,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeKayseri Erkilet Havalimanı İç Hatlar Terminali3 gün2950,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeMuğla Dalaman Havalimanı3 gün1250,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
İzmir ÇeşmeAfyonkarahisar Afyon Araç Kiralama3 gün2205,00 TLLokasyonlar Arası Mesafe Hesapla
© 2019 zgr.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X