www.zgr.com.tr

İZMİR OTO KİRALAMA

İZMİR OTO KİRALAMA HAVALİMANI
loading

KUR HESAPLA

İZMİR OTO KİRAMALA'DA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Araç kiralama alanında hizmet veren ZGR Rent a car İzmir kiralık oto arayışı içerisinde olan tüm müşterilerimize profesyonel anlamda çözümler sunmaktadır. Sahip olduğu geniş araç seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza özel araçlar temin ederek bu araçların kullanıma sunulmasından teslimatına kadar geçen tüm sürede sizlerin yanında olmaktadır.

Ekonomik, kompakt, lüks ve ultra lüks araçlar içerisinden seçeceğiniz  aracın ardından kullanım ihtiyacı duyduğunuz saat ve tarih aralıklarına göre aracınız adınıza rezerve edilmektedir. Sadece İzmir oto kiralama alanında değil Yat ve Limuzin kiralama, Jet ve Helikopter kiralama alanında da sizlere kurumsal çözümler sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Ulaşım konusunda çekeceğiniz tüm sorunları ortadan kaldıracak olan ZGR Rent a car aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı müşteri temsilcileri sayesinde sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. 

Alınında kurumsal çözümler sunduğumuz filo kiralama hizmetinde işletmenize uygun olabilecek araç filosunun belirlenmesi ve koordinasyonunun ekiplerimiz tarafından sağlanması ile siz sadece araç kullanımı ile ilgilenmektesiniz. Özellikle sıfır araç filosu satın almanın işletmeler için yüksek maliyetlere ulaştığını düşünürsek bunlara karşılık filo araç kiralaması işletmeler açısından hem düşük maliyet sağlayarak avantaj kazanmanıza hem de gereken evralandırma işlemleri gibi zaman alan tüm işlemlerden sizi kurtarmaktadır. 

Zaman ve iş gücü açısından da oldukça avantajlı olan filo yönetimi sayesinde firmanızın prestijini ve iş akışını araçlarınız ile devam ettirebilirsiniz. Tüm araç kiralama işlemleri hakkında detaylı bilgileri ise iletişim numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz. 

Egenin tarihi dokusunu yansıtan İzmir, kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına karış karış gezilmesi gereken bir şehirdir. Seyahat rotalarına sıklıkla eklenen eşsiz şehir İzmir de araç kiralamaya olanak sağlayan ZGR rent a car, müşterilerine hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır.
Ayrıcalıklı hizmetleri ile müşterilerini farklı noktaya koyan firma, güvenli ve makul ücretli kiralamalar vaat etmektedir. Yüksek modelli ve her türlü segmente sahip filosu ile İzmir’e gelip araç kiralamak isteyen müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Yurtiçi müşterilerine araç kiralama hizmeti veren firma, İzmir’e yurtdışından gelen misafirlere de araç kiralama hizmeti vermektedir. İzmir oto kiralama, hizmeti ile ZGR rent a car yurtdışından veya yurtiçinden havalimanına gelen müşterileri karşılayarak aracı teslim etmektedir.

Çeşitli araç modellerine sahip olan firma, müşterilerine günlük, haftalık ve aylık kiralama imkânları sağlıyor. Uzman kadroya sahip olan ZGR rent a car, müşterilerine vip transfer hizmetinin yanında şoförlü araç kiralama olanağı da vermektedir. Şoförlü araç kiralamalarında da araç çeşitleri bulunmaktadır. ZGR rent a car İzmir oto kiralama adına çözüm sunulmaktadır. Müşterilerin İzmir otomobil kiralama isteklerini karşılayan ZGR rent a car, kiralama sonrası da yol asistanı hizmeti vermektedir.
Kiralama sonrası yaşanabilecek lastik patlamaları, akü bitmesi ve çeşitli sorunlara 7/24 destek sağlayan ZGR car asistan sistemi, müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Kurumsal kimliğini müşteri memnuniyeti ile birleştiren ZGR rent a car, İzmir’e gelip ve araç kiralama ihtiyacı olanların tek adresi olmayı başarmıştır. Ofise gelmeden araç kiralama hizmeti de veren firma, gelişmiş web ara yüzü ve kolay kullanımı ile online rezervasyon hizmeti de vermektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak ZGR rent a car ayrıcalıklarına göz atabilirsiniz. Siteden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun aracı seçerek hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir oto kiralama



© 2021 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X