İzmir Rent a Car | ZGR

RENT A CAR MAKALELERİMİZ
loading

KUR HESAPLA

izmir rent a car , rent a car izmir


İzmir Ofisi İletişim Bilgileri
Adres: Atıf Bey Mah. 5/3 Sk No:3 K:3 D:4 Amerikan Kültür Dil Kursu Üstü Gaziemir / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon: +90 (232) 332 0 947 (ZGR) (Öncelikli  Telefon)
Telefon: +90 (232) 232 0 947 (ZGR)
Fax: +90 (232) 232 9 947 (ZGR)
Çalışma Saatleri: 
Pazartesi 24 saat açık
Salı 24 saat açık
Çarşamba 24 saat açık
Perşembe 24 saat açık
Cuma 24 saat açık
Cumartesi 24 saat açık
Pazar 24 saat açıkAraçları Ticari Amaçla Kullanabilirmiyim?


            Araçlarımız ticari amaçla kullanılamaz. Bu durum açık bir şekilde, İzmir araç kiralama sözleşmesinde belirtilmiştir. Araçların seyahat amacı dışında kullanımı durumunda, İzmir oto kiralama sözleşmesinde belirtildiği üzere, aracı firma sorgusuz geri alabilir.

            Bu gibi tatsız durumların olmaması için, izmir rent a car sözleşmesi incelenmelidir. Aracın ticari kullanımı dışında, kötü kullanımı da, İzmir şoförlü kiralama işlemlerinde de geçerli olmak üzere, aracın geri alınmasına neden olur. Araç kullanım amacı, İzmir havalimanı kiralık araç işlemlerinde belirtilmiştir. Günümüz kiralık araç işlerinde, İzmir havalimanı kiralık oto çeşitleri, kullanım amacı belli olan araçlardır. Seyahat ve tatil amaçlı kullanılabilir. Kullanım amacı İzmir havalimanı rent a car işlemlerinin başında, sözleşmede belirtilmesi çok önemli bir husustur.Araçları Günlük, Aylık Veya Yıllık Kiralayabilir Miyiz?

            Kiralık araçları, istediğiniz sürede kiralayabilirsiniz. Günlük araç kiralama hizmeti, aylık kiralama hizmeti ve yıllık kiralama hizmetiyle, İzmir araç kiralama konusunda, oldukça geniş seçenekler vardır. Aylık kiralama miktarı, yıllık kiralama miktarına göre farklılık göstermektedir.

            Aynı şekilde, İzmir oto kiralama sektöründe, günlük kiralama ile aylık kiralama farklıdır. Kiralama süresinin uzaması ile birlikte, izmir rent a car sektöründe, araçların kiralama ücreti de düşmektedir. Şirketler için uzun süreli kiralama hizmetleri, İzmir şoförlü kiralama hizmetleri, farklılık göstermektedir. Daha hesaplı ve indirim kampanyalı olan İzmir havalimanı kiralık araç kategorisindeki uzun süreli kiralamalar, özellikle uzun süre gezecek olanlar için oldukça uygundur.

            Kiralamada İzmir havalimanı kiralık oto seçenekleri, günlük, aylık ve yıllık hesaplanmaktadır. Ayrıca, kiralama süresinin sözleşmeye yazılması, İzmir havalimanı rent a car seçeneklerinde zorunludur.İZMİR'DE ARAÇ KİRALAMA ÇÖZÜMLERİ

Uzun seyahatlerde, iş toplantılarında, özel günlerde ve aktivitelerde araç ihtiyaçlarımız ortaya çıkabilmektedir. Özellikle bu gibi durumlarda araç kiralama firmaları çözümler sunarak ihtiyaçlarımız dahilinde araçları bizlere sunmaktadır. 

İzmir rent a car firmaları açısından birçok işletmeye sahip olsa da alanında uzman firmaların sayısı oldukça azdır. Araç teslim alınmasından teslim ediliş süresi boyunca araç kiralayan kişinin güven duyması, rahat kullanımı ve konforlu bir hizmet alması için tüm hizmetlerin tam ve eksiksiz yapılması gerekmektedir.

izmir rent a car

BİR ARAÇ KİRALANIRKEN BEKLENTİLER

Araç kiralama işlemi öncesinde Firma'nın işine verdiği özeni araçların temizliğinden, işlemlerin stabil ve resmi şekilde gerçekleşmesi gibi birçok durumdan anlayabilirsiniz. Araç kiralamak isteyen bir kişinin firmadan beklentileri ise aşağıdaki şekildedir. 

 - İhtiyacına en uygun aracın tespit edilmesi
- Araçların modellerinin yüksek olması
- İç ve dış temizliğinin sağlanmış olması
- Araçta motor ve çalışan düzenek açısından arızaların bulunmaması
- Ekstra istenilen donanımların istenildiği takdirde temin edilmesi
- Aracın kasko durumu ve sağlığı
- Aracın tüm belgelerinin eksiksiz olarak düzenlenmesi

İzmir rent a car firmalarının yanı sıra tüm firmaların müşterilerin genel olarak istediği yukarıdaki hususlara büyük önem göstererek bu şekilde çalışmalar içerisine girmesi gerekmektedir. Kurumsal olarak hizmet sağlayan rent a car firmaları araç ihtiyacı bulunan kişilere daha fazla güven sağlamaktadır. Aksi takdirde "sokak arası araç kiralama firmaları" tabirine uygun kişi veya kurumlar ile istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dilerseniz kaliteli hizmet anlayışını müşterilerine sunan izmir rent a car firması ZGR Rent a car sizlere kurumsal çözümler ile kendi aracınızın rahatlığını hissettirmeyi planlamaktadır.

zgr-rent-a-car-kiralama

  • 100% GüvenilirKuruluş
  • Kaliteli HizmetAnlayışı
  • Uygun FiyatGarantisi
  • Kredi KartınaTaksit İmkanı
  • 100% MüşteriMemnuniyeti
© 2019 zgr.com.tr
SOSYAL MEDYA
whatsapp