www.zgr.com.tr

Uzun dönem araç kiralama İzmir

KUR HESAPLA

loading
7.11.2019
Uzun dönem araç kiralama İzmir

Uzun Dönem Araç Kiralama İzmir

Karlı olduğu için uzun dönem araç kiralama İzmir son derece talep görüyor. Özellikle de şirketlerin bu yönde tercihte bulunduğunu belirtmek gerek. Temelde de kiralama hizmetlerine ‘filo’ adı veriliyor. Kiralama döneminin uzun olması halinde filo hizmetleri devreye girer. Böylece;

 • Kiralama firmaları minimum 6, 9 veya 12 ay gibi detaylara yer verir.
 • Aylık ile yıllık kiralama prosedürleri devreye girer.
 • Seçilen araca bağlı olarak ise fiyatlar belirlenir.

Gün, araç ve fiyat bilgisi için firmalar ile iletişime geçmek gerekir. En net bilgileri bu yolla elde etmek mümkün olacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi minimum 6 ay şeklinde filo kiralama hizmetlerine yer verilir. Karlılık oranı yüksek olduğu için de şirketlerin tercihi halindedir.

Uzun Dönem Araç Kiralama İzmir Firması

Uzun dönem araç kiralama İzmir firmaları tüm yükümlülükleri kabul ediyor. Müşteriden ziyade firma sorumlulukları daha fazladır. Bundan dolayı müşteriler avantajlı ve karlı hale geliyor. Örnek vermek gerekirse;

-İndirimler; Uzun dönem kiralama hizmetlerinde indirimlere rastlanıyor. Her firma kendi çatısı altında %5 ya da %10 gibi çeşitli oranlardan indirim uyguluyor. Bu aşamada kiralanacak olan süre dikkate alınır ve indirim hesaplanır. Yani aylık olana nazaran yıllık kiralama hizmetlerinde ki indirim daha fazladır.

-Vergi; Hem araç bakımı hem de vergisi için herhangi bir işlem talep edilmez. Müşterinin bu yönde de avantajlı olması desteklenir. Yine kiralama hizmeti sunan firmaların sorumluluğu altındadır. Hatta isteyenler fatura dahi alabiliyor.

24 Ay Araç Kiralama Fiyatları

Filo araçlar kiralamak isteyenlere ayrı ayrı sergilenir. Başta ekonomik, orta ve üst sınıf olacak şekilde araçlara yer verilmekte. Şirketler bütçelerine bağlı olarak sınıf tercihinde bulunuyor. Aynı zamanda kiralanacak olan araç sayısı da etkili. Uzun dönem araç kiralama İzmir firmaları tarafından;

 • Yakıt ile vites tipleri üzerinden araçlar tanımlanır.
 • 12 aydan 36 aya kadar çeşitli fiyat listelerine yer verilir.

Genel olarak 24 aylık olan kiralama hizmetleri 2.000 TL’den başlıyor. Net bir fiyat elde etmek adına firmalarla iletişime geçmek gerekir. Nitekim seçilen araç, aracın nitelikleri, adet ve depozito gibi detaylar üzerinden net bir fiyat sergilenir.

Filo Kiralama

Uzun dönem araç kiralama İzmir firmaları filo hizmetleri için paylaşımlarına devam ediyor. Gerek kampanyaların gerekse araçların paylaşılması söz konusudur. Kiralamak isteyenler internet ya da telefon yolu ile harekete geçebilir. Bu şekilde;

 • Kurumsal bilgilerinizi sunarak ilerleyebilirsiniz.
 • Telefon ve mail bilgileriniz dahilinde iletişim mümkün olacaktır.
 • Filo kiralama firmaları anında dönüş yaparak bilgi verir.

İzmir Uzun Dönem Kiralık Araçlar

Şirketler ihtiyaçları dahilinde bir ya da birden fazla araç kiralar. Bu aşamada aracın kullanılacağı alana kadar tercihte bulunulur. Marka alternatiflerini dikkate alanlar devamında yakıt ile vites tiplerine göre seçimini yapabilir.

İzmir Uzun Dönem Araç Kiralama Ücretleri

Önceden de söylediğimiz gibi ücretler araç modeline ve özelliklerine göre değişir. Aynı şekilde kiralama süresi göz önünde bulundurulur. Örneğin 36 aylık ücretlerin 12 aylık olanlara nazaran daha kampanyalı bir şekilde sergilenmesi dikkat çekmekte.

 • Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler
  Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  Mutlak suretle araç kiralamadan önce bilinmesi gerekenler konusuna değinmelisiniz. Kiralamanın nasıl ve ne şekilde yapacağınızı bilmek size ekonomik açıdan da avantaj sağlayacaktır.

  16.3.2022
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  İzmir araç kiralama telefon ve internet rezervasyonu ile birkaç saniyede yapılır ve kullanmayı arzu ettiğiniz araç size tahsis edilir.

  7.11.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  Alanında uzman kadrosu, donanımlı araçları ve uygun fiyatları ile ZGR, araca ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda.

  9.3.2022
 • İzmir Karavan Kiralama Hizmeti
  İzmir Karavan Kiralama Hizmeti

  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.

  7.3.2022
 • Araç Kiralama İzmir
  Araç Kiralama İzmir

  Araç Kiralamanın Avantajları İzmir’de araç kiralama son derece yaygın bir uygulamadır. İlimizin olanakları, lokasyonu ve daha pek çok etken talebin fazla olmasını sağlamaktadır. Uzun dönem ya da kısa süreliğine kiralama yapılabilmekte, böylece ara...

  9.3.2022
 • Filo kiralama hizmeti
  Filo kiralama hizmeti

  Konforlu Bir Hayatın Olmazsa Olmazı: Araç Kiralama Hizmeti

  9.3.2022
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X