www.zgr.com.tr

Siz sadece keyfini sürün

KUR HESAPLA

loading
11.6.2016
Siz sadece keyfini sürün

Siz sadece keyfini sürün


Araç sürmek mi istemiyorsunuz, şoförlüğünüz mü yok? Size çok kolay bir formül verebiliriz. ZGR Rent A Car ile tüm araç çeşit ve modelleri ile size bu keyfi biz verebiliriz. Siz koltuğunuzda sadece oturun, İzmir şoförlü kiralama ile trafik varmış yokmuş stresi çekmeden keyifle yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Birçok avantajı olacağını unutmamakta yarar var. İster güzergâhı bilin ya da bilmeyin, bunlar sizin için problem olmaktan çıksın. Ulaşım çileye dönüşmesin. Gitmek istediğiniz yere daha hızlı ulaşın. İzmir şoförlü kiralama hizmetimizde araç içerisine belli ücret karşılığında ekleyebileceğiniz bebek koltuğu, çocuk koltuğu gibi ek donanımlarla, ailenizle birlikte bu keyfi sonuna kadar yaşayın. Kiralamak istediğiniz araçları yıllık olarak ta kiralama fırsatı sunulmakta olup, 4x4 arazi araçlarını da filomuza ekletip, siz değerli müşterilerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız. Araçlarımızın bakımları zamanında ve yetkili servislerce yapılmakta olup, güvenlik ve konfor en üst seviyede tutulmaktadır. Personelimizin bakımına ve güler yüzlü olmasına, son derece özen gösterilmektedir. Günün her saati 7/24 saat bu hizmetlerden yararlanmak sadece, ZGR Rent A Car'ı tercih etmenizle birlikte çözüme ulaşacaktır. Bu hizmetleri sadece günlük araç kiralama hizmeti olarak düşünmeyiniz. Kongre, Seminer, Düğün, Şehir dışı organizasyonlar için olsun, çocuklarınızın okul, özel ders, spor ve sosyal aktiviteleri ulaşımları içinde kullanabilmektesiniz. Her türlü ulaşım probleminizi ZGR Rent A Car olarak biz çözelim. Güvenliğin, kalite ve konforun bir arada olduğu ZGR Rent A Car' ı tercih edin size sadece keyfini sürmek düşsün.

 

 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  Dünyaca ünlü şehri karış karış gezip unutulmaz anlara tanık olmak için İzmir araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  13.8.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Haftalık araç kiralama
  İzmir Haftalık araç kiralama

  Bir iki günlü değil haftalık araç kiralamaya ihtiyacım var diyorsanız en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama size artık daha da yakın. https://www.zgr.com.tr adresini ziyaret edip sürekli yenilenen ve genişleyen filo ağımızı görebilir, ...

  23.5.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X