www.zgr.com.tr

Kiralık Aracı Teslim Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

KUR HESAPLA

loading
30.8.2017
Kiralık Aracı Teslim Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kiralık Aracı Teslim Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?


            Şirketlerden araç kiralamak insan ihtiyaçları bakımından faydalı bir iş olsa da, bazı noktalarda hassasiyet gösterilmediği durumlarda çeşitli sorunlara da yol açabilmektedir. Bu noktada da akıllara kiralık aracı teslim almadan önce nelere dikkat edilmelidir sorusu gelmektedir.


            Kişiler şirketlerden aracı teslim almadan önce, araçta iyi bir inceleme yapmak gerekir. Araçta önceki kiralamadan kalan ve gözden kaçan hasarlar, sizin sorumluluğunuz altına girebilir. Bu nedenle aracı iyi inceleyerek, hasar varsa görevliye bildirmek gerekir. Yine benzin göstergelerini iyi takip etmek gerekir. Aracı teslim aldığınızdaki benzin miktarını, teslim ederken de eşit seviyede bırakmanız gerekmektedir. Ve tabiki imzalanan sözleşme de iyice okunmalı ve ne gibi yükümlülük altına girdiğinizin iyice kavranması gerekmektedir.
Araç Kiralanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  Dünyaca ünlü şehri karış karış gezip unutulmaz anlara tanık olmak için İzmir araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  13.8.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Haftalık araç kiralama
  İzmir Haftalık araç kiralama

  Bir iki günlü değil haftalık araç kiralamaya ihtiyacım var diyorsanız en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama size artık daha da yakın. https://www.zgr.com.tr adresini ziyaret edip sürekli yenilenen ve genişleyen filo ağımızı görebilir, ...

  23.5.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X