www.zgr.com.tr

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?

KUR HESAPLA

loading
29.8.2017
Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir? Araç kiralama işleminde şirketle sözleşme imzaladığınız esnada sizden depozito ücretini talep edeceklerdir. Bu ücreti fiyat garantisi amacı ile talep eden kiralama şirketleri, depozito ücretini ana kiralama bedelinin yaklaşık %20'sine karşılık gelecek şekilde hesaplamaktadırlar. Kiralama süresi dolduktan sonra, araç tesliminde ödenmiş olan depozito ücreti, aracın toplam kiralama bedelinden düşülür ve kalan tutar şirkete ödenir.

Araç kiralama hizmeti günümüzde küçük büyük birçok şirket tarafından ya da aracı olmayan şahıslar tarafından kullanılmaktadır. İnsanlar aracı olmasa da belirli bir süre için bu hizmeti satın alabilmektedirler. Aracı kullanacakları gün üzerinden kira bedeli öderler. Ödenen ücretlerden birisi de depozito ücretidir.

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?


 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi
  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi

  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hzimetleri ZGR Rent a Car tarafından sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağladığı kaliteli konfor ile İzmir’in en iyisi olan ZGR, firmaların isteklerine ya da bölgeye gelen ziyaretçilerin ihtiyaçl...

  7.6.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  İzmir aylık araç kiralama fiyatları ne kadar? İzmir Aylık Araç Kiralama'da en iyi kiralık araç hangisi? İzmir aylık araç kiralama firması en iyi hangisi?

  23.5.2019
© 2021 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X