www.zgr.com.tr

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?

KUR HESAPLA

loading
29.8.2017
Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir? Araç kiralama işleminde şirketle sözleşme imzaladığınız esnada sizden depozito ücretini talep edeceklerdir. Bu ücreti fiyat garantisi amacı ile talep eden kiralama şirketleri, depozito ücretini ana kiralama bedelinin yaklaşık %20'sine karşılık gelecek şekilde hesaplamaktadırlar. Kiralama süresi dolduktan sonra, araç tesliminde ödenmiş olan depozito ücreti, aracın toplam kiralama bedelinden düşülür ve kalan tutar şirkete ödenir.

Araç kiralama hizmeti günümüzde küçük büyük birçok şirket tarafından ya da aracı olmayan şahıslar tarafından kullanılmaktadır. İnsanlar aracı olmasa da belirli bir süre için bu hizmeti satın alabilmektedirler. Aracı kullanacakları gün üzerinden kira bedeli öderler. Ödenen ücretlerden birisi de depozito ücretidir.

Kiralık Araca Ne Zaman Depozit Ödenir?


 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  Dünyaca ünlü şehri karış karış gezip unutulmaz anlara tanık olmak için İzmir araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  13.8.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Haftalık araç kiralama
  İzmir Haftalık araç kiralama

  Bir iki günlü değil haftalık araç kiralamaya ihtiyacım var diyorsanız en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama size artık daha da yakın. https://www.zgr.com.tr adresini ziyaret edip sürekli yenilenen ve genişleyen filo ağımızı görebilir, ...

  23.5.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X