www.zgr.com.tr

Kiralık araç hizmeti

KUR HESAPLA

loading
11.6.2016
Kiralık araç hizmeti

Kiralık Araç Hizmeti

Tatil için birçoğumuz yaşadığımız şehirlerden uzakta tatil beldelerini tercih ederiz. İş için yaptığımız seyahatlerde bulunduğumuz şehre ait özellikli mekânları görmek isteriz. Bunun içinde belli bir süre kalacağımız bu yerleşim birimlerinde mutlaka ki bir araca ihtiyaç duyarız. İzmir hem tatil hem iş hem de fuar turizmine oldukça elverişli bir şehirdir. Birçok tarihi ve modern aktiviteyi sınırları içinde bulundurur. Herhangi bir sebepten dolayı kısa süreliğine İzmir’de bulunuyorsak eğer aklımız mutlak ki birkaç özel mekânı görmekte olacaktır. Bunun için hem vakitten kazanç sağlamak hem de kısa süreyi özgürce değerlendirmek açısından şahsi bir araca ihtiyaç duyarız. İşte bu noktada İzmir rent a car imdadımıza yetişecektir. Sağlamış olduğu güvenli araç hizmeti bize vakit kazandıracaktır. Bulunma sebepleri gereği birçok insan kendi aracı yerine hem ekonomik hem de hızlı olduğu için şehirlerarası veya ülkeler arası seyahatlerinde havayolunu tercih etmektedir. Ama şehir içi gezilerde kiralık bir araç ihtiyacı doğmaktadır. İzmir rent a car kolayca ulaşıp aracı teslim alıp güvenli bir şekilde kullanmamız için birçok imkan sağlamaktadır. Gerekli tüm evrakları bulunan güvenliğimiz için tün kontrolleri yapılmış birçok marka ve modeli temin edeceğimiz güvenli bir firmadır. Bu kolaylıklardan yararlanmak ve bu şehirden memnun ayrılabilmemiz için tüm imkânlarını sunar. İstenen marka model ve özellik konusunda bize yararlı bilgileriyle hizmeti aldığımız sürece rent a car İzmir personeli tüm desteğini sunmaktadır.

 

 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  Dünyaca ünlü şehri karış karış gezip unutulmaz anlara tanık olmak için İzmir araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  13.8.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Haftalık araç kiralama
  İzmir Haftalık araç kiralama

  Bir iki günlü değil haftalık araç kiralamaya ihtiyacım var diyorsanız en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama size artık daha da yakın. https://www.zgr.com.tr adresini ziyaret edip sürekli yenilenen ve genişleyen filo ağımızı görebilir, ...

  23.5.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X