www.zgr.com.tr

Kiralanan Aracın Lastiği Zarar Gördüğünde Bunu Kim Karşılar?

KUR HESAPLA

loading
29.8.2017
Kiralanan Aracın Lastiği Zarar Gördüğünde Bunu Kim Karşılar?

Kiralanan Aracın Lastiği Zarar Gördüğünde Bunu Kim Karşılar?

Araç kiralarken korktuğumuz durumlardan biri de eğer kaza yaparsak maddi hasarı kimin ödeyeceğidir. Çoğu araç kiralanırken sigortaları vardır. Bu yüzden araç kiralarken oluşan maddi hasar sigorta tarafından karşılanır.

Kiralanan aracın lastiği zarar görürse bunu yine sigorta karşılar. Fakat sigortanın karşılamayacağı durumlarda vardır. Kiralanan araç kaza anında kullanan kişi alkollü ise, ehliyeti yoksa ya da aracı kiralayan kişiden farklı biri kullanıyor ise sigorta hiçbir ödeme yapmayacağı gibi bütün masraflar kiralayan kişi tarafından karşılanır. Trafik kurallarına uyulmaması, aşırı hız yapmak, sürücünün suçlu bulunması durumunda sigorta ödeme yapmayabilir.

Araç kiralarken yaşanabilecek böyle durumlar karşısında haksız duruma düşmek istemiyorsanız kurumsal firmalarla çalışmalısınız. 

 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  Dünyaca ünlü şehri karış karış gezip unutulmaz anlara tanık olmak için İzmir araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  13.8.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Haftalık araç kiralama
  İzmir Haftalık araç kiralama

  Bir iki günlü değil haftalık araç kiralamaya ihtiyacım var diyorsanız en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama size artık daha da yakın. https://www.zgr.com.tr adresini ziyaret edip sürekli yenilenen ve genişleyen filo ağımızı görebilir, ...

  23.5.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X