www.zgr.com.tr

İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

KUR HESAPLA

loading
22.7.2020
İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

ZGR Rent a Car İzmir’de kaliteli ve ekonomik araç kiralama hizmetlerine devam ediyor. Büyüyen ve gelişen sektörün hızıyla yarışan ZGR araç kiralama konusunda disiplinli, müşteri odaklı, yenilikçi çalışma tarzıyla fark yaratıyor. Müşterilerinden aldığı memnuniyetlerle yükselen ve talep ve şikayetlerle yol haritasını çizen ZGR Rent a Car İzmir sektöründe ismini her adımda daha yukarıya taşımaya kararlı bir şekilde yol alıyor.

Neden ZGR?

Araç kiralama konusunda müşteri taleplerimize göre yol haritamızı çizdiğimiz için sizlerin istediği araçları, istediğiniz kalitede, aradığınız fiyatlara hizmetinize sunmaktayız. Fiyat performans skalasının tepesindeki kararlı duruşumuz şüphesiz sizlerin ZGR Rent a Car’ı İzmir’de tercih etmenizin en önemli etkeni.

Sektörümüzdeki köklü yapımız, yetkin çevremiz, uzman kadromuzla sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde giderebilmek için durmadan çalışıyoruz. Rent a Car İzmir sektöründe rekabetçi politikadan ziyade stratejik planlamaları araç edinip kalite ve güvenimizi üst düzeylerde tutuyoruz.

Geliştirdiğimiz ve geliştirmeye devam ettiğimiz altyapımız ile sizlerin araç kiralama hakkında en güncel ve detaylı bilgilerimize her an ulaşabilmenize olanak sunuyoruz. Sitemiz içerisinde sürekli güncel tuttuğumuz verilerle araç filomuz, fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında anlık bilgileri size aktarıyoruz. Aynı zamanda sitemiz içerisindeki mesajlaşma kanalımız, WhatsApp hattımız ve iletişim numaralarımızla sizlerin aklına takılan sorulara her an cevap buluyor, dilediğiniz ayrıntılı bilgileri anında sizlere aktarıyoruz.

10 senelik hizmet geçmişimizle, edindiğimiz tecrübelerimiz, kazandığımız dostlarımız ile sizlere her zaman en iyi hizmetleri verebilmeyi misyon edinmiş, en üst düzey müşteri memnuniyetini ve Türkiye’nin en kaliteli Rent a Car firması olabilmeyi vizyon olarak belirlemiş bir şirket olarak Rent a Car İzmir’de kararlı adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Hiçbir zaman maddi kazancı birinci planda tutmayan meslek ahlakımızla şirketten çok aileyi anımsatan yapılanmamızla hizmetlerimizi içtenlikle gerçekleştirmekteyiz. Tüm çalışma arkadaşlarımızın aynı ahlak üzerinde çalışmalarına da gayret göstermekteyiz.

Hizmet spektrumumuz

Standart binek araçlardan geniş kapasiteli ticari araçlara, ekonomik araç türlerinden lüks araç seçeneklerine kadar her türlü kategoride aracımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızın tümünde gerekli sigorta işlemlerini bulundurmakta ve sizlerin can ve mal güvenliğini güvence altına almaktayız.

Günlük araç kiralama imkanlarımızdan 48 aya kadar uzanan sürelerde araç kiralama seçeneklerimize kadar istediğiniz sür zarfı boyunca araç kiralama ihtiyaçlarınıza karşılık vermekteyiz.

Hizmet aldığınız süre boyunca ihtiyacınız olan her durumda her koşulda her zaman yanınızdayız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda şoförlü araç kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Rent a Car İzmir’de fiyatlarımızla ve indirimlerimizle her zaman fark yaratmaktayız.

İzmir Rent a Car klasmanında markamızı ileriye doğru taşırken siz değerli müşterilerimizi daima mutlu ve memnun edebilmeyi diliyoruz. Sizlerle büyüyor sizlerin desteğiyle gelişiyoruz. Sizleri Hizmetlerimiz ve araçlarımız hakkında detaylı bilgi vermek dilediğiniz incelemeleri sağlamak için İzmir’in her yerindeki şubelerimize bekleriz.

 • Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler
  Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  Mutlak suretle araç kiralamadan önce bilinmesi gerekenler konusuna değinmelisiniz. Kiralamanın nasıl ve ne şekilde yapacağınızı bilmek size ekonomik açıdan da avantaj sağlayacaktır.

  16.3.2022
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  İzmir araç kiralama telefon ve internet rezervasyonu ile birkaç saniyede yapılır ve kullanmayı arzu ettiğiniz araç size tahsis edilir.

  7.11.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  Alanında uzman kadrosu, donanımlı araçları ve uygun fiyatları ile ZGR, araca ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda.

  9.3.2022
 • İzmir Karavan Kiralama Hizmeti
  İzmir Karavan Kiralama Hizmeti

  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.

  7.3.2022
 • Araç Kiralama İzmir
  Araç Kiralama İzmir

  Araç Kiralamanın Avantajları İzmir’de araç kiralama son derece yaygın bir uygulamadır. İlimizin olanakları, lokasyonu ve daha pek çok etken talebin fazla olmasını sağlamaktadır. Uzun dönem ya da kısa süreliğine kiralama yapılabilmekte, böylece ara...

  9.3.2022
 • Filo kiralama hizmeti
  Filo kiralama hizmeti

  Konforlu Bir Hayatın Olmazsa Olmazı: Araç Kiralama Hizmeti

  9.3.2022
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X