www.zgr.com.tr

İzmir havalimanından ulaşım

KUR HESAPLA

loading
11.6.2016
İzmir havalimanından ulaşım

İzmir havalimanından ulaşım

İzmir havaalanı Türkiye’nin en işlek havaalanlarından biri olma özelliğindedir. İzmir’in turistik beldelere sahip olması, özellikle bahar ve yaz aylarında havaalanının dolup taşmasına sebep olmaktadır. Çevresinde Çeşme, Foça, Efes Antik kenti, Şirince köyü ve daha birçok gezip görülecek mekânlara sahiptir İzmir. Bunun dışında iş gezileri, iş toplantıları için gelen ziyaretçiler de doldurur havalimanını. Bu ziyaretçiler için araç kiralamak büyük bir sorun teşkil eder. Araç kiralamadaki en önemli sorunlardan biri, turist olarak geldiğiniz bir şehirde, satın aldığınız hizmetin size en kaliteli şekilde dönüp dönmeyeceğidir. İzmir havalimanı transfer bu hususta müşterilerine güven temin etmekte. Havaalanlarında araç beklemekten yorulanlar, uçaktan daha inmeden gideceği yere nasıl varacağı hakkında endişe etmeye başlayanlar, şehrin yollarını iyi bilen bir rehbere ihtiyaç duyanlar, iş toplantılarına yetişmeye çalışanlar, acelesi olanlar, turistik amaçla gelenler İzmir havalimanı transfer hizmetleriyle kendilerini emin ellerde hissedeceklerdir. Araçların belgeli ve legal olması bu hizmet sektöründe çok önemlidir. Ön ödeme yapmadan rezervasyon yaptırabilmek size zamandan tasarruf ettirir. Deneyimli bir şoförün size eşlik etmesi her zaman güven verir. Araçların konforunun yarattığı rahatlık duygusu mutlaka gezinize de yansıyacaktır.

 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  Dünyaca ünlü şehri karış karış gezip unutulmaz anlara tanık olmak için İzmir araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  13.8.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Haftalık araç kiralama
  İzmir Haftalık araç kiralama

  Bir iki günlü değil haftalık araç kiralamaya ihtiyacım var diyorsanız en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama size artık daha da yakın. https://www.zgr.com.tr adresini ziyaret edip sürekli yenilenen ve genişleyen filo ağımızı görebilir, ...

  23.5.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X