www.zgr.com.tr

İzmir'de Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

KUR HESAPLA

loading
1.5.2019
İzmir'de Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

İzmir'de Filo Kiralama Nasıl Yapılır?


Hesaplı yollardan İzmir filo kiralama şirketi hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşteriler www.zgr.com.tr adresine giriş yapabilir. Herhangi bir üyelik gerektirmeyen bu alanda İzmir uzun dönem kiralama seçenekleri de mevcuttur. Kiralama formu birkaç dakika içerisinde doldurulduktan sonra fiyat teklifi de alınabilmektedir.

Online Filo Kiralama Formu

Sitenin ana sayfasında yer alan online filo kiralama formu herkese açıktır. Burada doldurulması gereken alanların başında alış lokasyonu geliyor. Merkez ofisin dışında Adnan Menderes Havaalanı’nın hem iç hem de dış hatlarına da araç gönderimi yapılmaktadır.

Ek bir ücret ödeyerek adrese teslim İzmir kurumsal kiralama avantajlarından da faydalanılabilir. İzmir Çeşme ve Buca gibi stratejik noktalardan da alış lokasyonu seçilebilir.

Alış ve bırakış tarihlerinin işaretlenmesinden sonra araç gruplarından biri tercih edilebilir.

Araç Filolarında Yer Alan Özellikler

Araç seçimleri filoların kaç kişilik olduğuna bakılarak yapılabilir. Her araç filosunun görselinin altında bu özellikleri incelemek mümkündür. Dört ve beş kişilik arasında ufak fiyat ayrımları bulunuyor. Bunun dışında bagaj sayıları ve markaları da belirleyici olmaktadır. Beğenilen arabaların altında yazan rezervasyon seçeneğine tıklandıktan sonra kiralama süreci başlar. 

 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi
  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi

  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hzimetleri ZGR Rent a Car tarafından sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağladığı kaliteli konfor ile İzmir’in en iyisi olan ZGR, firmaların isteklerine ya da bölgeye gelen ziyaretçilerin ihtiyaçl...

  7.6.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  İzmir aylık araç kiralama fiyatları ne kadar? İzmir Aylık Araç Kiralama'da en iyi kiralık araç hangisi? İzmir aylık araç kiralama firması en iyi hangisi?

  23.5.2019
© 2021 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X