www.zgr.com.tr

İzmir'de araç kiralama

KUR HESAPLA

loading
13.6.2016
İzmir'de araç kiralama

İzmir'de araç kiralama

Özel günlerinizde ya da ulaşım amaçlı bir araca ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda araba kiralamanız gerekecektir. Daha önce hiç araba kiralamamış olan insanlar, araba kiralamayı riskli bulabilirler. Böyle düşünen insanların ya da sık sık araba kiralayanların o an için bir arabaya ihtiyaçları olabilir. Bu gibi durumlarda özellikle İzmir'de yaşayanlar için İzmir rent a car en güvenilir adres olacaktır. Çünkü; doğru hizmetimiz ve birbirimizi anlayışla karşıladığımız müşterilerimizle aramızda bir güven duygusu oluşmuş bulunmaktadır. Bu bağ, sektör içerisinde İzmir'de tercih edilmemizi ve adımızın duyulmasını sağlamıştır. Ayrıca kendimize has koşullarımız bulunmaktadır. Bunlar: Ehliyetinizin olması, 18 yaş ve üzerinde olmanız, arabayı kiralama süresinde bilgimiz dışında bir uzatma süresinin olmaması... Ayrıca; kiralamış bulunduğunuz aracın ücretini o an almak durumundayız. Araç kiralama bedelini elden veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Bir diğer önemli konuysa; kiralayacak olduğunuz tüm araçlarımızın sigortalı olmasıdır. İzmir rent a car, bizim ve sizin açınızdan her zaman için en iyisinin olmasını ister. Bu alanda en iyi hizmet veren araç kiralama firması biziz. Deneyen müşterilerimizin müteşekkir oluşu, başka insanların öneri yolu ile bizlere ulaşması ve hem müşteri hem de firma açısından her iki taraf için de orta yolu bulmak için uğraşan, sizleri firmamızın hizmetinden memnun etmeye çalışan, her iki tarafı da korumayı amaçlayan iş deneyimimiz ve politikamızla hizmetinizdeyiz.

 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi
  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi

  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hzimetleri ZGR Rent a Car tarafından sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağladığı kaliteli konfor ile İzmir’in en iyisi olan ZGR, firmaların isteklerine ya da bölgeye gelen ziyaretçilerin ihtiyaçl...

  7.6.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  İzmir aylık araç kiralama fiyatları ne kadar? İzmir Aylık Araç Kiralama'da en iyi kiralık araç hangisi? İzmir aylık araç kiralama firması en iyi hangisi?

  23.5.2019
© 2021 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X