www.zgr.com.tr

Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

KUR HESAPLA

loading
21.7.2020
Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

İzmir araç kiralamada ZGR farkı

Turizm ve tatil cenneti İzmir’de araç kiralamak artık çok uygun fiyatlı ve yüksek güvenceli. Yapacağınız seyahatlerde şahsınıza özel araç istiyorsanız ancak İzmir’de kendi aracınız yok ise artık ZGR ile İzmir’in her yerinde aracınız var. Geniş araç çeşitliliğimizle kendinize en uygun aracı seçin ve size özel uygulayacağımız fiyatlandırmalarla aracınızı kullanmaya başlayın.

Kaliteyle uygun fiyat birleşti, ZGR doğdu

İzmir’de araç kiralama konusunda 10 yıllık tecrübemiz, yüksek müşteri memnuniyetimiz ve en İzmir’deki en uygun fiyat skalalarımızla araç kiralama hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Her ihtiyacınıza uygun, yüksek kalitede, son model araçlarımızı ucuz fiyatlarla kiralıyor, iş seyahatlerinizi, turistik ve tatil gezilerinizi daha keyifli hale getiriyoruz. Çeşitli kampanyalarımızla fiyatlarımızı daha da indiriyor, sizleri İzmir’in keyfini sürmeye bırakıyoruz. İzmir’de araç kiralama konusunda özgüvenimizle fark yaratıyoruz.

Pratik araç kiralama imkanı

Kiralık araçlarımız arasında seçiminizi yaptıktan sonra ne zaman ve nerede kullanmaya başlamak istediğinizi siz kendiniz belirleyin, isterseniz aracınızı ayağınıza kadar getirelim, isterseniz de şubelerimizden birinden istediğiniz saatte gelip teslim alın. Kişisel planlarınıza göre her an araçlarımız hizmetinizde. Sadece formu doldurarak aracınızı talep edebilir ve ardından planladığınız saatte anahtarınızı teslim alabilirsiniz.

Geniş şube ağımızla kolay ve hızlı erişilebilirlik

İzmir’in dört bir tarafında bulunan şubelerimizle kiraladığınız aracı kolayca teslim alıp ihtiyacınız sona erdiğinde aynı kolaylıkla teslim edebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı’nda araç kiralama fırsatınızla hiç kendinizi yormadan rahatlıkla kiralık aracınızla seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tatil beldelerinde araç kiralama imkanıyla tatilinizin güzelliğinden ödün vermeden hızlıca ulaşım ihtiyaçlarınıza çözüm getirebilirsiniz. İzmir’de araç kiralama ZGR ile büyük kolaylıklar getiriyor.

Uzun süreli araç kiralamada ZGR fırsatı

Özellikle kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tam 48 aya kadar araç kiralama fırsatıyla İzmir’de işlerinizi yürütmek de artık çok kolay. Uzun sürelerde araca ihtiyacınız varsa ancak araç alım satımıyla uğraşmak istemiyor ya da buna bütçe ayırmaya gerek görmüyorsanız avantajlı ayrıcalıklarla İzmir’de araç kiralama ihtiyaçlarınızı ZGR ile gidermelisiniz. Her ihtiyaca uygun, dayanıklı araç opsiyonlarımızla sıkılmadan, rahatlıkla kullanabileceğiniz kiralık araçlarımız, sizlere kendi aracınız gibi eşlik edecek, araç alım satımı yanında oluşacak zararınıza karşın çok karlı fiyatlarla dilediğiniz süre boyunca hizmetinizde olacaktır.

Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

Sektörde öncü olan ismimizle müşterilerimizin her ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmet vermek görevimizdir. Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car. Araç kataloğumuzda kendinize uygun tüm araçları inceleyerek ihtiyacınıza yönelik en doğru aracı seçebilir ve kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Ancak dikkat edin; kaliteli, konforlu, son model araç seçeneklerimiz arasında gezerken çok kararsız kalabilirsiniz.

 • Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler
  Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  Mutlak suretle araç kiralamadan önce bilinmesi gerekenler konusuna değinmelisiniz. Kiralamanın nasıl ve ne şekilde yapacağınızı bilmek size ekonomik açıdan da avantaj sağlayacaktır.

  16.3.2022
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  İzmir araç kiralama telefon ve internet rezervasyonu ile birkaç saniyede yapılır ve kullanmayı arzu ettiğiniz araç size tahsis edilir.

  7.11.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  Alanında uzman kadrosu, donanımlı araçları ve uygun fiyatları ile ZGR, araca ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda.

  9.3.2022
 • İzmir Karavan Kiralama Hizmeti
  İzmir Karavan Kiralama Hizmeti

  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.

  7.3.2022
 • Araç Kiralama İzmir
  Araç Kiralama İzmir

  Araç Kiralamanın Avantajları İzmir’de araç kiralama son derece yaygın bir uygulamadır. İlimizin olanakları, lokasyonu ve daha pek çok etken talebin fazla olmasını sağlamaktadır. Uzun dönem ya da kısa süreliğine kiralama yapılabilmekte, böylece ara...

  9.3.2022
 • Filo kiralama hizmeti
  Filo kiralama hizmeti

  Konforlu Bir Hayatın Olmazsa Olmazı: Araç Kiralama Hizmeti

  9.3.2022
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X