www.zgr.com.tr

Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

KUR HESAPLA

loading
21.7.2020
Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

İzmir araç kiralamada ZGR farkı


Turizm ve tatil cenneti İzmir’de araç kiralamak artık çok uygun fiyatlı ve yüksek güvenceli. Yapacağınız seyahatlerde şahsınıza özel araç istiyorsanız ancak İzmir’de kendi aracınız yok ise artık ZGR ile İzmir’in her yerinde aracınız var. Geniş araç çeşitliliğimizle kendinize en uygun aracı seçin ve size özel uygulayacağımız fiyatlandırmalarla aracınızı kullanmaya başlayın.

Kaliteyle uygun fiyat birleşti, ZGR doğdu


İzmir’de araç kiralama konusunda 10 yıllık tecrübemiz, yüksek müşteri memnuniyetimiz ve en İzmir’deki en uygun fiyat skalalarımızla araç kiralama hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Her ihtiyacınıza uygun, yüksek kalitede, son model araçlarımızı ucuz fiyatlarla kiralıyor, iş seyahatlerinizi, turistik ve tatil gezilerinizi daha keyifli hale getiriyoruz. Çeşitli kampanyalarımızla fiyatlarımızı daha da indiriyor, sizleri İzmir’in keyfini sürmeye bırakıyoruz. İzmir’de araç kiralama konusunda özgüvenimizle fark yaratıyoruz.

Pratik araç kiralama imkanı


Kiralık araçlarımız arasında seçiminizi yaptıktan sonra ne zaman ve nerede kullanmaya başlamak istediğinizi siz kendiniz belirleyin, isterseniz aracınızı ayağınıza kadar getirelim, isterseniz de şubelerimizden birinden istediğiniz saatte gelip teslim alın. Kişisel planlarınıza göre her an araçlarımız hizmetinizde. Sadece formu doldurarak aracınızı talep edebilir ve ardından planladığınız saatte anahtarınızı teslim alabilirsiniz.

Geniş şube ağımızla kolay ve hızlı erişilebilirlik


İzmir’in dört bir tarafında bulunan şubelerimizle kiraladığınız aracı kolayca teslim alıp ihtiyacınız sona erdiğinde aynı kolaylıkla teslim edebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı’nda araç kiralama fırsatınızla hiç kendinizi yormadan rahatlıkla kiralık aracınızla seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tatil beldelerinde araç kiralama imkanıyla tatilinizin güzelliğinden ödün vermeden hızlıca ulaşım ihtiyaçlarınıza çözüm getirebilirsiniz. İzmir’de araç kiralama ZGR ile büyük kolaylıklar getiriyor.

Uzun süreli araç kiralamada ZGR fırsatı


Özellikle kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tam 48 aya kadar araç kiralama fırsatıyla İzmir’de işlerinizi yürütmek de artık çok kolay. Uzun sürelerde araca ihtiyacınız varsa ancak araç alım satımıyla uğraşmak istemiyor ya da buna bütçe ayırmaya gerek görmüyorsanız avantajlı ayrıcalıklarla İzmir’de araç kiralama ihtiyaçlarınızı ZGR ile gidermelisiniz. Her ihtiyaca uygun, dayanıklı araç opsiyonlarımızla sıkılmadan, rahatlıkla kullanabileceğiniz kiralık araçlarımız, sizlere kendi aracınız gibi eşlik edecek, araç alım satımı yanında oluşacak zararınıza karşın çok karlı fiyatlarla dilediğiniz süre boyunca hizmetinizde olacaktır.

Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar

Sektörde öncü olan ismimizle müşterilerimizin her ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmet vermek görevimizdir. Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car. Araç kataloğumuzda kendinize uygun tüm araçları inceleyerek ihtiyacınıza yönelik en doğru aracı seçebilir ve kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Ancak dikkat edin; kaliteli, konforlu, son model araç seçeneklerimiz arasında gezerken çok kararsız kalabilirsiniz.


 • Araba kiralamanın İzmir’deki adı
  Araba kiralamanın İzmir’deki adı

  ZGR Rent a Car olarak araba kiralamanın kalite standartlarını ve uygun fiyatlılığını bir üst seviyeye çıkartarak İzmir’de araba kiralama hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

  24.7.2020
 • İzmir yollarında ZGR dolaşıyor
  İzmir yollarında ZGR dolaşıyor

  Fiyat performans skalasının tepesindeki kararlı duruşumuz şüphesiz sizlerin ZGR Rent a Car’ı İzmir’de tercih etmenizin en önemli etkeni.

  22.7.2020
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı

  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneği...

  22.7.2020
 • Filo Araç Kiralama Nedir?
  Filo Araç Kiralama Nedir?

  Filo kiralama, en basit haliyle, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketlere veya şahsa araç kullanımı sağlanan avantajlı bir finansal ürün.

  29.6.2020
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  İzmir araç kiralama telefon ve internet rezervasyonu ile birkaç saniyede yapılır ve kullanmayı arzu ettiğiniz araç size tahsis edilir.

  7.11.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X