www.zgr.com.tr

Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı

KUR HESAPLA

loading
22.7.2020
Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı

Jet hızında araç kiralama


Artık uçuş öncesi ve sonrası yolculuklarınızı kafanıza takmanıza gerek yok. İzmir havalimanı araç kiralama hizmetlerimizle uçuşlarınıza ek yolculuklarınızda ZGR olarak biz yanınızdayız. Gerçekleştireceğiniz seyahat boyunca kullanımınıza sunacağımız kiralık aracınızla hızlı ve pratik bir şekilde işinizi ve gezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanında anında araç kiralama fırsatımızla uçağınızdan iner inmez anahtarınızı alıp yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Üstelik iniş saatinize göre sitemizden kiralayacağınız aracı önceden ayarlayabilir ve işleyişinizi daha da hızlandırabilirsiniz. Bu yüzden filomuzda bulunan araçlara önceden göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İzmir havalimanı araç kiralama hizmetimizle yolculuklarınızı daha da kolay hale getiriyoruz.

Tüm uçuşlarınız için araç kiralama avantajı


Siz Türkiye’nin neresinden neresine uçuş gerçekleştiriyor olursanız olun araç kiralama hizmetlerimizle her kalkış ve her inişte yanınızdayız. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın yanında, Ankara Esenboğa, İstanbul Sabiha Gökçen, Ordu-Giresun, Kayseri Erkilet, Muğla Dalaman Havalimanlarında da ZGR Rent a Car kalitesi ile araç kiralamanıza olanak sağlıyoruz.  Seyahatlerinizi baştan sona kolaylaştırıyor, sizin sadece işlerinize ve gezilerinize odaklanmanızı sağlıyoruz. Tüm altyapı olanaklarımızla birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı?


İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğunda hemfikir olursunuz. Bunun yanı sıra uçuş sonrası iş ya da gezi seyahatlerinizi toplu taşımayla geçirmek uzun ve can sıkıcı, taksiyle gerçekleştirmek de daha masraflı olur. Size ait kiralık aracınızla istediğiniz konuma istediğiniz zamanda hızlıca ve minimum masrafla ulaşmak İzmir havalimanı araç kiralama olanağıyla mümkün. Aynı zamanda yapacağınız yolculuklarda sahip olacağınız konforu kiralık aracın karşısında diğer seçenekler kesinlikle vermez. Kalitesi ve konforuyla özel olarak seçilmiş araç filomuzdan dilediğiniz aracı seçerek uçuşlarınızdan sonra İzmir’deki seyahatlerinizde kullanabilirsiniz.

Business Class araç kiralama


Uçuşlarınızın konfor ve rahatlığını, aracınızın konfor ve rahatlığıyla bütünleştiriyor, sizlere en kaliteli araç kiralama hizmetlerini veriyoruz. Geniş araç çeşitliliği yelpazemizle her kategoriden aracı sizlere sunuyor, aracınızı tamamen kendi kriterlerinize göre seçebilmenize olanak sağlıyoruz. İzmir havalimanı araç kiralama hizmetimizle kalite ve konforu sizlere biniş köprüsünün ucunda sunuyoruz.

Sınıfı First Class’a yükseltme


Uçuşlarınızın ardından VIP standartlarında karayolu seyahatlerinizi gerçekleştirebilmeniz için ZGR şoförlü araç kiralama hizmetimizi sizlere sunmaktan onur duyarız. Lüks araç seçeneklerimizde kriterlerinize uygun ve dilediğiniz süre boyunca sizlere eşlik edecek şoför arkadaşlarımızı da sizlere hizmet vereleri için görevlendiriyoruz. Kataloğumuzda güncel araç ve şoför seçeneklerimizi inceleyerek sizin için en uygun olan kriterlerdeki hizmeti seçebilir ve hemen uçuşunuzun ardından hizmet almaya başlayabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca İzmir’in tüm ihtişamını ve görkemini seyre dalabilir konfor ve rahatlığı üst düzey bir yolculuk geçirebilirsiniz.

 • Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler
  Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  Mutlak suretle araç kiralamadan önce bilinmesi gerekenler konusuna değinmelisiniz. Kiralamanın nasıl ve ne şekilde yapacağınızı bilmek size ekonomik açıdan da avantaj sağlayacaktır.

  16.3.2022
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  İzmir araç kiralama telefon ve internet rezervasyonu ile birkaç saniyede yapılır ve kullanmayı arzu ettiğiniz araç size tahsis edilir.

  7.11.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  Alanında uzman kadrosu, donanımlı araçları ve uygun fiyatları ile ZGR, araca ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda.

  9.3.2022
 • İzmir Karavan Kiralama Hizmeti
  İzmir Karavan Kiralama Hizmeti

  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.

  7.3.2022
 • Araç Kiralama İzmir
  Araç Kiralama İzmir

  Araç Kiralamanın Avantajları İzmir’de araç kiralama son derece yaygın bir uygulamadır. İlimizin olanakları, lokasyonu ve daha pek çok etken talebin fazla olmasını sağlamaktadır. Uzun dönem ya da kısa süreliğine kiralama yapılabilmekte, böylece ara...

  9.3.2022
 • Filo kiralama hizmeti
  Filo kiralama hizmeti

  Konforlu Bir Hayatın Olmazsa Olmazı: Araç Kiralama Hizmeti

  9.3.2022
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X